Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Facet z przemysleniami

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość gość 35
korekta - miało być :"....bo na pewno nigdy nie zapomnę".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka0987
Facet z przemyśleniami ------ Ty tu jeszcze zaglądasz ? czytam tak czytam, nigdy się nie wtrącałam ale zaglądam , a Ty zniknąłeś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
A bardzo proszę ... Mimo kiepskiej pogody - zimno się robi i pochmurno - mnie aż rozpiera energia :) Tryskam dobrym humorem i chciałabym pozarażać nim wszystkich :) Cieszmy się chwilą kochani. Naprawdę szkoda życia na ciągłe zamartwianie się... i na siłę wyszukiwanie coraz to nowych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
no proszę.... i kto tu mówił o radosnych wpisach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Chyba takich słów nie używa się na kafe ;) Ja teraz mam taki etap po tym jak w okropny dla mnie sposób rozsypała się mój równoległy związek. W zasadzie trudno to było zwiazkiem nazwać, ale był mi bardzo bliski. Teraz nie mogę sobie wyobrazić, że coś takiego mogłoby się jeszcze udać. Chyba trzeba mi rękawa do wypłakania a niestety w okolicy takich brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorzeNadziei
Gosciu44-Facet w ogole uzywa zwykle pieknej i starannej polszczyzny, mozemy sie czegos nauczyc na zasadzie "rownania w gore". :) A co do rekawa do wyplakania- tak z duzym przymruzeniem oka- Japonczycy sprzedaja takie poduchy dla singli z obejmujacym Cie ramieniem... Cos optymistycznego http://www.youtube.com/watch?v=12zPU-8bsTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Nie, nie, nie przestawaj. Inteligencja, oczytanie są bardzo w cenie. Tak tylko mi się napisało, bo cisza jaka nastała po tym wpisie sugerowała, że towarzystwo się spłoszyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka0987
Dzień dobry... Jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka0987
Cześć facet z przemyśleniami, za 30 minutek to mnie nie będzie... Ale ok, będę około 15 to się odezwie, popiszemy jeśli będziesz miał ochotę....:) Do usłyszenia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
a jak tam dziś humorek Facet z przemyśleniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
To brzmi dobrze ;) Nie wnikam, cóż to za intensywny wysiłek, ale najważniejsze, że zadziałał.... Jesień w rozkwicie, więc potrzeba nam teraz endorfin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazwałem wysiłku celowo...Wiadomo, że jest wieczorny, powoduje szybsze bicie serca, przyspieszony oddech i oczy błyszczą...A sama jesień też ma swoje uroki, szybko mija i przychodzi zima, a po niej już wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ach to bieganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka0987
Zgodnie z zapowiedzią wróciłam, nieco wcześniej ale wróciłam... A Ty jesteś facet z przemyśleniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka0987
napisałam e maila :) heheheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka0987
Regularnie ????? co pół godziny :) hahahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×