Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gasper

jak rozwiesc sie z zawistna złosila zona

Polecane posty

Gość Gasper

nie wiem dlaczego zony same daja pozwy o rozwod najpier bez orzekania o winie A w ostartnim dniu zmieniaja z orzeczeniem z wyłocznej winy meza Pozbawiaja kontaktow z dziecmi kłamia i do kłamstw zmuszaja dzieci przy pomocy psychologa Moze jakis prawnik mi podpowie jak wziacs z taka baba rozwod Ja chce z winy obojga ,bo nie czuje sie winny a jesli to oboje Tak kochalem dzieci ,ze robilem dla nich wszystko a dzis psycholog z zona moca mu w glowie i mowi ich slowami pomocy taka krzywda dzieje sie dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz postępy. Zaczynasz starać się pisać używając zasad pisowni. Znaczny postęp. A jak jeszcze zaczniesz pisać zrozumiale - będzie sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelll
oj nie czepiajmy sie pisowni czlowiek ma wiekszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""""""""""""" Gasper nie wiem dlaczego zony same daja pozwy o rozwod najpier bez orzekania o winie A w ostartnim dniu zmieniaja z orzeczeniem z wyłocznej winy meza Pozbawiaja kontaktow z dziecmi kłamia i do kłamstw zmuszaja dzieci przy pomocy psychologa Moze jakis prawnik mi podpowie jak wziacs z taka baba rozwod Ja chce z winy obojga ,bo nie czuje sie winny a jesli to oboje Tak kochalem dzieci ,ze robilem dla nich wszystko a dzis psycholog z zona moca mu w glowie i mowi ich slowami pomocy taka krzywda dzieje sie dziecku """"" Dla kasy. Bo istnieje przedpotopowe prawo rodzinne.Bo liczą na alimenty , w tym na siebie. Najpierw udają honorowe \ nie rozumiejąc znaczenia tego słowa \ . A jak już dochodzi co do czego to ten ich honor wyłazi jak pluskwy i karaluchy. Tobie proponuję wynająć niezależnego, biegłego sądowego psychologa. Oczywiście to kosztuje. Poproś też dziecko \ dzieci \ aby napisało do Ciebie list.Oczywiście bez wiedzy matki. Nie zmuszaj dziecka do żadnej treści listu. Powiedz dziecku ,że chcesz od niego otrzymać list. I ciekaw jesteś co Ci napisze. . A napisze to, to co jest dla niego ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasper
oj nie moge powiedziec dziecku by napisalo ten list bo nie mam kontaktu z dzieckiem zona mnie go pozbawila a jak zapytalem syna 20 letniego na ulicy czy mozemy pogadac to on zadzwonil do matki mowiac mama tatko sie czepia a zona krzyczala nagrywaj nagrywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chory psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojo
pytam dlaczego on jest psychicznie chory chyba nie dlatego ,ze kocha dzieci i chce z nimi kontaktowac sie porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gasper i 20latkowi matka też wmówiła że tatuś jest bee.Weź mnie nie rozbawiaj.On ma swój rozum i mamusi to on raczej nie słucha tylko ciebie ma głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bierzesz leki czy walisz też gorzołe, piwo albo wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20letni syn to dorosły człowiek i nie dałby sobą manipulować ani mamie ani psychologowi. Poza tym żeby złożyć pozew o rozwód z orzeczeniem o winie to trzeba mieć jakieś konkretne argumenty, a najlepiej dowody, zeznania świadków, więc nie sądzę, żebyś był taki bez winy. A jakie są powody waszego rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×