Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

preparaty na szybsze spalenie tłuszczu

Polecane posty

Gość gość
No jeliton to nie tylko pomaga w odchudzaniu, ale dobrze sobie z zaparciami radzi a to też jest ważne podczas diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robobobo
ja lubię takie,które zawierają naturalne termogeniki np. pieprzy cayenne, imbir, chilli, można je dodawać bezpośredni do posiłku,ale nie wszyscy lubią ostre potrawy, ostatnio natomiast próbowałam figury extraslim, która zawiera te składniki, no i nie trzeba się męczyć z ostrością potraw,a działa równie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajeczka88
No dlatego ja zamawiałam Burneo od producenta, wczesniej pytałam dokładnie o skład i sprawdzałam opinie w necie - lepiej najpierw zrobić research, niż sobie potem zaszkodzić... A w necie nawet leki możesz kupić, więc nie wszystko kupione w sieci jest szkodliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak zamawiałam Burneo - bałabym się chyba kupować na allegro, jedyna opcja dla mnie to albo apteki, mogą być online, albo właśnie ze stron producenta. Kosmetyki też tak zamawiam, żeby nie naciąć się na podróbki, a poza tym bezpośrednio od dystrybutora wszystko jest tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonnta
Chcąc oczyścić nieco jelita przed rozpoczęciem diety kupiłam błonnik jeliton. W ciągu tygodnia częstotliwość wizyt w toalecie zwiększyła się dwukrotnie. Dużo lepiej się czułam, pozbyłam się uczucia pełności i ciężkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oczyszczanie jelit nie sprawia, że tłuszczu będziemy mieć mniej...? A o tym chyba jest temat? Co ile się wypróżniałaś, że teraz ilość się podwoiła? A napiszcie mi, w jakiej cenie można dostać to Burneo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że w promocji Burneo możesz dostać za 100-120 zł, ja tak jakoś płaciłam, ale opłaca się, bo tabletek w pojemniczku jest bardzo dużo i na długo starczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlugo stosowalas to Burneo? Ile opakowań zużyłaś? A ćwiczysz też coś? Ja jestem zielona w tym temacie, to się właśnie powinno ćwiczyć przy braniu spalaczy, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ćwiczenia to najlepsza metoda, wtedy Burneo działa jeszcze lepiej, poza tym dodaje sił i energii do ćwiczeń (kofeina w składzie) :) Możesz zacząć choćby od ćwiczeń z Chodakowską, polecam na poczatku skalpel, dla niewprawionych idealny, a też się można nieźle zziajać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta____8
Ja spalam nadmiar tłuszczu ćwiczeniami. Mam też dietę bogatą w błonnik, do tego dosypuję błonnik jeliton do jedzenia, zwłaszcza płatków i jogurtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Jelitonu można zrobić domowym sposobem bardzo fajne batoniki z błonnikiem i innymi dodatkami. Super rzecz jako przekąska. Kupuję zawsze duże opakowanie bo lepiej się opłaca no i na dłużej wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awerina ma całkowitą rację, ruch + dieta + Burneo/inny spalacz to gwarancja sukcesu, wszystko trzeba robić z głową. Dotyczy to również diety i ruchu, trzeba po prostu do siebie to wszystko starannie dopasować i wtedy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merasa
z takich specyfikow ktore szybciej spalają to ja stosowałam thermline forte fajnie pobudzał i dawał kopa :D czasami sobie zarzucam bez treningu jak mam zmułe. a teraz zastanawiam się nad http://www.somatodrol.com/ skład podobno mają dobry - jeszcze to porównuje z innymi suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim są pierwszymi tabletkami jakie stosowałam.Według mnie naprawdę warto się wspomagać tabletkami.Każdy wybiera swoja .Ja za pierwszym razem dobrze trafiłam i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziele się swoim osobistym doświadczeniem z tym produktem Slimcea, mianowicie zamówiłam sobie 23 opakowania,więc pełną kuracje jaką powinno się odbyć aby osiągnąć przyzwoite efekty, w pierwszym miesiący ustaliłam sobie diete ale nie ćwiczyłąm i schudłam 43,5 kilograma, w 2 natomiast dodałam jeszcze do swojego życia sport , no i opłacało sięto . W 3 miesiącu wszystko wyglądało tak jak i w drugim, tyleże schudłam 15,5 kilograma, łaczny efekt stosowania przezemnie slimcea to utrata 84 kilogramów, jak dla mnie to naprawdę bardzo pozytywny efekt można powiedzieć w tak krótkim czasie .Szczerze ją polecam, tylko pamiętajcie dziewczyny slimcea !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L karnityna albo pół godziny przed treningiem firestarter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się stracić 11 kg przy pomocy tabletek Foreverslim. O ile nigdy nie wierzyłam w takie metody, to jednak całkowicie się to zmieniło. Jak jest teraz? Teraz wróciłam do normalnej wagi, do kiecek, które nosiłam przed ciążą. Sama nie spodziewałam się takiego efektu, a jednak się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zdrowym ciele zdrowy duch
Ja stosuję zamiennie preparaty na spalanie tłuszczu z linii Olimp Therm LINE. Moja dieta to owoce i warzywa w nieograniczonych ilościach i oczywiście dużo wody. Oczywiście zdarzy mi się czasem przekąsić coś więcej ale staram się stosować do diety :) zażywam suplementy diety i właśnie też te na spalanie tłuszczu. Linie którą ja stosuje znajdziecie na stronie http://www.e-forma.pl/ w zakładce odchudzanie. Połączenie diety, suplementów i ćwiczeń dają ogromne efekty! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Slimcea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem. Dzięki Slimcea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mija prawie miesiąc odkąd biorę Foreverslim.Jestem lżejsza pełna energii i zmotywowana do dalszej walki z nadwagą.Tym razem mi się uda jestem tego pewna w 100%.Mam teraz jakieś porównanie wcześniej żaden suplement nie działał na mnie tak dobrze jak Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupić Xenical lek na receptę, który działa świetnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest łatwe) http://www.europepills.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraszkaa
Możecie też poczytać o właściwościach Piepryny która jest składnikiem czarnego pieprzu. Wiadomo sam pieprz nie pomorze pozatym kto byłby go w stanie jeść takiego w czystej postaci.. ale sama piperyna bardzo bardzo ciekawa substancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement Slimcea. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melakot
@fraszkaa Faktycznie jest coś w tym co mówisz. Ja kilka dni temu natrafiłam na preparat Piperyne Forte z piperyną właśnie w składzie. Mówią, że spala skutecznie tkankę tłuszczową no i co najważniejsze zapobiega powstawaniu nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka11
I co kupiłaś tą piperyne forte? POtrzebuje jakiejś sprawdzonej opinii na temat tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie na temat Foreverslim jest jak najlepsze. W końcu znalazłam środek, który okazał się naprawdę skuteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×