Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

No nie wiem, chce się poruszać, ale nie wiem czy lepsza siłka czy jakiś areobik Pasuje mi się troszkę poruszać w te chłodne dni. Wiecie, że rano dziś u nas były tylko 4 stopnie? Masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napisałam, ze wywalczyła...bo to wcale nie jest takie oczywiste z ZUSEM, Długo czekała na decyzję i ciągle ją sprawdzają, choć to uczciwa kobieta i działalność ma nie od dziś. A jakie przekręty podobno w tym roku były? Kobiety w 8,9 miesiącu masowo zakładały "firmy", żeby tylko mieć macierzyński...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym macierzyński i działalnościami gosp to tak kombinowali, ze juz troche sie pozmienialo bo zaczeli sobie zakladac dzialalnosc jak zaszli w ciaze i potem brali po 6tys macierzynskiiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej zus bral skladki z ostatnich 3-1 miesiecy a teraz podobno ma liczyc srednia z calego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety przez kombinatorstwo jednych drudzy mają pod górkę ale inna sprawa to to ,że od razu przepisy powinny być jasne ,'szczelne' tak żeby nie można było kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
He, z ZUS-em nic nie jest prosto. No ale jeśli ZUS zakłąda, ze każdy z nas to złodziej to cóż się dziwić. U nas też była kontrola jak wróciłam po macierzyńskim. I facet do mnie podszedł z pytaniem, czy nie pracowałam a pracodawca dawał mi kasę "na lewo":) Co za kretyn! U nas teraz słoneczko. Ale rano było 6stopni!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie- ZUS jest "cudowną" instytucją.. Ostatni- co z tego gościa za kretyn. Na pewno pracowałaś jak reszta "na czarno" :P ha, ha :) Malinka- skończyłaś już Grey'a? A mnie dziś czeka łażenie po obuwniczych za botkami- wczoraj dotarło do mnie, że jedynymi butami na jesień jakie posiadam są kalosze... :P Jednak lekko nie pasują do wielu okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
Juleczka- ja nawet kaloszy nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie;kobietki któraś z Was robi sobie pazurki w sensie u kosmetyczki? Kumpela właśnie skończyła kurs i chce się na mnie nauczyć robienia hybrydowych pazurków a ja się boję :P Zastrzegłam, że może być najwyżej w miarę naturalny french:P http://www.nails.art.pl/2012/02/french.html Żadnych odważniejszych kolorków :) A Wy pewnie macie mega pazzurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni znając Twój gust i możliwości finansowe- masz z kilka/-naście par jesiennych botków :D współgrających z Twoimi torebkami :D Mam rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
ha, Juleczka, zaskoczę Cie :) Buty to nie jest coś, co lubie kupować. Nie mam praktycznie zadnych jesiennych, właśnie planowałam kupić jakieś kalosze, bo jak ide na spacer z synkiem to mi adidaski przemakają:) A jak jest zimno to wkłądam już zimowe. Nie cierpie mierzyc, wybierać i kupować butów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka- skończyłam pierwszą cześć Greya. Ale wciągnęła mnie na tyle, że z pewnością przeczytam 2 pozostałe :D hmm... z tego co słyszałam hybrydowe nie są fajne ;/. Ciężko się to zdejmuje i później paznokcie są w opłakanym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza czesc greya byla jeszcze jeszcze ale koljne dwie to flaki z olejem ale jakos zmeczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia- właśnie jestem ciekawa ;-). Oddam tą co mam i pożyczę kolejną. I tak teraz nie mam co robić w pracy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
Juleczka, ale jak zrobione? W sensie, ze jakies "naklejone"? Cos Ty, sama sobie robię. Ostatnio kosmetyczka mi zrobiła przy okazji robienia twarzy i, mówiac szczerze, sama sobie robie lepiej :) Setunia- zgodzę się! Pierwsza jest fajna, reszta już taka "dociągnięta". Ale też łyknęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko chciałam się zameldować. Dziś zaadoptowaliśmy kotka ;) Miała być młoda dziewczyna, wyszedł podstarzały kocur-kastrat :) Ale skradł nasze serca, przytulił się od razu. Zresztą teraz też siedzi cały czas mi na kolanach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni- nie naklejane. Profesjonalne pod specjalna lampa itp. W sumie mogę się poświęcić dla dobra ogółu ludzkości. w końcu kumpela musi się na kimś nauczyć :) :P No ja tez normalnie sobie sama maluję, ale żeli, hybryd raczej sama nie umiem :P i nigdy nie chciałam- szkoda kasy, ale jak można za darmo :)... Cjyba przeczytam Graya, ale tylko po to, żeby się przekonać czy jest wulgarny. Nie lubię książek, które opisują tylko ekscesy łóżkowe. dobra lektura powinna coś wnieść do życia a nie epatować seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubniona- proszę tylko nie mów o zwierzaku - per chłopak, dziewczyna. to typowo ludzkie określenia. Pliiss:) Gratuluję kocurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
Juleczka, ja nigdy żadnych zelowych nie chciałam, bo nie widzę sensu. Moje paznokcie są ok to po co je poprawiać? Zagubiona- ale fajnie!! Ja też mowię o kocicy rodziców per "dziewczynka" :P Juleczka- sorry za szczerosc, ale co Ty tak o tym epatowaniu seksem?? Uważam, ze żeby wydawać opinie trzeba najpierw przeczytać. Basta :) Bez urazy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu przeczytałam fragment i się zniesmaczyłam. Czytałam też recenzję moich sprawdzonych krytykyków literackich. wielu z nich określiło to "dzieło jako delikatnie mówiąc - barachło. to daje do myślenia Wydaje mi się, że są na rynku książki na poziomie. A epatowania seksem w kulturze jako polonistka i dziennikarka po prostu nie trawię :) Rzecz gustu oczywiście, ale i smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat przeczytałam ostatnio - w podróży. Ale moim zdaniem to taka książka dla gospodyń domowych po pięćdziesiątce :P Ani to dobrze napisane, ani tam jakiś niesamowitych rzeczy nie opisują. Nie wiem ja chyba wolę inny typ książek po prostu. Na gmailu wrzuciłam Wam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniejsza z Greyem. Jak dla mnie już sam język- warstwa stylistyczna i gramatyczna(tłumaczenie) jest kopyrnięte, więc się jej nie tknę... No i to przereklamowanie... Daleko jej do prawdziwej Literatury. A wracając do rzeczywistości- u mnie za oknem 15 stopni i pełne słonko a ja w jesiennym WEŁNIANYM płaszczu. Mamma mia :P Upał :) Zagubiona już patrzę na gmaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
hahaha, zagubiona no padłam :) Moja mam jest po 50-tce a przeczytała pare stron i orzekła, ze jakieś pierdy i szkoda jej czasu. Ja z kolei ledwie po 30-tce a pochłonełam wszystkie trzy częsci:) I tak sie zastanawiam...Czy ja mam mentalnosć gospodyni po 50-tce bo mi sie podobało?? :P:P:P Juleczka- hmmm...Skoro czytałaś fragment i sie zniesmaczyłaś, skoro twoi recenzenci ksiazkę zmieszali z błotem, to błagam, wytłumacz mi, po co Ty chcesz to barachło czytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru przecież :) to była ironia :P Spokojnie- rzecz gustu :) Zagubiona a jakie imię otrzyma Wasz "synek" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Przepraszam że się na razie nie udzielam ale muszę pomoc rodzicom przy wykopkach. Mój do pracy,brat do szkoły więc mogą liczyć tylko na moja pomoc. Odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×