Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeonZawodowietz

Moja definicja Polki patriotki

Polecane posty

Gość LeonZawodowietz

Polka-patriotka, godna szacunku, której mogę ustąpić miejsca w autobusie to taka, która daje du.py i ciągnie druta tylko swoim rodakom-Polakom, a na obcokrajowców nawet nie chce spojrzeć. Te co się puszczają z obcokrajowcami (zwłaszcza innych ras) to szmaty najgorszego autoramentu i powinny być pozbawianie polskiego obywatelstwa, jak również traktowanie jak ostatnie ściery, wyśmiewane, poddawane ostracyzmowi społecznemu i klepane po głupich ryjach w celach edukacyjnych. Te co się puściły z ciapatymi powinny mieć wypalane znaki w widocznych miejscach na ciele jak Żydzi w Auszwic żeby było wiadomo że nie należy tego tykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Polaczki w Oswiecimiu tez byli naznaczani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buno00
Tylko polaczki żydowskiego pochodzenia.. Polacy Aryjczycy pomagali braciom Niemcom w wiekopomnym i niedokończonym dziele odżydzania Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego wypalanego znaku, to proponowałbym wielkiego chu.ja na czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla prawdziwej Polki lepiej zostać starą panną i się do końca życia palcować, niż zdradzić swój naród i rasę i puścić się z bambusem albo turkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie. Rodzice często zapożyczają się na całe życie, by wyrwać córy swe z arabskiej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wszystko trzeba kiedyś zapłacić, a za głupotę przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123321
Wasze wpisy swiadcza o waszej desperacji i niemożności poradzenia sobie emocjonalnie z tym, ze faceci innej narodowosci biją was na łeb i szyję nie tylko w wyglądzie, ale i w manierach, inteligencji, obyciu, zaradnosci. Ja wiem, ze ciezko przyjac na klatę to, ze nie jest sie pożądanym. To pewnie stwierdziliscie przyjeżdżajac do pracy za granice. Mysleliscie, ze wyrwiecie jakas egzotyczna pieknosc, a moze jakas mulatke? Niestety, na checiach sie skonczylo. Biedactwa przyjechali, zobaczyli, ze pies z kulawa noga na nich nie spojrzy, a tymczasem rodaczki, niewatpliwej urody, maja powodzenie wsrod facetow roznych narodowosci. Nawet zadna nielegalna emigrantka nie chce was dla wizy. To juz musi byc porazka na calego! A wiec drodzy "maczo" z Pcimia Dolnego - myjcie zęby i uszy, obcinajcie paznokcie i czyscie sobie paznokcie, zacznijcie sie ubierac na poziomie, a nie w dresiki z Londsa, nabyjcie manier i kultury, której nie wyniesliscie z domu rodzinnego w owym Pcimiu, to moze, moooze uda wam sie przy dobrym szczesciu cos zarwac. No! Glowka do gory i czas skonczyc sie uzalac nad swoja samotnoscia i zaczac sie myć, polscy Panowie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato polska, my żadnych "mulatek" nie chcemy, 95% facetów w UK deklaruje że chce mieć dziewczynę-Polkę, bo my dbamy o przyszłość naszego narodu, nasze geny i rasę. To wy ścierwa niszczycie to wszystko, zostawiacie nas dla tępych negrów bez obycia, bez kultury i bez inteligencji, tylko dlatego że mają wielkie przyrodzenia i posuwają was jak ostatnie szmaty. Masz, poczytaj sobie, pomiocie: ******* Co ciekawe, w przeciwieństwie do naszych rodaczek, Polacy nie są już tak chętni do wiązania się z cudzoziemkami. Aż 95 proc. z nich uważa, że jeśli już mieć dziecko, to wyłącznie z Polką. www.papilot.pl/wydarzenia/19573/Polki-na-emigracji-zakladaja-rodziny-Rodza-dzieci-obcokrajowcom-nie-chca-wracac/2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy podłe śmiecie niszczycie i nas, i nasz naród i siebie same, bo idziecie po najłatwiejsze linii oporu, Wychodzicie za obcokrajowców, bo mają nieco więcej kasy od nas. Lepszy dla was tępy i chamski murzyn co handluje crack'iem i jeździ Porsche od uczciwego Polaka, który co prawda bogaty nie jest, ale byłybyście traktowane jak księżniczki u jego boku. Wolicie być zbiornikiem na spermę dla negra-bandyty niż kochaną żoną Polaka. Jesteście zdemoralizowanymi, podłymi ku.rwami o mentalności zwierząt i dziękuję Bogu każdego dnia, że bujacie się z ciapatymi i negrami, bo wiem, że będziecie tego bardzo żałować. Modlę się też o to, żeby nigdy żaden Polak nie był na tyle głupie, żeby brać pod swój dach te rozjechane ku.rwiska obcokrajowców, które po zachłyśnięciu się egzotyczną spermą zostaną kopnięte w du.py przez swoich egzotycznych Apollinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki wzięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie pozwolę ci polska szmato wyzywać mnie i obrażać bez powodu tylko po to, żebyś mogła zakrzyczeć i usprawiedliwić swoje ku.rewstwo. Puszczasz się z negrami, kurdami, pakolami czy innymi cudzoziemcami dlatego, że cię pipa swędzi i dlatego, że być może mają więcej kasy od Polaków - to jest twoja motywacja, śmieciu i na podstawie tej motywacji będę cię oceniał, czy ci się to podoba czy nie. A ty nie masz prawa mnie oceniać, bo ja się nie zachowuję jak ostatnia ku/rwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jakim ty ściero obracasz się towarzystwie, pewnie w jakimś żulerskim, skoro nawet pakol czy inny murzyn był dla ciebie dobrą partią. Ale spieszę cię ku/rwo poinformować, że większość Polaków jest zadbanych i nie ma problemów z dbaniem o higienę osobistą. Te swoje debile gadki to zachowaj dla meneli ze swojego środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123321
"Lepszy dla was tępy i chamski murzyn co handluje crack'iem i jeździ Porsche od uczciwego Polaka, który co prawda bogaty nie jest, ale byłybyście traktowane jak księżniczki u jego boku." Powalił mnie ten tekst :) Wyczuwam silne problemy emocjonalne pochodzące wrecz pod psychoze maniakalna. Pod twoimi pazurami slowo "ksiezniczka" brzmi zabawnie. Nie uzywaj slow, których znaczenia nie rozumiesz. Przypominam, ze na początku swoich wypocin nazwales mnie "szmata". A z jakiego to powodu? Cisnienie w gaciach ci podnioslam? Zabolało? Widac, ze jednak zabolało. ;) To chyba te 'ksiezniczki', ktore tak rzekomo traktowales cie wyrolowały. I dalej w kwestii tego bossskiego traktowania przez polskiego "maczo" - plaskacz na dzien dobry i marsz do kuchni, szmato, tak? No tak, rzeczywiscie iście krolewskie traktowanie przez polskich maczo. I zlociutki, tutaj nawet nie chodzi o te mulatki czy Azjatki, ktore was osrac nawet by nie chciały. Sa rowniez piekne Szwedki, Dunki, Rosjanki itd.ktore po prostu gardza takimi jak wy. Nie dzidzia, nie chodzi tu o brak kasy - chociaż z tym to wy macie problem do isranej smierci - ale chodzi tylko i wyłącznie o wasz CHARAKTER. To wasz podly chamski charakter, chec bycia maczo z Pcimia, sprawia, ze wiecej z was smiechu niz pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, to przez nasz charakter 3/4 żeńskiej populacji Polek w UK grzmoci się z czarnuchami i ciapatymi dla przyjemności - jedna drugą namawia do tej rozwiązłości też z myślą o tym, że Polacy mają beznadziejny charakter, ale za to murzyn ma charakter wielki i dorodny i jak tym charakterem w pipsko zasadzi to od razu uświadamiacie sobie, że istnieje coś takiego jak punkt G. Kogo ty próbujesz ściemniać polska "księżniczko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to łajzy jakich mało, mówią o czystości rasy ale o czystość własnego fiu.ta zadbać nie potrafią, boją się mydła i wody bardziej niż jihadu, woskiem z uszu to by mogli okna uszczelniać. Bród, smród i ubóstwo. Dziwię się, że ten naród w ogóle przetrwał, z resztą zapewne tylko dlatego że granice były zamknięte i nie było w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie moze znalezc baby zadnej albo zadna go nie chce, szczura bez kasy i zebow, hahaha to chlopak pojechal jak by to milo znaczenie , slowa jakiegos lumpa z lubelskiego haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123321
Oj chłopczyku, spore kompleksy masz i to widać, naprawdę. Twoja zlosc nie zna granic i pragniesz wyladowac swoja zlosc anonimowo na babskim forum obrazajac nieznane tobie osoby. Fajne masz hobby. Nie zazdroszczę. Nie wiem czym Polacy odpychaja inne Polki. Dla mnie charakter ma znaczenie. Nie lubię wulgarnych kmiotkow, co to kozak za monitorem, bo w zyciu realnym nie ma mozliwosci sie wykrzyczec. Lubie mezczyzn zadbanych, zaradnych, spokojnych, inteligentnych i romantycznych. Taki jest moj kochany maz. Nie Polak. Polak byl niedobry i agresywny. Moj maz taki nie jest. Jest wspanialy. Nie mam pojęcia czym sie kierują inne Polki. Moze im z kolei nie podoba sie wasza 'uroda' lub braki w edukacji? Ja pisalam o charakterze i kazdy twoj post utwierdza mnie w tym, ze mam racje. Nawet nie musze ciebie znac i nie chce znac, aby wiedziec, ze jestes agresywnym mlodym czlowiekiem, ktory ma problem z wlasna samoocena. Niedobrze, oj niedobrze. I co najsmieszniejsze - według Polakow, obcokrajowiec = Murzyn lub Pakol. Jakze to wąskie horyzonty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie waginalne tępaki, przestańcie oceniać wszystkich polskich facetów przez pryzmat środowiska z którego się wywodzicie. Ja mieszkam we Wrocławiu, to duże miasto, tu większość facetów chodzi w markowych ciuchach i robi sobie nawet manicure na które was nie stać, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polskie waginalne tępaki, przestańcie oceniać wszystkich polskich facetów przez pryzmat środowiska z którego się wywodzicie. Ja mieszkam we Wrocławiu, to duże miasto, tu większość facetów chodzi w markowych ciuchach i robi sobie nawet manicure na które was nie stać, hehe" Tak jasne nie stac nas na manicure. No widzisz pedale, nawet zadna z tym manicurem cie nie chce. Co ciekawe, we Wroclawiu mieszka duzo tepych dresow i autor tego temaciku tez do tej kategorii nalezy :D czy ktos sie jeszcze dziwi czemu to to jest same? :D :D :D :D :D :D Idz trzepac konia tumanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dresy we Wrocławiu to łaziły w latach 90tych, tępa dzido . Ty najwidoczniej żyłaś w jakimś byłym PGRze, wyjechałaś do "lepszego świata" z ekonomicznej konieczności, rozpiździłaś się przed jakimś plebejuszem o ciemniejszym kolorze skóry i myślisz, że doznałaś społecznej nobilitacji. Po sposobie w jaki się wypowiadać można wyczuć, że do szkoły miałaś pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te kłótnie ? Jeśli ona będzie miała dzieci, to one i tak nie będą już Polakami. Sama się wyeliminuje z naszego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak faktycznie było, to nikt by tu nie jodłował z przekorą. Problem w tym, że te wieśniaczki bardzo często wracają do Polski obładowane wianuszkiem zdegenerowanych czarnych bachorów o tępych ryjach, łączących w sobie małpie geny tatusia i umysłową tępotę mamusi. I kto potem płaci za wyżywienie tego ku/rewskiego wianuszka jeśli nie polski podatnik, czyli ja? Są też takie dzidy co wracają ze swoimi egzotycznymi gachami i zatruwają polskie ulice rasowym niedopasowaniem, prowokują ludzi do złośliwych komentarzy i tworzą podwaliny konfliktów na tle rasowym. To jest problem, a nie to, że jakaś Zuzanna z Koziej Wólki rypnie się w UK z negrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mieszkam we Wrocławiu, chodzę w markowych ciuchach i stać mnie na manicure" :D :D co wam te Polki zrobiły? Nie chciały was koniotrzepów? Ja się nie dziwię, że żadna was nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to jednak agresywny narod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z Wrocka :D po sposobie w jaki ty sie wypowiadasz nozna z latwoscia stwierdzic ze do szkoly w ogole nie doszedles a w dodatku pochodzisz z czystej patologii polskiej. :D :D :D Swoja droga dziewczyny, pamietacie slynnego tu tepola nielubieuk? On tez podobno byl z wroclawia i bardzo lubial spedzac dnie i noce na tym forum ;) chyba mamy do czynienia z tym samym osobnikiem :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny pamiętacie aferę z Simonem Molem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem szczerze że nie spotkałam jeszcze ani jednej kobiety, która by była związana z tzw. "ciapakiem" albo czarnym i cokolwiek sobą reprezentowała. Niestety poziom wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia tak samo jak w kółko te same argumenty, które są wielokrotnie powielane przez każdą i pisane jak mantra. Niestety ale same wystawiacie sobie mizerną opinię. A i nie wiem gdzie wy widzicie tych niemytych, bezzębnych polskich mężczyzn. Sama jestem kobietą i takich dookoła siebie nie widzę. Nie będę oryginalna ale nie oceniajcie wszystkich polskich mężczyzn przez niziny społeczne z jakich się najwidoczniej wywodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kochane przez Polaka..." :D. Chciales napisac przez alkoholika z problemami i 5€ w kieszeni, dziewczyna wiejcie od tych polaczkow Jak najdalej, to jest zwykla zazdrosc, ze ich nikt nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaków nikt nie chce? Moja droga to tu się najwidoczniej próbujesz na siłę oszukiwać. Dla mnie Polak jest na pierwszym miejscu na mojej liście i wyopbraź sobie, że wśród moich znajomych również. Niestety wydaje mi się że to was nie chcieli Polacy na poziomie. A jedyny Polak który skusiłby się na was to ten tak zwany alkoholik, siedzący przed telewizorem z piwskiem, który uważa że miejsce żony jest w kuchni bo tylko takich w kółko wymieniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×