Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

no ja też byłabym za tym. A tak w ogóle to nadal obmyślam imię i nie mam pomysłu. Teraz podoba mi się Kordian i Krzysztof, aha i Natan. Które ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO KRZYSZTOF!!!MYŚL O DZIECKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hej dziewczyny dzisiaj końćze 32 tydzień, i martwi mnie takie uczucie napiętego brzucha jakby twardego jednak nie do końca bo mogę go wcisnąc na 1-3mm, czy powinno mnie to martwić? To uczucie pojawia się zawsze jak stoję/chodzę gotuję prasuję robię coś, czy to po prostu ciążący brzuch czy kepiej udać się do lekarza? Bardzo się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Serdecznie zapraszam ponownie, sprzedaje ubranka i zabawki po mojej córeczce, wszystko naprawdę w atrakcyjnych cenach http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Polecam serdecznie Należy skopiować link, wkleić w przeglądarce i zlikwidować spację po słowie "http" Naprawdę warto Nowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam rozstepa na brzuchu, przy pepku, pojawił się znienacka chociaż wcześniej nie było żadnych symptomów:( mam nadzieję, że nie będzie go widać po ciąży... leżę w tym szpitalu i nudzę się jak mops! cisnienie mi spadło, nawet dawkę leków mi zmniejszyli :) wczoraj miałam usg, maluch czuje się świetnie, ma duuuuzo wód plodowych, waży jakieś 3kg może 3100 ale raczej nie więcej, oczywiście wiadomo, to szacunkowa waga... Zostałam specem od ktg, robią mi cztery razy w ciągu doby! w moim szpitalu dużo dziewczyn na porodowce, ponoć nie ma miejsca i kilka po porodzie trafiło tu na patologię, dzieciaczki drą buźki całymi dniami i myślę sobie co ja bym zrobiła jakby Franio tak płakał... dzisiaj pójdę na spacer tam na porodowke zobaczyć, chyba mnie nikt nie przegoni... heh wczoraj robiąc usg doktor zapytał czemu mam wpiasany termin na 12 luty jak z miesiączki wynika, że 9... mówię, że tak pani doktor wyliczyla, ale z moich obliczeń też wynikało, że 9 heh co za tym idzie w poniedzialek wkraczamy w 39 tydzień ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamisia widzisz w szpitalu sobie szybko poradzili z ciśnieniem. A mnie coraz częściej pobolewa brzuch jak na @, wczoraj i dzisiaj od rana. Szykujemy się na zabawę karnawałową w szkole córki, więc dzisiejsze popołudnie nie będzie lekkie, masa krzyczących i biegających dzieciakow :P Zapomniałam się pochwalić, że najpierw jest teatrzyk i moja gra głowną rolę. Trochę się stresuje, ale nie pokazuje tego bo widzę że ona też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny relacja na żywo, podlaczaja mnie pod oksytocyne na 2 h, oby nie było jeszcze skurczy, bo nie jestem jeszcze psychicznie gotowa na poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamisia=> ale dlaczego podłączają Cię pod oxy? Wywołują poród, tak? Dlaczego, skoro ciśnienie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamisia pisz więcej na żywo:) oby wszystko zakończyło się pomyślnie Kalina udanej zabawy Podwójna, Patka, a wy gdzie? umówiłyście się na porodówce czy przymroziło was? u mnie dziś w nocy woda zamarzła, ale poradziliśmy sobie, dziś będę czuwać, aby się to nie powtórzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
No moje kochane...jak Paatkaa mowi to tak robi. 24.01 o godz. 22:50 na swiat przyszedl Marcin. 55 cm, 3710g. Meczylismy sie, byly komplikacje. Szczegoly jak wrocimy ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsmisia - własnie dlaczego? -- Jestem, czytam, ale nastroj nie do pisania:/ --- A Paatkaa jak się postarała to urodziła wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatkaa - gratuluje:):):) 🌼 ! Mówiłam, że jak się bardzo chce...:), potwierdziłas tylko moja teorię. Podziękował. Marcinka w czółko ucałuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina82- udanej zabawy karnawałowej ;) córka na pewno wypadnie świetnie :) tamisia- trzymam kciuki! Paatkaaa- ogromne gratulacje! :) Ależ Ci się udało trafić w ostatnich godzinach 24 stycznia :) Zdrówka dla Was obojga :) podwójna77- oj kurde jak ta teoria jest taka skuteczna, to małego od samego rana będę zagadywać :D przeszperam kalendarz i termin porodu wybieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna6950 25 Podlasie 1 córeczka 01.02.14 słońceeee 33 dolnośląskie 2 ---/--- 04.02.14 mamamama2 30 podkarpacie 2 ---/--- 08.02.14 tamisia 28 mazowieckie 1 Franciszek 12.02.14 NadzianaOla 23 war-maz 1 córeczka 12.02.14 truskava90 23 pomorskie 1 córcia Amelia 19.02.14 brzuchowata 29 podkarpackie 2 synek 21.02.14 Zielonaoliwkaa 28 lubelskie 2 ---/--- 22.02.14 mamaAnusi 34 podlaskie 1 ---/--- 22.02.14 lulika 31 łódzkie 2 Patryk 24.02.14 RybkaPlum 29 Poznań 2 Pola 25.02.14 Goplana ?? pomorskie 3 synek 25.02.14 dzidzius210 32 zachodniopom 2 synek 25.02.14 podwójna77 śląskie 2 synuś 27.02.14 Masaya 23 kuj.-pom 1 Filipek 28.02.14 Kalina82 31 mazowieckie 3 chłopak 28.02.14 Anitia 32 UK 2 chlopak 04.03.14 Vikiable 33 podlasie 1 ---/--- 06.03.14 Anawa 33 podlaskie 2 córeczka 07.03.14 Wiktoria95 18 mazowieckie 1 ---/--- 07.03.14 anka_123 28 mazowieckie 1 ---/--- 08.03.14 Emila8200 30 kuj-pom 1 synek 10.03.14 Heelenka 22 Wrocław 1 Cezary 12.03.14 35plus x x 2 synek 12.03.14 Mamusie: madziulka123 21 podkarpackie Wiktoria 1460g/46cm 31tc 26.12.13 errteeeee 28 lubuskie Adaś 2900g/52cm 38tc 21.01.14 Paatkaa 24 Śląsk Marcin 3710g/55cm 39tc 24.01.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie dzieje :-D Tamisia trzymam kciuki...wszystko bedzie dobrze...mysle ze lepiej za pierwsza oxy urodzic niz tak czekac z dnia na dzien a czlowiek nigdy nie jest gotowy tak na 100% :-) Golpano mysle ze dali oxy bo skoro sytuacja z cisnieniem sie ustabilizowala to chca sprobowac...tak mi sie wydaje....bo porod przy cisnieniu nie byl by dobry..tak mysle Patka ciesze sie bardzo...to sie chlopak wyrobil w czasie..juz nie moge sie doczekac relacji....trzymajcie sie tam cieplutko To ja tez se musze jakis termin wybrac...hm..14.02..tak to jest to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Patka, gratulacje:* też nie dowierzałam ale jak sobie postanowiłaś tak się stało:) Więc teraz czekamy na wieści od tamisi, potem słońce a następna pewnie ja.... Ale szykuje się tydzień pełen emocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, gratulacje serdeczne! W końcu się doczekałaś, a my razem z Tobą:D Ucałuj Marcinka i zapodaj receptę na tak bezbłędne trafienie w datę;P Tamisia, trzymam kciuki,żeby wszystko poszło szybko i gładko! Byle z Franiem było okey.A na poród nigdy nie jest się gotowym, tak jak na dziecko;) U mnie laby ciąg dalszy;) Synek tak zachwycony Babcią,że mi drzwi przed nosem zamyka i mówi"Mama nie, mama idź, babcie lubi";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35plus
Patkaa, super wiadomość :) Tamisia, zaciskam kciuki, trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika - :) Walentynki mówisz:) --- Ja tym razem się zdecydować nie moge na termin:( każdy mi nie pasuje:). Za późno źle, za wczesnie też źle. Gdzie ja za rok znajdę nianię, która w piecu będzie palić i dziecka pilnować? ech... do tego wychodzi mi, że ciągle problem ze starszakiem będzie. No może po nastepnej wizycie się zdecyduję:). Teraz walczę z infekcją, juz troche lepiej, ale depresje podłapalam. Spać nie mogłam i cisnienie ciagle 130 z hakiem /80 z hakiem. Więc na granicy ciągle. Tej nocy się wsypałam wreszcie to i troche mi na duchu lżej, ale w tym stanie na porodówkę sobie nie wyobrażam iść:( --- Któras o rozstepy pytała - dzidzius chyba. Ja teraz tfu tfu ani jednego, w pierwszej jak juz kiedys pisałam wylazły mi dokładnie 4 dni przed porodem, ale niewiele. Blakną z czasem. Gorzej jak są duże lub gube. Ale można z nimi specjalnymi kremami walczyć albo jak kogos stac u dermokosmetyczki, czyli w prywatnych gabinetach dermatologiczno-kosmetycznych. --- Tamisia - wykrakałaś sobie ten spacerek na porodówkę :D. daj znać jakby coś:) oxy to chyba nic przyjemnego, ale jak mus to mus. Trzymajcie się:) A co rozdartych dzieci to ja już przy pierwszym zauwazyłam o co biega. W szpitalu wisiał mi przy piersi okropnie, darł się i byl niespokojny. jak ręką odjał jak do domu wróciliśmy. Po prostu dla niego tam za duzo i za głośno wszystkiego było. ---- Joanna - sloncee to chyba juz po:) no chyba, że nastepny poniedzialek wchodzil w grę, pogubilam się:D Corcia duża, ale wypychać jej nie będziesz musiała:) taka ot pociecha:) --- Brzuchowata - jak dla mnie Krzyś, ale musicie sami wybrać. Znam jednego Kordiana - masakra z adhd :D postrach wszystkich włącznie z matką:) Pracę olej wreszcie:) zadbaj o siebie i tyle. --- Masaya - ja chrapię tylko na prawym boku:) może u Ciebie też zmiana pozycji się sprawdzi? Goplana - Ty pedagog nie wierzysz w moc pedagogicznej rozmowy?:D:D spróbuj tym razem:) bo to chyba ostatni Twoj raz, chyba, że się mylę? A Konradki usłuchane są, do pewnego momentu niestety:P --- Masaya - szperaj:) trzymam kciuki:) --- Kalina - i jak mała gwiazda wypadła? Na pewno super:) --- Ertee - powodzenia! uda się:) --- Rybka - zbawienna ta wizyta teściowej jak widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patkaa - gratulacje! Tamisia i co tam u Ciebie? Skoro Cię podłączyli to znaczy że chcą byś urodziła. Kurde ale Wam to szybko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna - mnie się też Krzysiu podoba i może się wreszcie mój pan mąż zdecyduje. Aha i wyskakuje mi wszystko jako spam. A też mam katar i kaszel, właśnie czytam co można wziąć w ciąży. Bo jak jeszcze dojdzie gorączka to nie wiem. W każdym razie i tak idę w poniedziałek do lekarza więc go zapytam. Może mój pójdzie ze mną? Mnie strasznie brzuch swędzi więc pewnie będzie rozstępów więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to worek się rozwiązał:) / Gratulacje dla Patki, ześ trafiła w date:) !!! / Za Tamisie trzymam kciuki:) / A przede mną jeszcze cały miesiąc,mam czasami wrazenie ze brzuch mi pęknie, kurtke dziś ledwo zapięłam. Do tego cos mała zaczyna kaszleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Paatkaa- serdecznie gratuluje! Duzo sily i zdrowka zycze:-) swoja droga, to naprawde niesamowite, ze urodzilas tego dnia, kiedy chcialas. ----- Ja dzis bylam na ktg i pojawily sie skurcze przepowiadajace, ktorych nawet nie czuje. Podczas zapisu ktg byly dwa. Polozna powiedziala ze teraz musze byc gotowa w kazdej chwili:-) zobaczymy jak to sie potoczy:-) ----- Jesli chodzi o rozstepy to mi sie pojawily w ubieglym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka gratuluje Tamisia dawaj znac co sie dzieje na bierzaco, NadzianaOla ja przy pierwszej ciazy bedac na ktg mialam bardzo silne skurcze, ktore zdecydowanie czulam, polozna powiedziala ze wroce za kilka dni I co, I nic, przez ponad dwa tygodnie nie wrocilam, wiec to roznie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde w pierwszej ciąży też mi skurcze nie wychodziły na ktg a bolało jak cholera. No i oczywiście poród w 41 tygodniu wywoływany. Obym teraz nie musiała tyle czekać. Chociaż skoro zapowiadają takie mrozy i zimę stulecia to ja nie wiem jak to będzie. I jak dojadę z mojej wiochy do szpitala. W ogóle sobie jakoś tego wszystkiego nie wyobrażam. Wtedy leżałam w szpitalu, nie musiałam się przyjmować na izbie przyjęć z bólami. A teraz to nie wiem jak podam swoje dane jeśli będzie bardzo bolało. I w ogóle jak o tym wszystkim myślę to się zaczynam bać. Aha dziewczyny plebiscyt na imię trwa. Możecie pisać które się Wam najbardziej podoba z podanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchowata - mam ten sam dylemat:) A co do imienia, skoro mąż się zaparł na bardziej niespotykane, to wymieńcie Kordiana na Konrada:) Goplana się nie obrazi na pewno:) Imię fajne i dzieciaki o tym imieniu też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×