Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Facet z przemysleniami

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość gość 35
Jesienjesien to może na początek zmień nick;) A tak na serio, z każdej sytuacji jest wyjście, wszystko da się naprawić i zmienić na lepsze.. Trzeba tylko zacząć dostrzegać te pozytywne strony, a nie tylko negatywne.. Ja też miewam czasami czarne myśli, wydaje mi się, że nic nie ma sensu itd... Ale w gruncie rzeczy to tylko moje, zupełnie niepotrzebne zresztą zapętlanie, dołowanie i doszukiwanie czegoś we wszystkim.... A po co marnować życie na smutki, skoro można się cieszyć, z tego, co mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa0
jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorzeNadziei
Jesienjesien-nie chodzi o to,zeby usmiechac sie jak tego nie czujesz,mam nadzieje,ze poukladasz sobie wszystko! A myslalas dlaczego chcesz sie odnalezc? Czasami takie niedopasowanie to dobra sprawa,lepiej wystawac niz rownac w dol,poza tym niedopasowanie moze byc intrygujace,patrzylas kiedys na to z tej strony? Gosc 35-bardzo mi sie podoba Twoj post,moge sie podpisac rekami i nogami pod kazdym slowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to impas w mojej kwestii, mocno zaganiane życie, wciąż coś do zrobienia i wyjazdy spowodowały, że tutaj nie zaglądałem. Dziękuję wszystkim, że dopilnowaliście mojego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorzeNadziei
Dobrze,ze jestes i zaspokajasz ciekawosc ;) A jak sie czujesz,bo ostatnio chyba bylo cos nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorzeNadziei
bo chyba jakis dol Cie lapal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_38
Dobry wieczór.Zaintrygowałeś mnie tym apelem o poszukiwaniach przyjaciółki na Kafeterii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorzeNadziei
i tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorzeNadziei
a dlaczego jestes taki zdziwiony? w necie wszystko moze sie zdarzyc i wszystko jest mozliwe ;) czesc kobiet pewnie nie do konca wierzy ,ze chodzi o czysta przyjazn,poza tym to dosc odwazne napisac, ze sie szuka przyjaciela innej plci- tak sobie glosno mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie Panie, wiedząc że jesteś żonaty, będą doszukiwać się tzw.drugiego dna...jeśli nawet istnieje-- czy nie warto dać szansę sobie? Może właśnie teraz jest ten moment, żeby poznać Kogoś wyjątkowego, bo Przyjaciel prawdziwy to skarb... A szczerze, wolę przyjaźnić się z facetem niż kobietą -- z autopsji wiem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część z pań pewnie przekreśli żonatego, część nie jest zainteresowana wirtualną przyjaźnią, gdyż bardzo trudno ją rozwijać, a ze względu na odległości w większości przypadków taka tylko wchodzi pewnie w grę. Być może jednak znajdzie się taka z pań, która zaryzykuje swój czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
Ja jak najbardziej wierzę w przyjaźń damsko-męską. Uważam, że może ona być równie silna, jeśli nie silniejsza, jak relacja tej samej płci... Również poszukuję kogoś takiego. :) I nie ma dla mnie znaczenia, czy jest to kobieta, czy facet, żonaty, mężatka, rozwódka itp.. Bo jakie to ma znaczenie ?? Jeśli coś zaiskrzy i będzie obopólna chęć kontynuowania znajomości, to dlaczego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
MorzeNadziei dzięki ;) Po prostu tak myślę. A skoro już tu jestem, dlaczego mam się nie podzielić własnymi poglądami. .... Jeśli nie mogę tego robić na "normalnym" gruncie, to przynajmniej wirtualnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
Feniks197606 a Ty jesteś kim, przepraszam?? Bo jakoś trudno to wywnioskować z Twoich postów tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
:) to fajnie. A skąd jesteś? Też poszukujesz bratniej duszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kujawsko- pomorskiego klikam. I tak, szukam Kogoś z kom moglabym popisać o wszystkim i o niczym... Człowiek jest coraz bardziej samotny i anonimowy w dzisiejszym zaganianym świecie, mimo posiadania Rodziny i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
to zapraszam ;) hermionka50@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
a to może już zostaw samym zainteresowanym.. w co mają się angażować, a w co nie.... każdy ma swój rozum i wie, czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
Hmmm. Rozumiem, że masz nieprzyjemne doświadczenia. Internet to jest po prostu tak specyficzne miejsce, że trzeba być ostrożnym i nie dać zwieść się pięknym słówkom... Poza tym, albo przede wszystkim, przyjaźń to nie jest COŚ, co da się tak zwyczajnie znaleźć i już.... Tutaj można ewentualnie kogoś poznać i nawiązać JAKIEŚ relacje. A to, co dalej się z nimi stanie, zależy tylko od nas samych... Ja bym się nie załamywała i nie skreślała czegoś tylko dla tego, że raz, czy dwa nie wyszło. Na tym polega nasze życie. Ciągle się uczymy, wciąż popełniamy błędy... Ale trzeba iść dalej ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy jaka zażyłości się wytworzy. Ja mam od ponad 20 lat Przyjaciela- mężczyznę i jest moim lekarstwem. Można? Można, ale wszystko zależy od Człowieków dwóch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile łatwych kobiet, szukają przyjaźni a tak naprawdę gdzieś tam na dnie świadomości liczą na coś więcej, ale po trzydziestce babki myślą waginą wię cto rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×