Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

preparaty na szybsze spalenie tłuszczu

Polecane posty

Gość ewa

ja od miesiąca stosuję fajny naturalny spalacz- slimberry od vitalprogres, jem trochę mniej ale ze względów zdrowotnych nie mogę cwiczyc więc postanowiłam się trochę wspomóc i nie zawiodłam się, kilogramy spadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZASDLACIEBIE

Cześć,

zapraszam Was na nowe forum poświęcone ekstremalnemu zrzucaniu wagi ;)

Forum jest darmowe i wolne od reklam suplementów i innych

Zarejestrować się może każdy kto interesuje się tematyką odchudzania

Można prowadzić swój dziennik odchudzania

Forum opiera się na zasadzie grupy wsparcia

Każdy Użytkownik może dodać swoją wagę i cel jaki chce osiągnąć istnieje możliwość komentowania postępów innych odchudzających się dodawania swoich diet i ćwiczeń

oto link:

http://www.ekstremalne-odchudzanie.oxn.pl

 

Po przyjęciu na forum, zyskasz dostęp do działów takich jak
- Dzienniki odchudzania
-Diety
-Co robić by pokonać głód
-Co zrobić gdy nadchodzi WILCZY NAPAD
-Dlaczego warto być szczupłą osobą
-Najlepsze Ćwiczenia
-Zdrowe Przepisy
-Niskokaloryczne Przepisy
-Filmiki i Zdjęcia motywacyjne
i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........

Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) Tinyurl.com/Xenipolsk  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr

Phenq Fatburnsupplement.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To03

polecam African mango urlz.fr/4bEr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ade243rewsd

większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataRD

Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox. Dla mnie to środek numer jeden zarówno pod względem skuteczności w działaniu jak i bezpieczeństwie w zastosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa

ja przez 3 miesiace stosowalam slimberry od producenta vital progres i okazal sie bardzo skuteczny, zgubilam 11 kilogramow a teraz waga utrzymuje sie 🙂 polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa

tylko ze 2 miesiace tez lezalam przez to w szpitalu, ale bylo warto dla tych 11 kilogramow, ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo85

Od kilkunastu tygodni biorę tabletki na redukcję tłuszczu. Do tego trening tylko 2 razy w tygodniu i wierzcie mi, że kilogramy lecą zdrowo w dół.
POLECAM wypróbować!
https://twojcel.to/smart-caps/?tct_ref=773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Slimunox.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów są tabletki Slimunox.Mi dzięki tym tabletką udało się zrzucić całą nadwagą z którą walczyłam jakiś czas.Dla ważną rzeczą było to że te tabletki pozwoliły mi zrzucić te kilogramy w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pakować się w jakieś chemiczne wspomagacze. Ja sam stosuję zbilansowaną dietę i staram się robić regularne wypady na siłkę, kiedy mam czas i jak dla mnie w zupełności wystarcza. Stosowałem kiedyś suplement na pobudzenie metabolizmu, to był pieprz cayenne w kapsułkach, ale od tego czasu mam wrażenie, że organizm radzi sobie bardzo dobrze. Jak dla mnie - regularność jest najważniejsza ;) a potem ciało "uczy" się zdrowych nawyków  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×