Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeonZawodowietz

Moja definicja Polki patriotki

Polecane posty

Gość gość
On nic nie zrobi, bo to taka sama c**a jak wiekszosc Polakow, ktora zostala w Polsce, rzad to wie i robi z nimi co mu sie zywnie podoba, kloca sie PIS, PO itd a to jeden huj, a te cymbaly w Polsce lykaja to jak cieple buleczki i dalej pozwalaja sie lac po plecach :D C**y i niewolniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaoliwka
Napil sie nasz polaczek nazista-rasista , albo na kacu jescze jedzie:) naszczescie nikt ciebie nie bedzie o zdanps ps wlasnie kupilam mieszkanie z mezemw Krakowie kolorowym mezem i 3 dzieci i kut ci do tego:) wprowadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz firme, tak pewnei burdel, albo sklep spozywczo-monopolowy, bo oprocz marketow tylko to jeszcze prosperuje w Polsce, reszta sie zwija, **************** Ty masz debilu strasznie wykrzywiony obraz Polski. Wyobraź sobie, że te drogie i luksusowe samochody których pełno na polskich ulicach rzadko kto kupuje na raty. Raty i kredyty to domena debili zarabiających 1500 zł miesięcznie. I to głównie te debile, jak również nieudolny polski rząd sponsorujący socjal tym debilom generują 99% długów Polski. Ale wkrótce przyjdzie kryska na ZUS, menelstwo zostanie pozbawione cycka, i Polska ruszy z kopyta, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajkopisarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaoliwka
xxxxxxxx Polska ruszy z kopyta:) kopytem ktos cie strzelilk ostro po glowie Huju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega z Francji gdy przyjechał do Polski to w pierwszej kolejności zwrócił uwagę na dużą liczbę luksusowych samochodów na ulicach. To chyba jednak o czymś świadczy. A to, że jakiś debil z wykształceniem średnim-zawodowym zarabia 1500 zł i ledwo stać go na opłatę czynszu, dlatego nie może płodzić dzieci i rozprzestrzeniać swoich gorszych genów to może wyjść Polsce tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka  uuuk
xxxxxxxx byla ukkkkkkkkkkkkkkty ja n tyja na twym miejscu to bym zabawila sie w Breiwika na co czekasz?~/ idz na ulice swej Koziej woli i zabij wszystkich ciemnych, dzieci kobiety itp dlaczego tego nie robisz??rasisto?g xxxxxxxxxxxx dokladnie na co czekasz?? a nie szczekasz tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie jest jeszcze zarażona rasowo gorszym syfem w tak ogromnym stopniu jak Norwegia, dlatego na razie nie ma potrzeby przeprowadzania aż tak radykalnych akcji protestacyjnych jakich dopuścił się Pan Breivik. Niemniej jestem zdania, że już teraz należy temu stanowczo przeciwdziałać - głównie na polu debaty publicznej i politycznej. Problem multikulti można w Polsce bardzo łatwo zażegnać, rezygnując z imigrantów o innej rasie i pochodzeniu kulturowym, za to otwierając drzwi dla imigrantów ze Wschodu, o tej samej rasie i podobnej mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallkka45
na szczescie nie masz na to wplywu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wpływ, ale na razie nie tak duży, jaki bym chciał. Nie poddaję się i walczę o władzę polityczną w swoim kraju. Być może wkrótce będę miał znacznie więcej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boję się niczego, najwyżej mnie zabiją, nic gorszego nie mogą mi zrobić. Mogę próbować zabić moje dziecko i żonę, wtedy sam sobie strzelę w łeb. Do odważnych świat należy. Hitler powiedział w 1933: "sie können uns unterdrücken, sie können uns meinetwegen töten, kapitulieren werden wir nicht". Tego typu podejście do życia zawsze mi imponowało. Lepiej walczyć i zginąć, niż się poddać, a przed śmiercią żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet to geniusz, który próbował ochronić Europę przed tym, co się z nią obecnie dzieje, przed żydostwem otwierającym granice dla gorszych ras i wyniszczających europejskie rasy. Wiedział o tych planach już w latach 30tych i wielokrotnie się na ich temat wypowiadał, co planuje globalne żydostwo dla europejskich narodów: http://www.youtube.com/watch?v=klVbf6VIROE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallkka45
rasizm -tego nie uleczysz wiec szkoda slow o sie tylko nakreca faszystaktos taki , jak ty nie powinien miec dzieci nawet/ przy takim slownictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fallkka45 To walka o przetrwanie. Gdy staniesz się mniejszością otoczoną gorszymi rasami, zgwałcą cię i zabiją. Nikt nie będzie miał nad tobą żadnej litości. Rozniosą cię na strzępy, a ich prawo nie będzie cię chronić. To walka o przetrwanie, nie ma we mnie ani grama nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dużo już Polek pchało się na arabskie kutasy, przypłacając to życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hitler był psychopatą który chciał zgładzić również Polaków. Chciał stworzenia rasy nadludzi a każdą chorą jednostkę eliminować nawet wśród niemców (żadnych chorych psychicznie, żadnych inwalidów). Co nie zmienia faktu że multikulti jest złe. Także moje panie zamiast się burzyć trzymajcie się z dala od naszego kraju. Bo my nie pozwolimy aby jakaś banda muhamedów nasze dzieci po łbie waliła. I tak mamy coś do powiedzenia w naszym kraju. My to nie niemcy co przed turasami s********ją ze swoich dzielnic czy uk gdzie prawo i tolerancja działa tylko w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biali Niemcy w BRD są prześladowani przez inne rasy i narodowości. Białe niemieckie dzieci boją się do szkół chodzić ze względu na agresywnych i tępych ciapatych tworzących szkolne gangi i atakujących białych rówieśników. Nigdy do tego w Polsce nie dojdzie dopóki żyję. Jak umrę, to będzie mi już wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A we Francji są dzielnice do których nawet policja czy straż pożarna nie wjedzie. W Szwecji jak jeżdżą w niektóre miejsce to w obstawie bo jeden wóz policyjny to samobójstwo. W Belgi strach puścić po zmroku samą kobietę bez obstawy faceta. Nie znam Polaka który by coś takiego zaakceptował na swoim podwórku. Te panie się chyba karmią złudnymi nadziejami. Bo poglądy multikulti to mają tylko te gościnne w kroku ciapatym i to tez tylko do czasu jak w mordę dostaną. Wtedy oczka się otwierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stallion
Mnie to ciekawi jedna rzecz Polki tutaj piszące mówią, że Polak jest gorszy od obcokrajowca, bo ustępuje mu w charakterze, manierach, inteligencji, obyciu, zaradności itp. To ja się pytam gdzie one się uchowały? Czy przypadkiem nie w tym samym domu, w tym samym kraju co Polacy? Czy wam naprawdę się wydaje, że jesteście w czymś lepsze od waszych męskich odpowiedników? Pochodzicie z tego samego grajdołka i jesteście dokładnie takie same.. W tym że mężczyźni za granicą interesują się Polkami nie ma nic nadzwyczajnego. Facet jak to facet swoje potrzeby ma, a młoda kobieta jeżeli nie jest jakimś wyjątkowym pasztetem zawsze będzie pożądana. Biedna zakompleksiona dziewczyna z Polski jest po prostu bardzo łatwym celem, stając się narzędziem do zaspokajania męskich potrzeb. Takim prowincjonalnym dziewczynom obcokrajowcom wyjątkowo łatwo zaimponować. Zabiorą do knajpy naopowiadają jakie jesteście wyjątkowe piękne i już macie mokro w gaciach, a prawda jest taka, że w tej grze chodzi tylko o jedno.. Młodość, uroda przeminie i tym samym zainteresowanie wami też przeminie. Tylko co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy te kur/wiszcza powrócą z kolorowymi bachorami do Polski szukać jelenia, który je przygarnie, ale my wtedy będziemy tu już sprawować władzę nad kontrolą graniczną i dostaną kopa w du/pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123321
"Najlepiej rozmawia mi się z Azjatami, bo w niczym nie ustępują nam inteligencją. Najciężej rozmowy przebiegają mi z mieszkańcami Bliskiego Wschodu (m.in Indii) oraz Afryki" -------- No musialam wkleic ten cytat, bo jest bosssski. Po prostu bosssski. I to wlasnie pokazuje co tak naprawde wiedza o swiecie polscy rasisci. Tepe to to, bez zadnej szkoly, ale na forum chce zablysnac. Nie ma niestety czym zablysnac. Za głupie to jest. Pytam sie ciebie złotko, a od kiedy Indie leżą na Bliskim Wschodzie? Marsz do atlasu studiowac geografie baranie jeden, bo wstyd z czyms takim wychodzic do ludzi. Nie spotkalam sie jeszcze z zadnym rasista, ktory faktycznie posiadalby jakas wiedze. :D :D :D :D :D Indie na Bliskim Wschodzie :D :D :D :D :D Tekst dnia. Musze to sobie zapisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Hitler powiedział w 1933: "sie können uns unterdrücken, sie können uns meinetwegen töten, kapitulieren werden wir nicht". Tego typu podejście do życia zawsze mi imponowało. Lepiej walczyć i zginąć, niż się poddać, a przed śmiercią żałować.” Twój idol cymbale popełnił samobójstwo schowany w bunkrze jak szczur w kanale, swoich kolegów po fachu którzy wskoczyliby za nim w ogień zostawił na pastwę procesów norymberskich, a sam zmył się z tego świata. Okaz odwagi cywilnej i honoru jak ch.uj w marmoladzie. Z resztą w tym akurat możesz wziąć z niego przykład sieroto memłana. Śmieszy mnie to stawianie się Polaków w jednym rzędzie ze Szwedami, Niemcami, Anglikami, Szwajcarami, Duńczykami, Norwegami, Holendrami tylko dlatego, że są „biali”, podczas gdy im nawet nie chciałoby się w dół popatrzyć żeby na nas splunąć. Już bliżej naszemu jakże światłemu, dumnemu narodowi do Ukraińców, Ruskich, Białorusinów, Węgrów, Chorwatów, Bułgarów i innych narodów które maczają się po uszy w gó.wnie i nawet nie potrzebowały egzotycznych imigrantów aby się do takiego stanu rzeczy doprowadzić. Ale Polak zawsze był dumny chociaż nigdy nie miał z czego, nawet gdy zaborcy ruch.ali nas jak chcieli Mickiewicz pisał poezję na cześć swojego „narodu wybranego”. Polacy byliby dumni z samego faktu bycia Polakami nawet gdyby zostali podbici przez Ugandę, Somalię i Erytreę; ten narodowy narcyzm i poczucie wyższości nigdy nam nie minie – aż szkoda że inni nie podzielają naszego zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie to dla dwoch postow powyzej mnie! :) Dodam jeszcze, ze my, Polacy, jestesmy na zachodzie kojarzeni jedynie z 'cheap labour', wódką i rasizmem. Polki jeszcze sa jako tako kojarzone, bo maja chociaz urode, fajne figurki itd. A polskie barany, robole, nie maja ani urody ani figury, bo ktora by chciala niskiego, spasionego łysola z podstawowym wyksztalceniem i zlamanym rowerem? Jakos nikt nie wspomina tej waszej bialej skory. Dla innych cywilizowanych panstw jestescie tylko TANIMI ROBOLAMI. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i murzyni r***ają Was w d**ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej być tanim robolem, niż tanią kur/wą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kur/wiszcza niczego nie potrafią, nic sobą nie reprezentują i tylko ich dziura między nogami ratuje. Tylko pamiętajcie, że wszystko jest do czasu. Latka mijają szybko i za chwilę nikt na was nawet nie spojrzy. Taka kolej rzeczy. Poza tym 1 stycznia 2014 otwiera się rynek pracy w UE dla bułgarek i rumunek. Konkurentek w dawaniu doopy przybędzie wam sporo, oj sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donioslam na polke w pl franca pracowala w cukierni na czarno i pobierala rente po zmarlym ojcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty rasistka
Ty p********a rasistowska kurwo! Idz lepiej p*****lnij sie do uciapanego cebula i kiszona kapusta wyra, zeby zwalic sobie konia, fantazjujac o obciaganiu Hitlerowi! Czystosc rasowa! Czy wiesz smieciu, ze dla fanatykow tej chorej idei, ty sam (i ja, i wszystkie Mariolki i bezzebni Zenkowie) byli wlasnie taki gownem, o jakim piszesz, za jakich uwazasz ciemnoskorych? Czy twoj tepy leb tego nie pojmuje? Czy po to ludzie gineli w obozach i w powstaniach, myslac o zapewnieniu kolejnym pokoleniom bezpiecznego zycia, wolnego od faszystowskiego terroru? Jak sié okazuje, bezcelowo, bo nie brakuje takich s*******i jak ty, 'sliczne blond dziecko' czyste rasowo, buahaha, pozalsieboze polglowek. Ciesz sie, ze mozesz cywiec dalej w tym polskim grajdolku, bo w cywilizowanym kraju Europy Zachodniej, jak np UK, za twoje slowa, ktos by cie odnalazl i odpowiedzialbys za hate crime. Moze trafilbys wtedy do pierdla gdzie poczulbys prawdziwa moc! murzynskiego przyrodzenia! w twojej wlasnej smierdzacej, rozowej d***e, cwelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anty rasistka jesteś mało tolerancyjna ale na pewno więcej niż nie jeden Arab czy Murzyn mieszkający w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×