Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Angela ja jestem w Uk ponad 7 lat i wlasnie chcemy mu zrobic brytyjski paszport bo tak jak mowisz nie trzeba stac w kolejkach i jest na 5 lat. W lipcu wybieramy sie do pl wiec musimy pomalu to zalatwic. A potem ogarniemy polski paszport i bedzie mial dwa obywatelstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak mam mega urwanie glowy przy dwojce wiec rzadko nawet wchodze cos poczytac. A tu widze napisalyscie i musze nadrobic :) Kleo powodzenia! Moze to i juz sie zbliza bo ja tez mialam taki objaw ciagniecia w dol i zle mi sie siedzialo tak na prosto bo czulam jakbym miala cos w kroczu a to mala byla juz tak nisko. Oby poszlo szybko i sprawnie. Dziewczyny pisalyscie cos o kapaniu wiec ja kapie mala co 2-3 dni. Ma bardzo suha skore a takie kapiele to nie pomagaja na to. Uzywam oilatum do kapania bo mam dla syna i oliwy do smarowania. Z jedzieniem tez podobnie jak zje ok 20 to spi do ok 24 a pozniej do 4. Mniej wiecej ma przerwy 3,5-4h Enna to nareszcie jutro dostaniecie mieszkanie :) Fajnie :) mozesz spokojnie sie przeprowadzic przed porodem Dzis polozna byla istatni raz i mala wazy 3090 wiec super przybiera na wadze :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Wlasnie musze isc na poczte po aplikakcje na paszport. U mnie w czerwcu bedzie 9 lat (a mial byc rok )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi, wyplacili ci w koncu to MA? U mnie dzisiaj mija 10 dzien roboczy, a mialam czekac 5-10 dni na list z rozpiska i nadal nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Lidzia zgrabny brzuszek :) Dziewczyny wyslalam 2 fotki Niny na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi mala rosnie jak na drozdzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, przeslodziutka ta twoja Ninka! :) Kleo, Lidzia rodzic szybko bo czekam na swoja kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslijcie mi haslo do poczty karinas3@wp.pl I co mam z mojej przeslac fotki na ta stworzona tak ? Postaram sie dzis albo jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ale slodka ta Twoja Ninka :) A jaka kruszynka? Ile teraz wazy? Omi wyslalam Ci haslo. Teraz z Twojej poczty przyslij na nasza wspolna. Mozesz tam tez zobaczyc nasze maluszki i brzuszek Lidzi :) Lidzia sie nie odzywa wiec moze sie zaczelo :) Moj maly smok obudzil sie o 15 po 3 godzinach na ogrodzie oproznil mi obie piersi i jeszcze mu dorobilam 60 mm bo chyba by sie zakrzyczal z glodu. Masakra. Teraz wrocilismy ze spaceru otworzylam okno i jeszcze spi w domu, wcale go nie ruszam :) W koncu jak spi to rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera tydzien temu wazyla 2380g a ile teraz to dowiem sie jutro. Kurde zazdroszcze Ci tej pogody bo u mnie zimno i jesiennie.Siedze z mala w domu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas wlasnie zaczelo padac ;( Kurcze na weekend zapowiadaja deszcze. Akurat jak moi rodzice przyjada :( A powiedzcie mi dziewczyny jak Wasi faceci? Pomagaja Wam przy dziecku. Ja zawsze z utesknieniem czekam na weekend bo wtedy moj wstaje do malego razem ze mna. Ja go tylko karmie, a on go odbija i przewija. Czasem chwile potrwa zanim mu sie odbije wiec jak nie musze z nim chodzic to Wtedy jestem o wiele bardziej wyspana. A w tygodniu wstaje o 4.30 wiec radze sobie w nocy sama no chyba ze maly bardzo krzyczy to wtedy go nosi i uspokaja. Ale ogolnie strasznie ciesze sie na przyjazd mamy i taty. Wiadomo ze mama to zawsze mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
czemu ja nie moge sie zalogowa, to poczta na onet tak? nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nadal cisza, byłam wczoraj na wizycie i jeżeli nie urodzę do środy to czeka mnie masaż szyjki macicy ^^ z tego co pamiętam któraś z was miała ta "przyjemność". Możecie mi napisać jakie to uczucie, czy boli i jakie są efekty? . Dostałam od położnej listę czynności, które mogą przyśpieszyć poród hehe między innymi został tam wymieniony "sex" xd hehe ... pocieranie sutków...ciepłe kąpiele...hmm i takie tam inne pierdołki . coraz bardziej się boję ;p wielki dzień coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Lidzia ja mialam masaz szyjki.nie bylo tak tragicznie,da sie wytrzymac.bol jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo a wpisujesz pierwsza litere hasla z duzej litery?Nic innego nie przychodzi mi do glowy.Lidzia no to teraz metoda 3 x S.Schody spacer i sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
z malej litery wpisywalam haslo, udalo juz sie sliczne te malenstwa waszy...slodziaki taki:) az chce mi sie juz mojego zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy was też pod koniec ciąży tak bolały biodra i brzuch jak na okres? Całą noc nie spalam bo meczyly mnie te bole. Brzuch mam jeszcze dosc wysoko wiec nie wiem skad nagle to obciazenie na biodra :( cala noc nieprzespana... Ale za to za godzine idziemy zobaczyc mieszkanie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hej bylam dzis ostatni raz zobaczyc sie z polozna.Wazyla mala ale jak dla mnie maja kiepski sprzet bo najpierw waga pokazywala 2450g ale ze polozna sie zakrecila i zapomniala jaki byl wynik musielismy mala zwazyc jeszcze raz i wtedy waga pokazala 2600g. Co do pomocy mojego M to nie powiem pomaga choc bardziej garnia dom niz mala.Jego opieka nad Nina zaczyna sie i konczy na przyniesieniu butelek i przebraniu pampersa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna jak tam mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie stosuje tą metodę 3xS hihi Ale chyba muszę się bardziej przyłożyć. . Maluchy słodkie a niedługo kolejne kruszynki się pojawią:) . Mnie też juz dłuższy czas męczą takie bóle jak na okres więc to chyba norma :) . Chcę już urodzić ale z drugiej strony strasznie się boję tego bólu heh ale to nieuniknione więc nie ma na co czekać... :) Wszyscy już zadają słynne pytania...np. jeszcze się kulasz? No ile jeszcze? Itp... heh powoli męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam klucze!! :) Mieszkanie jest cudne, dwupoziomowe, salon z kuchnia, na innym poziomie dwie sypialnie jedna z wielka szafa wnekowa :))) w kuchni i lazience wszystko nowiutkie, biale gladkie sciany, do zrobienia sa tylko podlogi :) Wlasnie biore sie za pakowanie i dzis wieczorem sie juz przenosimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
hej. bylam dzis u gin. po badaniu dostalam plamienia ale to niby normalne bylam tez na ktg w szpitalu ale jeszcze nic sie nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna warto bylo czekac ,tylko pozazdroscic. Kleo no to teraz pozostalo Ci tylko czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
i taka ciekawostka gin mi powiedzial ze mam rozwarcie na palec a w szpitalu ze wszystko zamkniete jeszcze. zglupiec idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Spedzilam wlasnie pierwsza noc w nowym mieszkaniu :)) mimo tego ze roboty tu jest od cholery, surowe podlogi, mebli prawie zero to jestem przeszczesliwa i w koncu spokojna! Przeprowadzka w 9 miesiecu ciazy to masakra, na szczescie najgrosze czyli przenosiny mamy juz za soba :) Kleo, jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
enna nic sie nie dzieje puki co zero oznak:/ mam nadzieje ze do swiat urodze, dzis dzien po termonie ech...myslalam ze do tego czasu bede juz po... zdolowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz najgrosze Kleo to czekanie, pewnie kazda mala oznaka to juz nerwy :( A u mnie kolejny dobry news, dostalam list z jobcentre, w poniedzialek powinna dojsc pierwsza wplata z wyrownaniem :) no i wyliczylimi mi tygodniowke wieksza niz sie spodziewalam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
w nocy zaczol mi czop odchodzic ale bez skurczy wiec dalej w domu jestem, dziewczyny a wam odszedl ile przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
KLeo powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×