Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeonZawodowietz

Moja definicja Polki patriotki

Polecane posty

Gość gość
"Niestety poziom wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia tak samo jak w kółko te same argumenty, które są wielokrotnie powielane przez każdą i pisane jak mantra." Przynajmniej mają jakieś argumenty, a nie tylko "czystość rasy i czystość rasy", jak kur.wa w III Rzeszy. Ja mam taką teorię, że żeby zadbać o czystość rasy należy w pierwszej kolejności wyeliminować takie odpady jak autor tego wątku, nasza pula genetyczna uległaby wówczas znacznej poprawie. Najpierw się oczyścić od wewnątrz, a dopiero później od zewnątrz. "Dla mnie Polak jest na pierwszym miejscu na mojej liście" A kto jest drugi i jak długa jest ta lista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem szczesliwa zona ciapaka jakw y to mowicie i mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tej pegiereowskiej dzidy z wykształceniem podstawowo-zawodowym każdy Polak to bezzębny alkoholik bez pracy, bo tylko takich widziała w swoim środowisku. Tak wyglądał jej wujek, stryjek, tatuś, brat i pierwszy chłopak poznany na wiejskiej dyskotece, który spuszczał jej regularny wpie/rdol. Nic więc dziwnego, że ciapata małpa i kozoje/bca z brytyjskich nizin społecznych wydaje się być w jej rozeznaniu księciem z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje środowisko to głównie dziewczęta z wyższym wykształceniem, nierzadko posiadające własne firmy, niezależne finansowo, o intelektualnym potencjale, który nawet mnie czasem zawstydza. Na czarnucha czy ciapaka nawet nasikać by nie chciały, wiążą się tylko z Polakami ze swojej klasy społecznej, rodzą maksymalnie dwójkę dzieci, bo dla nich liczy się jakość, a nie ilość. Z takich związków powstają śliczne polskie białe blond dzieci w które rodzice pakują kupę forsy, żeby je wykształcić i dopieścić na wszystkie możliwe sposoby. A co powstanie ze związku peegieerowskiej wieśniaczki i negra? Tylko małpie ścierwo od narodzin pasożytujące na brytyjskich zasiłkach socjalnych. To w ogóle nie ten poziom człowieczeństwa, nie ta cywilizacja. To jest jakaś rasowa, kulturowa i mentalna aberracja połączona z kompletną moralną degrengoladą i seksualnym zezwierzęceniem. Schemat typowy dla najniższych warstw plebejskich, gdzie większość dzieci jest rodzonych przez matki znajdujące się w stanie upojenia alkoholowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gosciu to zes teraz mordy pozamykal wszystkim :D na glupka po podstawowce to ty mi nie wygladasz faktycznie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy nie wiecie dlaczego Polki na Wyspach rodzą najwięcej dzieci? Prawie 2 razy więcej od Pakistanek, które znajdują się na drugim miejscu w rankingu? Bo za każde dziecko dostają sowity zasiłek, hehe. Polki to najpodlejsze ścierwo w UK, pasożyt żerujący na kieszeni brytyjskiego podatnika, ekonomiczna pijawka, nierób i tępak, który woli siedzieć na pupie z pięcioma brązowymi bachorami niż wziąć się do uczciwej pracy. Już nawet w gazetach tu o tym piszą, wstyd się przyznać do bycia Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, to polskie menelstwo co żyje na zasiłkach w Anglii to nie jest powód do dumy dla Polaków. Wstyd bydlęta przynoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przynajmniej mają jakieś argumenty, a nie tylko "czystość rasy i czystość rasy" Proszę Pana/i wielokrotnie widziałam argumenty które te panie odrzucają. Największe są to różnice kulturowe i religijne. Ktoś kto głosi tylko czystośc rasową faktycznie brzmi jak hitler i ta skrajność tez nie jest dobra. "A kto jest drugi i jak długa jest ta lista?" Cóż lista pozostaje otwarta a na drugim miejscu jest rodowity Europejczyk (Irlandczyk, Brytyjczyk, Hiszpan, Portugalczyk, Szwed itd.) ktoś z kim kulturowo i religijnie będzie mi najbliżej. Ale powiem Panu/i kogo nie ma na tej liście. Muzułmanina, i osób pochodzących z krajów afrykańskich lub azjatyckich. Niestety uważam że przepaść kulturowa i religijna jest nie do przeskoczenia a ja nie jestem naiwną dziewuszką którą urzecze kilka słodkich słówek i aby na tej podstawie zdecydować się za życie z takim człowiekiem. Może teraz zrozumie Pan/i dlaczego Polak dla mnie zawsze będzie miał pierwszeństwo. Dodam jeszcze że Pakistańczyk czy Turek urodzony w Europie nie jest dla mnie żadnym Europejczykiem choć ma paszport brytyjski lub niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Żyd Kaczyński się cieszy, że mu Polki za granicą rodzą na potęgę i przyszłość narodu będzie zapewniona, hehehehehe. Ja mu się do Polski zwali to całe brązowe gówno to będzie musiał otworzyć kilka nowych parków zoologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Irlandczyk, Brytyjczyk, Hiszpan, Portugalczyk, Szwed itd.) ************* Proszę nie stawiać Hiszpanów i Portugalczyków w jednym rzędzie z takimi białymi i wartościowymi narodami jak Szwedzi, Brytyjczycy czy Irlandczycy, bo to obraza dla nich. Hiszpanie i Portugalczycy nie należą do białej rasy - z bardzo nielicznymi wyjątkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc z negrem czy ze smoluchem to przeciez degradacja spoleczna, wstyd jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla polskiej wieśniaczki, której tatuś kupił smartfona marki Samsung na raty i która lansuje się przy pomocy prostackiego wizażu i pseudokosmetologii na internetowych forach, czarny chłopak to szczyt lansu. No bo przecież 3/4 raperów w MTV to czarni, są tacy męscy, dobrze zbudowani, podobno znają niejedną sztuczkę jeśli chodzi o seks, no i tak egzotycznie i zagranicznie wyglądają. Te polskie suki wiążą się z tymi czarnymi podludźmi, bo są święcie przekonane, że dzięki temu wzrośnie ich status społeczny. I ja w tym momencie wcale nie żartuję. Taką mamy dzisiaj młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale kolesie co zakładają tego typu tematu właśnie reprezentują poziom "bezzębnego, łysego, w dresie". I to właśnie dziewczyny z ich ligi wiążą się najczęściej z tymi obcokrajowcami, których owi panowie tak nienawidzą. To jest właśnie ta liga. Tlenione włosy i leginsy w panterkę. Fajni Polacy nie mają takiego problemu, bo sami sobie spokojnie znajdują fajną dziewczynę. Nie zakładają takich tematów i nie martwią się "czystością rasy". Trzeba mieć strasznie mało samemu do zaoferowania skoro jedyną rzeczą z której jest się dumnym jest czystość rasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, my tu mamy rodziny w Polsce, mamy swoje firmy, pracę, życie, nie chcemy, żeby przybywało nam tu czarnoskórego i ciemnoskórego menelstwa sprowadzanego przez polską klasę żulerską, która wyjechała do UK. A coraz więcej tego gówna tu wraca. Jeszcze 10 lat temu spotkać Polkę na ulicy z negrem i gromadką brązowych dzieci to było wydarzenie roku, a teraz to norma, coraz więcej tego ścierwa przyjeżdża do mojego kraju. Przez to powstaną problemy natury społecznej, ekonomicznej (bo ktoś to gówno będzie musiał z podatków utrzymywać) a przede wszystkim rasowej, bo ja nie życzę sobie, żeby do mojego kraju, kraju moich przodków, białych przodków, kraju BIAŁEGO OD 2 TYSIĘCY LAT, pegieerowskie ku/rwy sprowadzały jakieś afrykańskie czy bliskowschodnie małpy. Po prostu sobie tego nie życzę jako obywatel i podatnik i takich jak ja są miliony i będziemy walczyć o swoje prawa. Nie chcę mieć w Polsce tego samego, co wy tam macie w tym swoim JuKej czy innej Francji-elegancji. Nie chcę mieć bandytów innych ras szalejących po ulicach, tutaj model multikulti będzie zwalczany ogniem i żelazem, o tym mogę cię zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te polskie suki wiążą się z tymi czarnymi podludźmi, bo są święcie przekonane, że dzięki temu wzrośnie ich status społeczny. --- Myslisz ze chwala sie u siebie na wsi taka zdobycza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po to żeśmy ograniczyli liczbę rencistów z 3,5 miliona do 1 miliona i nie po to sprowadzamy tanich ukraińskich robotników, żeby teraz zarzynać nasz kraj i naszą gospodarkę powracającymi polskimi żulerskimi ku/rwami z gromadką czarnych dzieci. A wkrótce to może stać się faktem, bo Wielka Brytania coraz bardziej redukuje wypłaty świadczeń socjalnych. I już nie będzie się "matkom-Polkom" robić za krowy rozpłodowe dla kasy z socjalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
"Niestety poziom wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia tak samo jak w kółko te same argumenty, które są wielokrotnie powielane przez każdą i pisane jak mantra. Niestety ale same wystawiacie sobie mizerną opinię." ------- Proponuję najpierw ciut poprawić swój własny poziom wypowiedzi, wliczając w to pisownię z poprawną interpunkcją oraz składnią. A potem iść w świat i starać się pouczać innych. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna porzadna, madra, ladna dziewczyna nie zwiaze sie z ciapakiem. Z nimi wiaza sie tylko smieciowe panny, brzydkie, bez wyksztalcenia, nie majace szans u bialych mezczyzn. Kozo/jebca ma wize a panna dmuchanko i bejbika :D Problem w tym, ze te szmatlawce wiazac sie z tymi dzikusami, posrednio sciagaja do Europy cale ich rodzinki i zasmiecaja bialy kontynent. Rodza ciemne bachory, przyszle muslimy i maja jeszcze czelnosc zadac szacunku dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona Hindusa **** Siedź z tą swoją hinduską małpą tam gdzie siedzisz i żadnego problemu nie będzie. Dopóki trzymasz się z nim i swoimi brązowymi dziećmi z daleka od Polski, to nikt wam krzywdy nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czystość rasy" to chyba desperackie hasło za którym kryje się lęk przed tym co nas czeka za parę lat czyli zniszczenie naszej kultury przez ludzi nieszanujących praw krajów w których są gośćmi. Chamsko rozpychającym się łokciami swoimi barbarzyńskimi zachowaniami na które w naszych krajach nie ma miejsca. A te Polki walnie przyczyniają się do sprowadzania tych ludzi do naszej Europy. Za każdą taką stoi nie tylko jeden człowiek ale cała jego rodzina a nawet często żona i dziecko. A taka potem podkula ogonek i spieprza do wyrozumiałego Polaczka, któremu wcześniej ubliżała od bezzębnych śmierdzących alkoholików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Proszę Pana/i wielokrotnie widziałam argumenty które te panie odrzucają. Największe są to różnice kulturowe i religijne. Ktoś kto głosi tylko czystośc rasową faktycznie brzmi jak hitler i ta skrajność tez nie jest dobra." Szanowna Pani, na pewno nie widziała Pani tych argumentów w tym oto wątku, którego autor sądząc po stylu wypowiedzi jest ewidentnym degeneratem, a jedyny argument jaki podnosi to nazistowska idea czystości rasowej. Również uważam, że różnice kulturowe i religijne są nie do przeskoczenia, ale nie sądzę, aby to troska o różnice mentalnościowe kierowała autorem tego gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czekac jak zaczna ich gnac z Europy, naprawde, doczekac sie nie moge. Niech rodza im po 10cioro dzieci, ale w ich murzynskich chatach z lisci palmowych albo z wypalonego gowna wielbladziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona75
A ja jestem zona mezczyzny z Indii i sie nie wstydze. Jest mi z nim lepiej niz z Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina i znajomi w Polsce tez tak wniebowzieci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona75
Tak. Mieszkamy w Polsce niedaleko rodzicow. Spotykamy sie z moimi przyjaciolmi. a w zeszlym roku odwiedzili nas jego rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Mojemu mezowi mógłbyś buty czyscic, ewentualnie samochod wymyc. Tym chyba głównie trudnia sie polscy panowie w uk, nieprawdaż? Dzieci nie mamy, a do Polski jezdzimy raz do roku i mamy mnóstwo polskich znajomych, ktorzy mojego meza bardzo lubia. Jesli myslisz, ze mnie obrazisz lub zdenerwujesz, to jesyes w bledzie. :) Ja nie z tych osob. Pozdrawiam zakompleksiencow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szanowna Pani, na pewno nie widziała Pani tych argumentów w tym oto wątku," Szanowny/a Panie/i wątków na tym i innych forach poruszający ten ogromny problem jest pełno i tam Pan/i znajdzie odpowiednie argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasz problem polega na tym, polskie szmaty, że jesteście wyraźnie niedokształcone. W Izraelu murzynów, którzy starają się o izraelskie obywatelstwo, poddaje się obligatoryjnej kastracji. Właśnie z tego względu, żeby nie zabrudzali aszkenazyjskiej rasy i nie degradowali mentalnie żydowskiego narodu, który sobie tego nie życzy. W USA w 2010 roku na 53 tysięce nowych małżeństw z udziałem białych ludzie tylko 360 przypadków (słownie: trzysta sześćdziesiąt) to były związki białych kobiet z murzynami. Można sobie sprawdzić w Wikipedii pod tym adresem: www.tinyurl.com/nnm97y Tymczasem w JuKej małżeństwa Polek z obcokrajowcami to już prawie 30% wszystkich związków. Zdecydowana większość tych związków to związki z Afrykańczykami posiadającymi brytyjskie obywatelstwo i z obywatelami brytyjskimi pochodzącymi z Bliskiego Wschodu. Resztą stanowią związki z Kurdami, Pakistańczykami, Albańczykami, Murzynami i innym ścierwem, które nawet nie ma brytyjskiego obywatelstwa - sporo z tych małżeństw to fikcje za kasę, chodzi tylko o to, żeby ciapaty fagas zdobył brytyjskie obywatelstwo. Niestety wszystkie małżeństwa z ciapatymi i negrami, którzy są Brytyjczykami, to już fakt. Związki Polek z białymi Brytyjczykami to w tym zestawie mniejszość. Polecam ten link: www.tinyurl.com/m7v2vzy To że wy, polskie niewykształcone świnie z byłych PGRów nie wiecie co znaczy eugenika i higiena rasowa, to wcale nie znaczy, że takie cywilizowane narody jak biali Amerykanie, biali Brytyjczycy, czy Żydzi aszkenazyjscy o tym nie wiedzą. Rodząc dzieci gorszym rasom robicie krzywdę nie tylko sobie, ale przede wszystkim swojemu krajowi, jeśli decydujecie się potem do niego powrócić ze swoim genetycznie obciążonym potomstwem. Ktoś tu napisał, że rasa nie jest ważna, ważne są różnice kulturowe. Otóż drogie panie różnice kulturowe biorą się przede wszystkim z różnic genetycznych. Rasy zamieszkujące Afrykę i Bliski Wschód, które są tak rozrywane przez Polki, charakteryzują się najniższym poziomem inteligencji na naszej planecie: www.tinyurl.com/kxqofg3 I właśnie ten fakt genetycznej degeneracji jest podstawą do powstawania tego, co wy nazywacie "różnicą kulturową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona75
Zona Hindusa zgadzam sie z Toba. Moj maz tez jest z Indii i mam gdzies co mowia stuknieci ludzie ktorzy nie widza nic tylko czubek wlasnego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona Hindusa ty już się nie produkuj bo naprodukowałaś wiele bzdur w innych tematach. Wszędzie musisz zaśmiecać wątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×