Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

preparaty na szybsze spalenie tłuszczu

Polecane posty

Gość melakot
Masz szczęście, że włączyłam powiadomienia dla tego wątku :) Tak kupiłam piperyne forte i bardzo pozytywnie jestem zaskoczona widzę już po 2 tygodniach znaczne efekty oczywiście prowadzę też dodatkowo odpowiednią dietę, ale zakup tych tabletek moim zdaniem był strzałem w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katemak
Czy zamówiłaś je ze strony piperineforte.com? czy może na jakiejś aukcji gdzie się lepiej opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupilam Forskolin extract.Czy ktos wspomagal swoje odchudzanie tym preparatem?Jestem bardzo ciekawa efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Foreverslim to są najskuteczniejsze tabletki jakie są dostępne na polskim rynku.Wcześniej brałam inne niestety skutki odchudzania żadne.Spadek wagi szybki no i najważniejsze efektu jo-jo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioleczka82
Ja zamiast pakowania w siebie chemii postawiłam na badanie Genetic Lab na podstawie,którego mam ułożoną dietę oraz dopasowane treningi.Efekty jak przy suplemencie z tym,ze mam pewność na brak efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIzka
Foreverslim suplement diety który skutecznie wspomaga odchudzanie.Zapycha żołądek zapobiega napadom głodu.Dla mnie super właśnie czegoś takiego szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaac
brałam iqgreen żeby szybciej schudnąć. przyznam że trochę się czułam jakbym liczyła na jakiś cud :P no ale ich działanie to dowód na wielką moc zielonej kawy bo po dwóch miesiącach na wadze było 12 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z koleżnaką razem odchudzamy się ze slimcea. Razem jest dużo raźniej i na wzajem się motywujemy. Na razie nasze wyniki to 5 i 6 kg w połowie kuracji. Jest łatwo i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia290
Ja wraz z siostrą odchudzamy się jedząc regularne posiłki i stosując suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl jesteśmy bardzo zadowolona bo chudniemy bardzo ładnie;) przede mną mój wielki dzień a moja siostra będzie świadkowo ;) w 2 miesiące schudłam 16kg;) siostra o 2 kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję tebletki Ultra Slim razem z odpowiednią dietą i ćwiczenami. Chodzę na siłownię i widzę spore zmiany. Nie wyglądam już tak, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Jestem mniej puszysta.Schudłam już 8 kilo i mam zamiar jeszcze odrobinę zgubic. Polecam sprawdzic na stronie producenta http://track.ultra-slim.pl/product/Ultra-Slim/?uid=21999&pid=121&bid=advandec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei dla mnie idealne tabletki to Foreverslim. Przyspieszają metabolizm ,hamuja apetyt. Dzięki tabletką odchudzanie jest znacznie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ostatnie dwa lata przez www.swiatsupli.pl kupiłem spalacze tłuszczu, przed i potreningówki, białka, glutaminy, sporo smacznego, prawdziwego masła, a ostatnio zainwestowałem w prohormony. Mój ulubiony sklep z suplementami. Nie da się u nich przepłacić, krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że udało mi się schudnąć dzięki Foreverslimowi to jest ważne .Ale jeszcze ważniejsze jest to że udaje mi się utrzymać prawidłową wagę co wcześniej raczej mi się nie udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj forskolin optimę - na spalanie tłuszczu jest dobry, poza tym mniej się tłuszcz odkłada w niepotrzebnych miejscach. :) 2-miesięczna kuracja kosztuje koło 100 zł, więc nie ma tragedii biorąc pod uwagę ceny innych suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę pochwalić Foreverslim za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny żadna chemia nie pomoże tak jak zdrowy tryb życia. Aby skutecznie schudnąć podstawą jest dieta połączona z aktywnością fizyczną .Mi udało się schudnąć 10 kg w ciągu 2 miesiecy korzystając z tej diety online http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam stosując tabletki Slimunox na odchudzanie. Schudłam 12kg.Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara 24
Pani Ewelinka może pani opisać to jak pani schudła bym była wcieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniejsze diety kosztowały mnie dużo wysiłku i silnej woli.Efekty owszem były tylko dla mnie za małe.Dopiero teraz jak do diety wprowadziłam Foreverslim kilogramy jak by szybciej spadają.Podoba mi się jak teraz wyglądam i nie zamierzam doprowadzić się ponownie do nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takim suplemencie Burneo sobie tutaj http://pillspot.pl/forum/burneo poczytajcie. Mąż zaczął go stosować do tego siłownia 4 razy w tygodniu i naprawdę widać efekty. Na wadze też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra321
Ja tego bym w życiu nie wzięła do ust. Nic Ci nie pomoże jak ciężka praca i wytrwałość w postanowieniu. Preparaty na spalanie tłuszczu prędzej cie zabiją niż Ci pomogą wiem coś o tym bo moja koleżanka o mało co by nie umarła przez takie coś:( Zerknij sobie na adamed.expert tam masz masę diet bezpiecznych ogólnie wszystko tam znajdziesz czego potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydując się na tabletki odchudzające należy się dowiedzieć co mają w swoim składzie i czy przede wszystkim są zarejestrowane i legalnie sprzedawane.Kupując Slimunox okazało się że niewiele jest w Polsce takich tabletek które są legalnie sprzedawane.Mi Slimunox pomógł schudnąc oczywiście w połączeniu z dieta .I uważam że lepiej nie mogłam trafić.Schudłam dużo ale w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×