Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

preparaty na szybsze spalenie tłuszczu

Polecane posty

Gość gość
Ja też zdeccydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się w końcu uzyskać. Po 4 miesiacach, ćwiczeń i wyrzeczeń dietetycznych, waga spadłą o całe 15 kilo. Bez Slimunox tego wyniku bym nie osiągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2sweet
Mirakulina - cudowne białko zawarte w owocach Synsepala słodkiego. Zmienia smak potraw, ułatwia odchudzanie pozwalając na jedzenie słodyczy bez cukru i kalorii (również wina i drinków%). Zalecane diabetykom. Ciekawe uzupełnienie każdej diety, pozwala wytrwać w intensywnych napadach głodu cukrowego. Za granicą robi furorę, w Polsce trudno dostępne, choć jest już w sieci dużo polskich materiałów na ten temat, m.in. : https://kuchnia.wp.pl/synsepal-owoc-magiczny- 6054909513020545a?ticaid=117812&amp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszłam dzisiaj do wniosku że jeżeli nie zmienię radykalnie swojej diety to zbyt dużych sukcesów nie odniosę mimo że łykam Slimunox.Mają rację Ci co piszą że kluczowe są trzy elementy.Dieta ****** Slimunox.Cóż będę próbować może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... co do tego to powiem tak. Stosowałam dietę i uczęszczałam regularnie na siłownię, efekty były, ale zastanowiłam się jak je polepszyć. Przyjaciółka mi poleciła burn4all od allnutrition i w sumie to ta marka jest ze mną do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich preparatów ja mogę polecić Foreverslim.Wystarczy niewiele czasu aby pozbyć się całej nadwagi.Dla mnie te tabletki są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama po zastosowaniu Slimunox schudłam 12 kilo. Nie mniej prawda jest taka, że podstawowym moim problemem było podjadanie słodyczy. Tabletki skutecznie to wyeliminowały, więc patrząć z tego punktu widzenia, okazały się bardzo ważnym ogniwem odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko wygląda ten ranking, zazwyczaj spotykałam niby rankingi na których były produkty jednej firmy. Myślę, że skuszę się na któryś z czołówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejszy jest seks, oprocz tego ze poprawia kondycje fizyczna naszego organizmu i zdrowie to dostarcza bardzo duża dawkę hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam przez trzy miesiące preparat o nazwie Slimunox z jego pomącą udało mi się schudnąć 10 kg,również skutecznie hamuje napady głodu i chęć sięgania po słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dwa miesiące kuracji z https://africanmangosklep.pl zakończyły się 8 kg spadkiem wagi, także radość na mej twarzy przeogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z działania tego https://fittspray.com, po raz pierwszy spotkałam się z taką formą wspomagacza , bo psika się go do buzi i działa. Zaczyna mi się uwydatniać cięcie w talii a waga w sumie mnie nie interesuje najważniejsze jest to jak wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat pomogły tabletki Foreverslim.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 13 kg .Więc warto było zastosować te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszeliście juz o palladin regeneration z molecular project jest to potreningówka zawiera duzo glukozaminy super po terningu odrzywia mięśnie po treningu po zastosowaniu tego środka szybciej możesz zacząć następny trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie może gdzie dostanę diatomax? kilka lat temu go stosowałam, kumpela przywiozła mi z za granicy fajnie po nim schudłam a teraz po ciąży niestety zostało parę kilo i chciałabym się ich pozbyć. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro1dyta
Po co kombinować z jakimiś niepewnymi srodkami? Spróbuj tego co bezpieczne i skuteczne - NOVOSLIM. Sama zrzuciłam 14 kilogramów po trzy miesięcznej kuracji tymi tabletkami. Możesz poszuskać , często są promocje na ten środek. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety po ciąży i oczywiście mojego zaniedbania przybrałam trochę na wadze, jak każda kobieta która ma trochę ciała za dużo chciałam schudnąć, podzieliłam się tym z moją koleżanką . Ona natomiast poleciłam mi afrykańskie mango, stwierdziłam żeby puknęła się w łeb. Za to ona kilka dni później przynosi ma african mango z vital progres. Stwierdziłam co mi tam, skład naturalny więc nic mi nie będzie. A tu proszę, stało się już 10 kg mniej, nigdy nie wierzyłam w tego typu suplementy ten jednak okazał się być skutecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też stosowałam african mango, po dwóch miesiącach schudłam 7 kg także ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African mango tylko w tym sklepie znajdziesz oryginalny produkt 100% naturalny,nie trać pieniędzy na podróbkihttp://nplink.net/WXbDHGWl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African mango w połączeniu z tym produktem daje niesamowite wręcz efekty,moja mama schudła 13kg w 4miesiacehttp://nplink.net/UPCksFZY oryginalny produkt,naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawno dowiedziałam się że african mango ma działanie termogenne czyli przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, zamówiłam na stronie producenta https://africanmangosklep.pl i muszę przyznać że działa. Efekty pojawiły się dość szybko bo po 10 dniach zaliczyłam pierwszy spadek wagi, aktualnie po dwóch miesiącach jest już - 9 kg przede mną jeszcze miesiąc pewnie zwiększę wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tabletki Slimunox to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała.Dzięki tym tabletką w końcu udało mi się pozbyć oponek które szpeciły mój wygląd.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AllSlimDuo chyba najlepszy suplement który wspomaga spalanie tłuszczu, na początku trochę nie wierzyłam ale mega skuteczny preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×