Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie dostalam almientow na dziecko co robic

Polecane posty

Gość gość

nie raz zdarzylo sie sie pozniej wyslal kase ale wyslal.ale do 10 zawsze kasa na koncie byla. dzis juz jest 16 a kasy dalej niema. co robic wtej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może skontaktuj sie z nim czemu sie opóżnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam z nim wogole kontaktu. jedynie kase na konto przelewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zrobisz. jak nie będzie płacił 3 m-ce to możesz zgłosić sprawę do komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak nie bedzie jak z niego sciagnac bo siedzi za granica. wsciekla jestem bo potrzebuje tej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może do pracy byś poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile ojciec dziecka Tobie płaci tych alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to może jak tak bardzo potrzebujesz kasy to idź po zaliczke do szefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kolesiem nie masz żadnego kontaktu?ani tel ani meilowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oplac mieszkanie, ubierz dziecko wyzywic. po wszsytkim niewiele zostaje. a jak idzie zima czy jesien i trzeba dziecku wszsytko kupic nowe to jednak trzeba zacisnac pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od grudnia 2011 z nim nie rozmawiam. po tym jak mnie wyrzucil z dzieckiem z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się rozkłada przed byle kim to tak jest :O zrób sobie drugie,może nowy gach będzie bardziej sumienny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mi to teraz. mimo ze minelo tyle lat a ja nie moge przebolec ze ja z nim bylam. i z kim stakim mam dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może idź do jakiegoś ośrodka i niech Tobie w jakiś sposób pomogą.=a może rodzina by tez mogła cie wesprzec finansowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nikog kto moglby pomoc. bydfle nie czlowiek. jeszcze placil coraz pozniej a w tym miesiacu kasy nie ma. nowa panne ma to i juz kasy na dziecko braklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie wiem w jaki sposób mam Tobie pomóc.co poradzić nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma molziwosci sciagnac kasy przez komornika gdy on jest za granica.?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że jest taka możliwość, najłatwiej będzie jeżeli pracuje w kraju UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim kraju on przebywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jeżeli pracuje za granicą to powinien więcej płacić, bo więcej zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak najezdzadcie na ta kobiete, skoro nie ma tu jej winy?? Czy osoba odpowiedzialna wyrzuca matke z dzieckiem z domu?I druga sprawa 350zł na przezycie dla dziecka?? Ciekawe jak on by sobie poradzil dajac mu 350zl i musialby pogodzic prace i obowiazki domowe razem. A tak ma w d***e. Da te 350zl na odczepnego i nic go nie interesuje. Tylko tych kobiet w tym kraju szkoda, bo nikt im nie moze pomoc;/ W******ja mnie tacu faceci co mysla, ze dadza pare groszy i radz sobie kobieto bo mnie tog owno obchodzi!! wspolczuje ci;/ ale poradzisz sobie jakos, jestes silna kobieta a on niech sie udlawi tymi drobniakami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo trzeba mu założyć sprawę o alimenty w kraju w którym on pracuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna chyba liczy że jej tu zrzutkę zorganizujemy :D Oczywiście,że komornik ściga nawet jeżeli facet jest za granicą! jeżeli ma majątek lub konto w banku w pl to go zajmie. A jak nie ma to po 3mcach wystawi zaświadczenie o braku możliwości wyegzekwowania należności i z tym papierem idziesz do ops. I oni będą Ci płacić alimenty. Ciekawe że kontaktu nie masz a wiesz że ma nową laskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przestancie!!!wy za raz myślicie że jak ktoś pracuje za granicą to zarabia duże kokosy!!!!buahahahahaha ale pamietajcie ze tam też trzeba żyć u nas mleko za 2 zł a tam 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale poradzisz sobie jakos, jestes silna kobieta a on niech sie udlawi tymi drobniakami . xxxxxxxxxxxxxxxxxxx nie! niestety! jak od nie go nie wydrze kasy to sobie JAKOŚ nie poradzi!!! unosić się honorem w tej sprawie to znaczy okradać własne dziecko z tego co mu się słusznie należy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przestancie!!!wy za raz myślicie że jak ktoś pracuje za granicą to zarabia duże kokosy!!!!buahahahahaha ale pamietajcie ze tam też trzeba żyć u nas mleko za 2 zł a tam 10 zł xxxxxxxxxxxx a kogo to obchodzi? nie pojechał za granicę, żeby biedę klepać!!! alimenty to jego psi obowiązek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam znajoma ktora mieszka w klatce gdzie byly. stad wiem. on siedzi w niemczech. mam nawet nazwe firmy gdzie pracuje i adres zamelodwania. ale to dane z przeszlo 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×