Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość gość
Ja narazie karmie tylko piersia I Chyba jeszcze poczekam z wprowadzaniem jedzonka. Natomiast dalam jej kilka razy sprobowac nektarynke albo brzoskiwnie to lizala jak szalona :) az slinka jej ciekla :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi135
To ja omi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro Wam napisze jak maly zareagowal na marchewke :) Lidzia ja daje caly czas Apthamil.Naraz zjada 120 -150. Co do nocek to u nas ostatnio wyglada to tak ze zasypia ok 20 budzi sie miedzy 12 a 1,potem miedzy 3 a 4,potem o 7.O 7 sie rozbudza na chwile wiec zmieniam mu pieluche biore do siebie do lozka i spimy jeszcze do 8 czasem 9. Ogolnie coraz lepiej choc pewnie na chwile bo wkrotce pewnie zaczna sie zeby....Ja skonczy 5 miesiecy zaczne mu dodawac troche kleiku na noc moze pospi dluzej :) Mam nadzieje ze jutro przyjdzie paszport :)Vera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzis u nas piekna pogoda!Siedze wlasnie z malym w parku :) Dostalismy dzis paszport jeszcze 9 dni i lecimy!!!Dalismy dzis malemu marchewki.Na poczatek 3/4 lyzeczki z czego wiekszosc byla na buzce i sliniaku :) Troche nie wiedzial o co chodzi wygladal na mocno przerazonego hi hi.Ale nie plul wiec jutro probujemy znowu :) Vera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Hania wczoraj skończyła 2 miesiące takze do stalych pokarmow mamy jeszcze troche czasu. W srode wybieramy sie na pierwsze szczepienia DTaP/IPV/Hib, Pneumo, 1st Rotavirus. Mozecie powiedziec mi o nich cos wiecej? To prawda, ze mala moze po nich goraczkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enna moj maly mial lekka goraczke po pierwszym szczepieniu.Byl bardzo spiacy i bardzo sie do nas tulil.Taki biedulek.Nastepnego dnia bylo juz ok.Po kolejnych dawkach nic sie nie dzialo tylko po pierwszym goraczkowal. Vera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hej dziewczyny zapowiada sie ladny dzien.Chce pojechac dzis z mala do swojej pracy:) Enna nina po pierwszej szczepionce miala stan podgoraczkowy,nie podalam jej paracetamolu ,samo przeszlo. My mamy szczepienie w ta srode i niechetnie pojde bo tym razem mala dostanie az 3 zastrzyki. Wazylam nine ostatnio sama w domu i wyszlo ze 6900g szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera, Omi czy wasze maluszki tez sie tak slinia? ciekawe kiedy pojawia sie pierwsze zabki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moja tez sie slini. Po szczepieniach nie miala nawet goraczki. W srode mamy trzecia dawke i mam nadzieje, ze tez nic jej nie bedzie. Dzis spacerujemy bo ladna pogoda. Denerwuje mmie to, ze nic nie moge zrobic w domu bo mala dlugo nie pospi jak sie nie rusza wozkiem :/ nawet jak ja zostawie na ogordzie to co jakis czas placz a ja biegiem i bujanie :) Omi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zabkow to podobno im pozniej tym lepiej. Moj synus mial jakos rok jak zaczely wychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej!Angela jestes juz w uk czy nadal w pl? Olaf tez sie slini i wpycha wszystko do buzi, najlepiej lubi wpychac swoje albo nasze rece :) U mnie byla dzis tylko 1 pobudka w nocy o 3!Potem obudzil sie o 7 z kupa wiec go przwinelam i nakarmilam, wzielam do siebie do lozka i spalismy jeszcze do 8.30 wiec jestem dzis nawet wyspana :) teraz spi w lozeczku a ja pije kawke w ogrodzie. Jak sie obudzi to kolejna porcja marchewki mleczko i wyruszamy w teren :) Milego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) U nas dzis pogoda paskudna, mialam wybrac sie do Mothercare ustrzelic cos jeszcze w promocji ale deszcz pokrzyzowal nam plany:( Hania budzi sie codziennie tak jak Olaf dzisiaj, czyli miedzy 1-3 na karmienie, a potem spi do ok 7, tez ja biore do lozka i dalej sobie spimy, nieraz nawet i do 10 sie udaje :D Moja mala pare dni temu odkryla ze ma rece wiec teraz caly czas albo je cale lize albo macha sobie przed twarza i oglada. Oczywiscie jest przy tym cala popluta :) zaczela tez probowac wyciagac raczki do mojej twarzy co zazwyczaj konczy sie niezgrabnymi ciosami w moj nos :D Ahh musze przyznac ze Hania jest niesamowita :P Sliczna, grzeczna, nie marudzi, nie ma kolek, grzecznie je, grzecznie spi, grzecznie zajmuje sie soba sama w lozeczku, caly czas sie smieje i usmiecha, rzadko placze a jesli juz to wystarczy ja przytulic i zaraz przechodzi. Mam nadzieje, ze nie wyjdzie z niej z czasem diabelek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
ja juz w UK. Enna ja kupilam pare ciuszkow z mothercare on line .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
cisza....... Dziewczyny sadzacie juz swoje maluchy?Vera ,Omi? Nina strasznie lubi tv :( Jutro szczepienie buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ogladaniem tv to chyba wszystkie dzieci tak maja. Moj nie chce za dlugo lezec na brzuchu, ale jak go poloze na macie przed tv to tak glowe podciaga ze hej. Co do sadzania to kilka razy posadzilismy go w narozniku kanapy i oblozylismy poduszkami. Podobalo mu sie ale pozwolilam mu tak siedziec tylko chwile. ogolnie moj maly to leniuszek. Najchetniej lezalby tylko na plecach. Cwicze z nim obracanie z brzuszka na plecy i odwrotnie. Raz czy dwa mu sie udalo, ale chyba przez przypadek :) Dzis caly dzien bylismy na dworze. Godzine na spacerze i reszte dnia na ogrodku. O 7 juz byl wykonczony i przysypial mi przed kapiela musialam go wybudzac. Po kapieli i butli padl od razu :)Angela dawalas juz cos malej do jedzenia? Ja od 4 dni daje mu ta marchewke i chyba jest ok. Dzisiaj juz zjadl sporo choc polowe zawsze wypluwa :) Jutro mu dam marchewke z jabluszkiem :) Moze mu lepiej posmakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera nie podawalam ninie jeszcze zadnych nowych pokarmow.Moja mama naciska i mowi ze jak nina przyleci w sierpniu(bedzie miala skonczone 5 m-cy) to juz bedzie jadla sloiczki soczki i wszystkie te duparele.Czytalam pare opini ze jesli dziecko dobrze przybiera na wadze to nowosci powinno sie wprowadzac po 6 miesiacu.Moja nina ma skonczone 4 i wazy 7kg.Niby po 6 miesiacu dziecko lepiej trawi a poza tym zeby jesc pokarmy stale powinno samo siedziec.Nie wiem jak to bedzie narazie poczekam jeszcze miesiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja health visitor tez mowila ze najlepiej dopiero po 6. Dla mnie to troche pozno zwlaszcza jak dziecko jest juz calkowicie na mm. Olaf ma 4.5 i tez jest spory bo ma juz chyba jakies 8kilo. Ja podaje narazie kilka lyzeczek, nie zastepuje posilku np calym sloiczkiem chce po prostu zeby zaczal poznawac inne smaki. Narazie na pewno wstrzymam sie jeszcze z kaszkami czy kleikami i zaczne dopiero jak wroce z polski. Bedzie mial wtedy ok 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mój synek skonczyl 3miesiace ;) Dzis jak położyłam go na brzuszku to mnie zaskoczył bo przekręcił sie na brzuszek bez najmniejszego problemu i nie byl to przypadek bo zrobil to za każdym razem kiedy układałam go na brzuszku a do tego ma przy tym niezłą frajdę hehe. Moj tez sie strasznie ślini i ciągle pięści pcha do buzi. Moj zasypia bez bujania, od początku nie bujałam do snu, jak widzę ze jest śpiący to kładę go na boczek daje pieluszkę w rączki i czasami smoczek i już ^^ Za równe 24h będę juz na promie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do snu to mniej więcej podobnie jak u was ok 1/4/7 to godziny karmienia. A przeplatacie mm herbatką lub wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Hani podaje wode tylko jak jest wyjatkowo cieplo, w normalne dni ona raczej nie chce pic ani wody ani herbatki. Zaraz idziemy na szczepienie, boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
My juz po szczepieniu uff spokoj do nastepnego roku :) Lidzia udanego wypoczynku ,podziwiam ze ty autem smigasz do polski z takim maluszkiem. Enna bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia daj znac jak maly zniosl podroz. Ja lece w przyszla srode, bilet mam w jedna strone bo z powrotem mamy wracac autem z moim m. Ale ja ciagle sie zastanawiam. Jezeli maly dobrze zniesie lot to chyba polece samolotem. Zobaczymy. Znajomi ostatnio jechali z takim maluszkiem i w sumie zniosl podroz bardzo dobrze. Wiekszosc przespal takze nie powinno byc tak zle. Ale ja osobiscie nie lubie jechac do pl autem. Jechalam raz zima na swieta, snieg, szklanka na drogach i dlatego mam uraz.Powiedzialam sobie nigdy wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wody i herbatki to Olaf nic nie pije. Jak tylko poczuje ze to nie mleko zaraz wypycha jezykiem. Enna jak tam pierwsze szczepienie? My tez jestesmy po 3 i spokoj na jakis czas. Na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Na szczescie Hania zniosla szczepienie bardzo dobrze, poplakala sobie chwile po ukluciu, a dawka podawana do ustanie bardzo jej smakowala :P Ale pozniej w domu przez kilka godzin mala byla taka ospala, placzliwa, caly czas chciala byc obok nas, wlasciwie to przespala caly dzien az do wieczora co jakis czas budzac sie z placzem co nigdy jej sie nie zdaza. Tak mi jej bylo szkoda, to nie byl taki typowy placz dziecka tylko taki szloch i zalewala sie cala lzami, a ja razem z nia :( Na szczescie wieczorem juz jej wszystko przeszlo i znowu byla wesola:) Czytalam wczoraj duzo o szczepieniach, powiklaniach, skutecznosci i zastanawiam sie czy w ogole ją szczepic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
Hej, synek zniósł podróż bardzo dobrze, tylko juz pod koniec troszeczke marudził ale nie ma co się dziwić. Robiliśmy przerwy co 3h na jedzonko i rozprostowanie kosci :) Łączna długość podróży wyniosła 22h. Gorsze od podróży są Polskie upały :\ to nie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej co to wszystkie wybyly. Nie chce zapeszac ale od paru dni moja niunia ladnie spi.Idzie spac o 21 i wstaje 4 rano.Dzis tez tak wstala nakarmilam ja i spala do 8 a potem przy cycu u mnie w wyrku do 9.30 :).Oby tak dalej. U nas piekna pogoda 27 stopni ,normalnie jak w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej no cos cicho sie zrobilo :) Moja mala przespala juz cale 2 noce od 21 do 5 rano:) a dzisiaj to nawet jak dalam jej butle o 5 to zasnela az do 8:30! Oby tak dalej :) Angela za was tez trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski!My juz w pl. Olaf lot zniosl bardzo dobrze. Wiekszosc przespal, w polowie zrobil wielka kupe ale ogolnie bylo ok :) Jest w siodmym niebie bo wszyscy go tu nosza, zabawiaja, gadaja do niego, a jak po tym miesiacu wrocimy do domu to po moim grzecznym dziecku, ktore samo potrafi sie soba zajac pewnie nie bedzie sladu. Mamy jedynie problem ze spaniem. W domu bez problemu o kazdej porze dnia zasypia w swoim lozeczku. Tutaj niestety cos mu nie pasi i nie podoba mu sie nowe lozeczko.Mam nadzieje, ze po kilku dniach sie przyzwyczai. Niestety pogoda sie popsula i od wczoraj ciagle pada. W przyszlym tygodniu wybieramy sie nad morze wiec mam nadzieje, ze sie poprawi. Cisza straszna sie na forum zrobila. Piszcie co u Was dziewczyny! Vera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Czy szczepilyscie sie w ciazy na krztusiec. Polozna mi o tym powiedzila i nie wiem co mam robic? Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam Was i maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ags ja sie szczepilam. Mialam obawy, ale w koncu sie zaszczepilam. Odmowilam szczepienia na grype. Po szczepieniu nie bylo zadnych problemow. Vera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×