Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
nie masz nic do powiedzenia nie zabieraj głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zazdroszcze Wam:( Saomtna wilczyco--nie napisalas ile masz lat ,ale podejrzewam ze tak kolo 40,moim zdaniem oszukujesz sama siebie ,bo nawet piszac tu szukasz towarzystwa i pogadania z kims,zagladasz tu niemal codziennie i chcesz poznawac nowe osoby a przeczysz sama sobie ze z samotnoscia Ci do twarzy:P samotnosc jest dobijajaca,frustrujaca,rodzi choroby i depresje,wielkie mi szczescie byc samotnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie z różnych powodów są samotni i nikomu nic do tego ich wybór a szukać towarzystwa na forach zawsze można, pogadać co nie znaczy ,że od razu męża trzeba znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech sie jedna z druga nie zarzeka jak to nikogo nie potrzebuja a potem lataja po forach do nocy bo majapotrzebe z kims pogadac:O hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani prawniczka
Dzień dobry, Państwu -tu samotna, sama, kobieta wykształcona bez potrzeb seksualnych, z niewykształconym instynktem macierzyńskim, dobrze sytuowana, ładna, młoda. Jestem sama, bo moje potrzeby seksualne są zerowe, obrzydza mnie sperma, wszystkie ludzkie wydzieliny. Nienawidzę pocałunków i seksu. Może to geny, może wpływ destrukcyjnej rodziny? Mnie wystarczy seks krótki, raz w roku i zawsze to ja! wybieram faceta i siadam na nim, nigdy odwrotnie. Nie chcę męża. Nie dojrzałam do macierzyństwa. Odpycham mężczyzn swoją pewnością siebie, skłonnościami przywódczymi. Po pierwszym razie mają mnie dość, za szybko dochodzą, a nie znają prawdy o mnie. Mam bardzo małe potrzeby seksualne, nie mam orgazmu. Wiekszą przyjemność niż seks, sprawia mi zjedzenie czekoladki, wypicie lampki wina. Pozdrawiam Pana informatyka. Nie leczę się, bo i po co? Mnie to przeszkadza. Ciotki plotkują, ładna, zgrabna i bogata, a nie ma męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani prawniczka
Mnie to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiemysli
A co ma siedzienie na forach wspólnego z samotnością. Siedzi się bo sie lubi, nikt nie każe już przestać albo już iść spać, jest się panią swego czasu, to sie siedzi. Jest miliard róznych forów, gdzie siedzi kilka miliardów ludzi, przecież nie wszyscy są samotni he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawniczko, mam nadzieje ze nie pracujesz w sądzie rodzinnym, bo bankowo gnębiłabyś fam mężczyzn dla samej zabawy i próżności. i to pomimo tego, że sama posiadasz męskie cechy (tzw. babochłop mentalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko dochodzą, według kogo, siebie samych? bo ty tego przecież nienawidzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa z 9.42... ᠋ Poproszę o przetłumaczenie na polski :p Bo nie rozumiem tego zarzutu "oszukujesz sama siebie" Może tak te osoby, które wydają tak ostre sądy:p cofną się do tyłu topiku i pokażą mi gdzie napisałam że nie lubię towarzystwa, że nie mam znajomych ? ᠋ Napisałam że szczęśliwa jestem że mieszkam sama, bo jestem niezależna, potrafię dużo rzeczy i potrzebuje nie tylko odrobiny komfortu w swoim życiu. A przede wszystkim lubię istnieć po swojemu i nie trawie dopasowywania się do innych. W kontaktach towarzyskich, to czego nie znoszę nie ma miejsca a więc jest miło i sympatycznie czyli bezkonfliktowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
hej, wilczku jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bardzo samotnie,wiec jaki to komfort,jak tesknota doskwiera,Człowiek to istota społeczna sam jeden życ nie moze,a jak juz zycje to przechodzi meki i frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się gościu że jako osoba stadna :p i społeczna masz z kim jeść, spać, i ogólnie żyć...to się ciesz !!! i rób wszystko by tak było dalej :D:p mi żadna tęsknota nie doskwiera :D...chyba że wziąć pod uwagę, że ogromnie tęsknię za nadmorskim piaskiem i szumem fal...:D a znajomych życzliwych warto mieć...co nie znaczy że odczuwa się ich brak :p w każdej sekundzie swojego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,to prawda,można zaklinac tez rzeczywistośc,jest to jakis sposób na prztrwanie z podniesioną głowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie odbijaj piłeczki,byc moze poczułas sie zaatakowana,ale ja nie miałem tego zamiaru :)Ale widocznie trafiłem w odpowiedni punkt,bo juz chcesz uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę kiedyś ktoś OBCY...pisze mi kim jestem i co czuje...nic o mnie nie wiesz człowieku i mówiąc krótko pieprzysz co ci ślina na język przynosi...chcesz to mi wierz...nie chcesz to nie wierz i dalej snuj swoje teorie o czarnej dziurze rozpaczy...dlatego właśnie kocham net, że mogę powiedzieć cześć co grzecznie:p oznacza że mam to co piszesz w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
jestem, jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca Nie znoszę kiedyś ktoś OBCY...pisze mi kim jestem i co czuje...nic o mnie nie wiesz człowieku i mówiąc krótko pieprzysz co ci ślina na język przynosi...chcesz to mi wierz...nie chcesz to nie wierz i dalej snuj swoje teorie o czarnej dziurze rozpaczy...dlatego właśnie kocham net, że mogę powiedzieć cześć co grzecznie oznacza że mam to co piszesz w d... O jak miło,i to dotakowo potwierdza moje trafne spostrzezenie,bo dotknałem czułego punktu az sie uniosłas i poruszyło Cię to bardzo,Ciesze sie naprawde,ze tak sie obruszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
zrobię czekoladę i wracam na jesienne wieczory najlepsza czekolada i czekam na informatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakręcona w lewą stronę,to ja Ci zrobie czekolade,a po co Ci informatyk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
może się pojawi mam pytanie ...??? u mnie storczyki powypuszczały pędy kwiatowe dzień krótki, zimno, a te się do życia zbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
chciałam zapytać o ciasteczka bo je zablokowałam i nie mogłam się do poczty zalogować a sumie wkurzaja mnie te wyskakujące pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ma sie pojawić znowu,moze zimy nie bedzie w tym roku,a masz juz czekolade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
czekoladka smaczna nie mogę trafić na tę o zapachu wiśniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,musisz tak mówic bo odkryłem Twoja prawdziwa strone,nie czujesz sie z tym dobrze taka ujawniona,ale cóz lepiej przelknac gorzka pigólke i zminic cos w swoim zyciu ,niz branac na oslep w przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×