Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
oj, porządki to się zmęczyłaś? byłam w dużym mieście, gdzie wyspiański składał ślub niewieście, w dodatku ją potem zdradzał... ale do literatury wszedł w lakierkach.. w końcu kara go spotkała... ale nie o tym my żyjemy w innych czasach , innym wymiarze.. ale mnie wspomnienia o stasiu..są miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lewostrąnna mówi ze samotnie jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym samym wymiarze zyjemy,,trzecim,a o jakim Srasiu mówisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
tak, gościu samotnie jest najlepiej nie muszę o zgodę pytać, czy mogę sobie lifting pierdyknąć, czy na karaiby polecieć i rozkoszy w słoneczku zażyć sama sobie sterem i okrętem superrrrrrrrrrr co nie znaczy,że nie mam przyjaciół chętnie z nimi pogadam, czas mile spędzę, na rozgrywki w sobotę się umówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
gościu, widać, że przespałeś lekcje z literatury skoro o stasiu nie słyszałeś to może nadrobisz o krasnalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zmęczyłam... to było tylko tak pobieżnie, ale w tygodniu planuję uprzątnąć piwnice i ogólnie przejrzeć co jest...czasami się wynosi i leży, zamiast wynieść pod "śmietnik"... Zdrada jest zła...choć są różne zdrady i różne powody zdradzania... Byłaś w K ? Ja byłam bardzo dawno...i nie pamiętam czy zwiedzałam ten kościół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka samotnośc jest dobra ale na krótka mete,zwiazek to ani klatka ani wiezienie zeby sie go tak bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twusiaczek,a co to jest K ???k***idołek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
mam inne doświadczenia związek to karer, obóz pracy, obóz przetrwania w moim odczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zwiazek składa sie z dwóch osób,wiec miałas w nim swój 50% udział,zwiazek jest taki jakim my sobie sami go stworzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
karcer tak, K ale W też piękne zwłaszcza krasnale i kładka miłości❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
gościu, nie miałam udziału byłam ofiarą teraz jestem wolna mam kasę dom samochód i koniec n/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak marzysz o miłości lewoskrętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
wszelkie miłości, miłostki zostały w tyle, czyli pyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie miałas swojego udziału???zwiazek składa sie z dwóch osób i oboje pracuja na to,eetam dobra materialne sa mało wazne,czym Ty sie szczycisz,ludzie sa samotni i bardzo nieszczesliwi mimo sławy i nie takiego bogactwa o jakim Ty mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
jestem szczęśliwa, bo jestem sama a kasa..majątek ..mam w sam raz,żeby godnie żyć wiadomo dom, dojazd do pracy, inne rozrywki... wiem, inni maja więcej, ja mam tylko tyle..w tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosc to poczatek i koniec,i nie ma nic posrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godne zycie w samotności??to raczej nieszczescie,Szczescie nie jest mierzone stanem posiadania,akurat ono nie daje szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
nie wierzę w miłość w puste słowa wierzę w mamonę i co ty na to? ile mam, tyle wydam i nie żebram w mops o zapomogę! i kończę na dzisiaj, bo tu nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak nie wierze w miłość,bo rodzimy sie tu po to by kochac i byc kochanym,A widzisz jest Ci nudno bo bez miłosci zawsze tak bedzie,i nie chodzi tu o puste słowa tylko o prawdziwe uczucie bez którego człowiek zyc nie moze,co najwyzej egzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamona szczescia nie daje,jest raczej powodem nieszczescia,a Ty przychodzisz tu na ten swiat bo masz cos waznego do zrobienia,musisz pomysleć co to jest???Po co żyjesz??po co zyjesz??jaki jest cel Twojego przyjscia na ten swiat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandzior z karabinem
gościu pier..sz jak adwentysta dnia ósmego wypad stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie należy przeceniać ani wagi pieniędzy ani miłości jedno i drugie potrzebne z tym ze pieniądze bardziej bo trudno kochać dostawce prądu czy wody...:p ci bardzo bogaci zawsze byli bogaci, nie wiedzą co to znaczy nie mieć na chleb, ktoś kto był biedny a teraz nie jest, docenia siłę pieniądza i luksus jaki on daje... tym którzy tutaj negują potrzebę posiadania majątku, proponuje aby rozdali biednym i bezdomnym wszystko co mają i zasili ich szeregi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie oceniaj,w zyciu dorosłym zawsze brakuje nam tego czego nie mielismy w dziecinstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez miłosci zycie jest puste,chocbys mieszkał w pałacach i tak bedziesz samotny i nieszczesliwy,Pogadaj z Michael Joseph Jackson,on był bardzo biedny,a pozniej bardzo bogaty umarł w samotności i nieszczesciu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sobie z****l zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez był samotny,i z****ł sobie zycie,ale miał kupe mamony,jak mało kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pogadaj z Wiolettą Willas,tez była sławna bogata i samotna dzis bardzo nieszczesliwa i chora w swej samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pogadaj z Freddie Mercury,tez to samo,mozna tu mnozyc przykłady bez konca,miłosc to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×