Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeonZawodowietz

Moja definicja Polki patriotki

Polecane posty

Gość gość
I takie wlasnie szmaty jak w/w z wulgarnym jezykiem i knajackim zachowaniem ciesza sie wsrod brudasow negrow i smoluchow najwiekszym wzieciem :) niech ich biora, ale od razu do swoich krajow wywoza, bo wstyd przynosza Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty rasistka
Tolerancyjna jestem. I naprawde nie jestem az tak wulgarna:) Sa jednak pewne ludzkie cechy, ktorych nienawidze i ktore takie reakcje moga we mnie wywolac. Nienawidze, brzydze sie faszyzmem, ksenofobia, rasizmem, kazda forma bezmyslnej dyskryminacji, kazdym debilnym wywyzszaniem sie przecietnego polglowka, itd. NIE MA TOLERACJI DLA NIETOLERANCJI! PUNKS NOT DEAD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za obrażanie murzynów do więzienia z murzynami ? A murzyni to za co by tam siedzieli ? za obrażanie białych na tle rasowym ? hate crime w wersji dla białasów ? czy jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym słowem jesteś osobą nietolerancyjną. Np. za swojego poglądy i sposób zachowania w Iranie, Pakistanie czy innych podobnych kulturowo i ustrojowo państwach zostałabyś dawno za-ciupana. Muzułmanie są mało tolerancyjni, w Europie to nie jest taki wielki problem jednak. Powinnaś zebrać swoich panków i pojechać do Egiptu i tam próbować chronić Koptów przed Bractwem Muzułmańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty rasistka
A w kosciolku wczoraj byles? Polski patrioto, zapewne katoliku? O co sie pomodliles? O zaglade czarnej zarazy? Czy o milosc blizniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tolerancyjna jestem --- Idiotka jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anty rasistka, jak masz glebokie gardlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co w końcu z tą Twoją tolerancją ? To jakaś specjalna wersja dla Ciebie ? taka wybiórcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa czarne jeden brazowy jej sie zmiesci w ramach tolerancji rasowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty rasistka
Hate crime jest taka sama zbrodnia, przestepstwem, jak pobicie, kradziez i inne pospolite przewinienia. Wiec ten przykladowy murzyn spod celi siedzialby za kratami za cokolwiek, bo wsrod czarnych, zoltych, zielonych i pomaranczowych znajda sie ludzie i madrzy i glupi, i dobrzy i zli, filantropi i przestepcy, Ciezkie to do zrozumienia dla niektorych. A do krajow muzulmamskich sie nie wybieram, za to dziwie sie ludziom takim jak ty- moze to dla was byloby wyjscie? przejscie na islam i zostanie radykalem, zgodnie z religia zabijanie inaczej myslacych czy wygladajacych, traktowanie kobiety gorzej niz psa. Dlugo mozan by wymieniac. Dlaczego tak mnie wkurza ta polska hipokryzja, ktora pieje co tydzien w kosciele Hymn o Milosci a najcetniej wlasnym lapami by zatlukla kogos, kto zawinil tyle, ze urodzil sie z ciemniejsza skora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najcetniej wlasnym lapami by zatlukla kogos, kto zawinil tyle, ze urodzil sie z ciemniejsza skora... ... tak jak ten niewinny murzynek co w bialy dzien na ulicy obcinal spokojnie bialemu chlopakowi glowe tasakiem kuchennym. pewnie tez byl antyrasista jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ona napisała i biorąc pod uwagę doniesienia prasowe, to wychodzi, że murzyni i arabowie są większymi rasistami niż anty rasistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze wiekszymi, wystarczy zobaczyc jak sie nawzajem zarzynaja sunnici i szyici, jeden kraj jedna nacja a nienawiscia mogliby obdarowac caly swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najcetniej wlasnym lapami by zatlukla kogos, kto zawinil tyle, ze urodzil sie z ciemniejsza skora... ------------------- ty rozumiesz co piszesz ? czy juz czarny k.utas zaslonil ci zdolnosc myslenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona w ogole nie mysli, zbyt prymitywna jest. Nikt ani slowem tu nie napisal o nienawisci do Murzynow czy innej brazowej nacji. Tu caly czas temat leci o polskich fladrach co lataja za k.utasem murzynskim czy ciapackim. Temat o tobie i tobie podobnych antyrasitko a nie o murzynach !!!! A niech se zyja, w Azji czy Afryce , tam gdzie ich miejsce, tam najlepiej sie tez prezentuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stallion
"Hate crime" to taka dzisiejsza myślozbrodnia. Kto czytał Orwela wie o co chodzi. Masz poglądy inne niż te jedynie słuszne narzucone przez lewacki liberalny establishment to można cię w świetle prawa zamknąć do więzienia. Tak wygląda wolność słowa i demokracja według lewactwa. W dzisiejszych "demokratycznych" krajach europy zachodniej i ameryki północnej jest cała masa więźniów politycznych, choć mało się o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona w ogole nie mysli, zbyt prymitywna jest. Nikt ani slowem tu nie napisal o nienawisci do Murzynow czy innej brazowej nacji. Tu caly czas temat leci o polskich fladrach co lataja za k.utasem murzynskim czy ciapackim ??????????????????????? Czy wy czytac ze zrozumieniem nie potraficie? Cofnijcie sie 2 strony wstecz - wypociny pelne sa epitetow typu ciapackie, brazowe gowno. A co do dziewczyn w zwiazkach z czarnymi/obcokrajowcami - CO WAS TO KUTFA OBCHODZI? Tego, podobnie, jak bezmyslnej dyskryminacji, nie jestem w stanie pojac: zajmijcie sie wlasnym, nedznym zyciem, wlasnym wyrem i kutasami i dajcie zyc innym, OBCYM ludziom jak chca! A skoro tak was to interesuje (tzn. moze nie interesuje, ale wiecie o tym lepiej niz ja sama): jestem w zwiazku z bialym Polakiem. I dosyc daleko mi do bycia traktowana jak ksiezniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stallion
Lewactwo na równi z wyznawcami Allaha są najbardziej nietolerancyjną i nawiedzoną grupą społeczną jaka istnieje. Obie te grupy starają się narzucić innym swój chory światopogląd jako ten jedyny słuszny, nie uznając przy tym sprzeciwu. Jedyna różnica jest taka,że muslimy niewiernych mordują, a lewactwo niepokornych zamyka w kryminale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porownywalabym zbrodni nienawisci do orwellowskiej myslozbrodni. Jest jednak pewna roznica miedzy proba wyplenienia z ludzi bezsensownej, niepopartej niczym nienawisci do innosci a zniewalaniem czlowieka, poprzez wszechobecna manipulacje, glownie w mediach. swiat nie jest bialo-czarny i nie kazdy murzyn bedzie obcianal ludziom glowy maczeta w centrum Londynu i nie kazdy bialy bedzie wsadzal Cyganów (z ktorych nie kazdy kradnie) do komor gazowych, ktore znajdowaly sie nie tylko w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porownywalabym zbrodni nienawisci do orwellowskiej myslozbrodni. Jest jednak pewna roznica miedzy proba wyplenienia z ludzi bezsensownej, niepopartej niczym nienawisci do innosci a zniewalaniem czlowieka, poprzez wszechobecna manipulacje, glownie w mediach. swiat nie jest bialo-czarny i nie kazdy murzyn bedzie obcianal ludziom glowy maczeta w centrum Londynu i nie kazdy bialy bedzie wsadzal Cyganów (z ktorych nie kazdy kradnie) do komor gazowych, ktore znajdowaly sie nie tylko w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno blizej mi do tzw. lewactwa niz do wszelkich prawicowych ekstremizmow, nie pozwole sie jednak zaszufladkowac! Jestem wolnym czlowiekiem i mam wolne mysli, nie dalam sie (i wam tez radze) zmanipulowac mainstreamowym, tvnowskim gledzeniem, to ze jestem za PO naprawde nie oznacza ze popieram Pis ani ze nie jestem z mlodych, wyksztalconych, z wielkich miast. Ludzie, wiecej samodzielnosci w mysleniu! To, ze robot kuchenny zrobi za was prace jest ok, nie nie pozwalajcie innym myslec za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze NIE jestem za PO oczywiscie mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesus był Żydem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123321
A ja dalej czekam na tego 'gościa' mundrego od geografii, co to palnął, że Indie są na Bliskim Wschodzie. Coś zamilkł ze wstydu, bo wie, że palnął klopsa :D Matole, nauczyłeś się już z deczka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus nie był Żydem, tylko GAlilejczykiem i mówił w języku aramejskim. Żydzi pochodzili z Judei, a w Galilei mieszkali: Grecy (Helleniści), Arameńczycy (dzisiejsi Syryjczycy i mówili w języku Aramejskim), Filistin (którzy najprawdopodobniej byli aryjczykami) i Arabowie oraz kilka innych ludów Semickich. Syryjczyk, czy Arab są bliżej spokrewnieni z Galilijczykami, niż dzisiejsi Żydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Galilei mieszkali: Grecy (Helleniści)," .................................................................................................................... O k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Aleksandria w Egipcie (kilkuset tysięczne miasto) w większości była zamieszkała przez Greków, którzy migrowali do Galilei. Co cie tak dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek schodzi na tematy polityczne, a tematem wątku nie jest polityka tylko kur/estwo polskich kobiet na Zachodzie. Trzymajmy się tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galilea to obszar, a nie narodowość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz... nie rozumiesz, że w Galilei nie mieszkali żydzi, dlatego Galilejczycy byli nazywani przez żydów Poganami. Galilea jeszcze przed narodzinami Jezusa nie była żydowskim regionem, tylko wieloetnicznym. W II wieku przed Chrystusem Galilea stała się przedmiotem licznych najazdów. W 165 r. przed Chrystusem Machabeusz zabrał ze sobąz Galilei do Judei nieliczną grupę ocalałych Żydów. Do GAlilei zaczęli się masowo osiedlać sąsiedzi, a przede wszystkim Hellenowie, Arameńczycy, Filistyni. Jezus jest więc potomkiem Semitów, Hellenów i Filistynów,a nie Żydów. Jezus i jego wszyscy apostołowie byli Galilejczykami, a tylko Judasz był Zydem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×