Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

preparaty na szybsze spalenie tłuszczu

Polecane posty

Gość gość
Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i moim zdaniem bylo to najlepsze co mogłam zrobić. W końcu sukces i pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłam na perełkę która jest w płynnej formie więc więcej składników aktywnych wchłania się do organizmu co da lepsze i skuteczniejsze efekty. Zależało mi na spaleniu tkanki tłuszczowej głównie z okolic brzucha, niestety i po ciąży trochę się nazbierało . Poczytałam trochę o składzie i przyznam, że jestem pod wrażeniem bo jest l-karnityna która redukuje powstałą tkankę tłuszczową, kofeina to wiadomo szybsza praca organizmu = szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, african mango ma działanie termogenne więc również spala tkankę tłuszczową i jeszcze garcinia cambogia spowalnia przemianę węglowodanów w tłuszcze. Stosuję go od trzech tygodni, w samopoczuciu nie ma większej zmiany może mam więcej energii ale ogólnie czuję się dobrze, chudnę a brzuszek maleje. A kupiłam go od producenta na https://fittspray.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirulina nie ma sobie mocnych.Odkwasza organizm,usuwa toksyny,nadmiar wody .Inne suplementy ludzie czasem stosują a potem narzekają że nie schudli bo nie wiedzą ,że 1 krokiem do sukcesu jest oczyszczenie organizmu.A gdy oczyścisz już organizm zaczynasz tracić zbędne kilogramy i lepiej się czujesz.Spirulina i chlorella -detox na najwyższym poziomie http://nplink.net/LF5kCblB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiaj śmiało, ja z fitt spray pro schudłam 13 kg jest na prawdę dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europepills.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę że nie tylko ja wspomagam swoją dietkę fitt spray ;) dzięki niemu jestem w stanie w niej wytrwać efekty są spoko bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogusia
U mnie jak na razie w drugim miesiącu stosowanie numerem jeden jest Shape Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam fitt spray progress, chciałam zamówić kolejne opakowanie ale dostałam informację, że został wyprzedany. Wie ktoś czy pro będzie działał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam wczoraj progress, też miałam problem z zamówieniem jego ale skontaktowałam się z producentem i dostałam informację, że na allegro można kupić. W aukcji jest tylko zielony ale w uwagach do zamówienia musisz napisać, że chcesz czerwony. Do tego jest za połowę ceny także śmiało atakuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efedryna, Dominika, kom 732 845 431,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info, w sumie nie pomyślałam żeby skontaktować się z producentem :) zamówiłam i czekam na dostawę. Zastanawiam się tylko czemu jest tak słabo dostępny, po jednej buteleczce zmalał mi tłuszcz o kilka procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij i zarabiaj na chodzeniu! To naprawdę działa Nowa bezpieczna i darmowa aplikacja, hit w UK Sprawdź sam: swcapp.uk/i/i926473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki na odchudzanie u uczciwego sprzedawcy 733566390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam african mango ze strony producenta https://africanmangosklep.pl po ośmiu tygodniach waga pokazuje 7,5 kg mniej, moim zdaniem dobry wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super! ja dopiero zaczynam z african mango ale liczę na podobne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim niezmiennie jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja stosowąłam go 2 lata temu, pomógł,., ostatnio stosowała go moja kuzynka po ciąży, też z sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka
bez treningu zaden wspomagacz nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukała i sprawdzałam różne środki na odchudzanie.Najlepiej według mojej opinii wypadły tabletki Foreverslim.I się nie zawiodłam.Schudłam i ze swojego wyglądu po raz pierwszy od wielu lat jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

aktualnie stosuję fitt spray i muszę przyznać że działa bez zarzutu 🙂 już po czterech tygodniach na wadze 5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela

Dieta a zaraz po niej Foreverslim.To dwie najważniejsze rzeczy przez które w końcu udało mi się schudnąć.Do tej pory nie mogę uwierzyć że dałam radę schudnąć stosując dwa razy dziennie ten suplement.Polecam wszystkim odchudzający się na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×