Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Lidzia dolna jedynka. Cos mi nie pasowalo jak go dzis karmilam lyzeczka no i patrze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vera! Fajnie Cie widziec:) Gratuluje ząbka, obylo sie bez nieprzespanych nocy? My narazie malej nie chrzcimy, nie mozemy tego jakos logistycznie dogadac wiec narazie damy sobie spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera30
Dzisiaj okazalo sie ze sa dwa zabki.Dokladnie 2 dolne jedynki.Maly strasznie wpychal piastki do buzi,moze byl troszke marudny ale ogolnie nie bylo tragedii.W nocy spal jak zawsze wiec nic nie wskazywalo na zabkowanie a tu prosze.Dwa od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Czesc dziewczyny co tu tak cicho? My w Pl,upalow juz nie ma czasem jest nawet troche chlodno.Dzis Nina dostanie pierwsza lyczeczke marchewki ciekawe czy przypadnie jej do gustu:) Jak spia wasze maluchy bo Nina odkad bez problemu przewraca sie na brzuszek chce tez na nim spac.Troche sie boje ze obroci glowke w strone materaca i nie bedzie mogla oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hani spi na pleckach, z rekoma u gory i kocem naciagnietym na twarz :D zawsze jej go sciagam z glowy jak zasnie ale boje sie ze moze kiedys zrobic tak w nocy dlatego ciagle spi pod kocykiem bo boje sie dac jej juz kolderke :( Zazdroszcze wizyty w Polsce, ja dopiero w pazdzierniku sie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny , ja mojej zaczelam podawac juz marchewke i jablko co drugi dzien na poczatku. Lily spi w tym spiworku i powiem wam, ze super sprawa bo nie martwie sie o to, ze naciagnie sobie kocyk na twarz :) Omi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
oo ja tez mam taki spiworek, moze sprobuje dzisiaj i do tego dam jej cieniutki kocyk i niech sobie naciaga bo i tak ma dziurki ten dziergany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej laski jak tak dalej bedzie to nasze forum umrze smiercia naturalna :(. My z Nina mamy juz za soba marcheweczke z ziemniakiem, deserek z brzoskwini i jablka oraz soczek winogronowy z rumiankiem i melisa :) Co tam u was nowego,jakies postepy maluchow? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
Hej laski. Moj synek wcina marchewkę codziennie popołudniu a tak po za tym cały czas formułę. Czekam z wprowadzaniem innych pokarmów do 5 lub 6 miesiąca. Aha i na noc dodaje do mleka kleik. Maly łobuz nauczył się udawać ze kaszle xd coraz więcej próbuje zwrócić na siebie uwagę:) prawdopodobnie w październiku po raz kolejny odwiedzimy Polskę:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski, moja mala wcina jak narazie marchewke i jablko. Powoli jej daje bo nie mam az tak czasu na przygotowywanie zupek eiec dopiero we wrzesniu sie bardziej rozkreci jak maly pojdzie do przedszkola. Caly czas na piersi Ja moze w pazdzierniku polece do PL Dzis u nas leje od rana a my sie kisimy w domu :/ Omi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
O ja tez wybieram sie w pazdzierniku do Polski :) Pierwszy raz bo jeszcze z mala nie bylam. Mysle ze jakos wrzesien/pazdziernik zaczne wprowadzac posilki, wtedy mala bedzie miala 4/5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera30
Czesc dziewczyny!My jutro wracamy do Anglii po 5 tygodniach.Troche mi smutno a rodzinka sie chyba za Olafem zaplacze.Zwlaszcza moja mama :( My obiadki i owocki wcinamy juz codziennie.Wprowadzilam tez gluten.Od przyszlego tygodnia chce zaczac dawac kleik albo kaszke na noc.Budzi sie raz wiec moze wtedy przespi cala noc.Od poniedzialku wracam juz troche do pracy.Tzn bede pracowac w domu,ale i tak strasznie mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Oj strasznie sie nam pogoda popsula.Pada i pada.Wracamy w piatek. Mala grzeczna praktycznie ciagle sie usmiecha.Mam znia rece pelne roboty bo robi kupe za kupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej dziewczyny nie moglam sie oprzec pokusie i musialam kupic ten komplet.W zasadzie to prezent od babci:)).Moze jestem walnieta ale kupilam najwiekszy rozmiar jaki byl dostepny.Ciuchy sa drogie i uwazam ze szkoda kasy zeby dziecko w tym tylko lezalo.Komplecik jest na 92 cm mam nadzieje ze wtedy moja mala bedzie juz smigac. http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/niemowleta/kolekcja/sukienki-stroje-i-zestawy/komplet-128631-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Angela piekny ten zestaw! :) ja to w ogole jestem fanka Minnie Mouse i Hania ma od groma ciuszkow z wzorami myszki ;p Poluje na bilety do Polski na pazdziernik, tanio jest bo za nasza trojke ~200f, jeszcze tylko musze termin zgrac i lecimy :) Tak mnie ostatnio nachodzi na...drugie dziecko :P kiedy po cesarce mozna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna hahhah drugie mowisz:)Ja tez bym chciala bo pozniej to bedzie mi sie juz ciezko zdecydowac.My sie nie zabezpieczamy ale nie licze na wiele bo przez ost 4 lata nie moglam zajsc.Co do cc i nastepnej ciazy to musisz odczekac 6 mioesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 6 miesiecy to nie tak duzo :P Ale zaczelam brac pigulki wlasnie, odczekam moze z rok i wtedy sprobujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
Hehe mi też przez myśl przeszło drugie dzieciątko ^^ sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi135
Haha laski ja to nie mysle o trzecim! Doradze wam tak, ze jak macie na kogo liczyc tzn maz, babcia, dziadek to dobrze jest miec mala roznice wieku pomiedzy dzieciakami. Moga sie razem bawic itd. Ale samej z dwojka maluchow napewno jest ciezko. Zazwyczaj mezowie pracuja i nie ma co liczyc na ich pomoc. Natomiast ja bez pomocy dziadkow zdecydowalam sie dopiero teraz i mam 3 lata roznicy a i tak czasem bywalo ciezko na poczatku. Syn juz sie w miare przyzwyczail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej my juz w Uk .Masakra ta pogoda dobija:(.Co tu robic z takim malym dzieckiem? Macie jakies pomysly? Lot mialysmy bez opoznien ale w drodze do Uk znalazl sie zalany polak ktory chcial popilotowac samolot.Skonczylo sie na odwiedzinach funkcjonariuszy policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej moja mala od paru dni zaczyna sie podciagac do siadu tzn unosi glowe plus barki.Pozwalacie siadac swoim pociechom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej dziewczyny :) Hania juz od jakiegos czasu probuje sie podnosic, ale zawsze ja stopuje, w koncu ma dopiero 3,5 miesiaca wiec to zdecydowanie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hello jes tu jeszcze kto? Kupujecie dziewczyny angielskie sloiczki? Ja zakupilam pare z tym ze mam problem bo w sloiczkach dla maluchow od 4 miesiaca zycia w skladzie jest np mleko.Nie wiem czy dawac malej czy jednak nie.Ogolnie to te angielskie smaki sa kompletnie rozne od naszych polskich.Od wczoraj Nina jezdzi w spacerowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera30
Hej!Angela ja kupuje angielskie sloiczki glownie z Hippa ale nie tylko. Od przyszlego tygodnia chce zaczac gotowac sama zupki tylko mam problem z dostaniem porzadnych warzyw bo te marketowe to porazka. Jak widze ta przerosnieta napakowana chemia marchew to wole juz dawac sloiczki. W poludnie daje malemu tez kleik na gesto z owocami lyzeczka.Wcina az mu sie uszy trzesa :)Potem zupka a reszte posilkow to samo mleko.Noce przesypia juz cale.Budzi sie ok 6 na butle i dosypiamy do ok 8.W spacerowce jezdzimy juz od 4 miesiaca w sumie bo mam quinny wiec przenioslam go juz na pollezaco jak zrobilo sie cieplo. Pytalyscie o sadzanie.Ja malemu pozwalam juz siedziec odkad sam zaczal podnosic glowe.Nie siedzi jeszcze sam ale sadzam go w naroznik kanapy i podkladam poduszki.Siedzi tez w krzeselku do karmienia.Oczywiscie nie godzinami ale mysle ze pare minut spokojnie moze posiedziec .Twoja mala jest tylko tydzien mlodsza od Olafa wiec ma juz pol roczku.Enna na Twoja mala to faktycznie za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej dziewczyny:) A moja mala cos sie przestawila...tak jak mi przesypiala cale noce od 19 do 5 to teraz budzi sie kolo 2 na jedzenie, a i tak wstaje o 5 chociaz jesc wtedy nie chce... Kurcze nie wiem skad taka zmiana? Hania za tydzien konczy 4 miesiace i zastanawiam sie kiedy jest najlepszy moment na podanie pierwszego sloiczka? Dodam ze od urodzenia jest na mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna to zalezy od ciebie kiedy zaczniesz podawac malej sloiczki bo defakto sa one dozwolone od 4 miesiaca .Jednak podobno dopiero okolo 6 dziecko jest przystosowane do trawienia pokarmow stalych. My wczoraj i dzis jadlysmy slodkiego ziemniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej dziewczyny :) No w koncu kupilam te bilety do polski, 26 pazdziernika lecimy na tydzien, ale sie ciesze :)) Leciala ktoras z was z maluszkie ryanairem? Jakies rady? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo dziewczyny! Co u was? Jak maluchy? Hania wczoraj skonczyla 4 miesiace :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi135
Hej dziewczyny. U nas jakos leci. Kupilam w koncu bilet do pl na 27 pazdziernika i lece z dzieciakami na miesiac :) Potrzebuje odpoczynku bo jestem bardzo zmeczona ostatnio. Malej zaczelam wprowadzac jakis czad temu jedzonko to juz je marchewke, dynie, dynie z kurczakiem, ziemniaka a z owocow banana, jablko, gruszke no i chyba tyle narazie. Bedzie miec 6mcy 23 wrzesnia. Narazie sie nie spiesze z wprowadzaniem a mam tez malo czasu na to. Caly czas jest na piersi plus kaszka na noc po piersi. Kaszka w niczym nie pomaga bo i tak sie budzi w nocy. Lubi pospac przy mamy cycusiu ;) Jeszcze nie siedzi sama. Zreszta kazde dziecko jest inne Kupilam jej ta siateczke z uchwytem co mozna do srodka wlozyc kawalek owoca i ona lubi ssac :) fajne to :) Napiszcie ile wasze dzieciaki maja i co juz jedza? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×