Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hmm mam takie pytanko..dużo jecie dziewczyny??? Bo ja mam jakiegoś glodomora i jem baardzo dużo, tzn w porównaniu do tego jak jadłam wcześniej. I przytyłam już kilosa. Niby w poprzedniej ciąąy w I trymestrze przytyłam 2 a i tak zakończyłam z wynikiem +11 więc jeśli tak będzie i tym razem to nie będzie źle. Potem jakoś to wszystko sie unormowało...oby było tym razem.. oby-mama ja bym nie wytrzymała z tym testem, Robiłam od razu w dzień, gdy miałam okres dostać. Czemu nie chcesz zrobić? Wolisz tak się zastanawiac jest czy nie???? Gratuluje cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
ja 0,7 kg na plusie ale praktycznie cały czas mdłości niewiele co jem, słodyczy zero tylko mięso, ryba i jakieś warzywka, od wczoraj mam mega kryzys ledwo chodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a ja ogolnie nie mam apetytu co w moim przypadku to bardzo dobrze bo przez cala ciaze mam przytyc tylko 7 kg yyyy jak to zrobie to nie wiem, sam fakt ze nie pracuje i leze sprawil ze mam 1kg do przodu a tu jeszcze 7miesiecy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ale straszna faze mam na salate lodowa zakrapiana octem z oliwkami pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarna kawa dokladnie do szczuplych z natury nie naleze wiec mam ogranicznik i dobrze bo juz bym sie calkiem kulala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_mama
z mężem o dziecko staramy się już półtora roku i testów już mase zrobiłam i nigdy nic.Dziś mam 30 dzień cyklu, raz w życiu miałam tak długi cykl że trwał 30 dni wiec czekam, do poniedziałku, to będzie 32 dzień cyklu i wtedy kupie test. Nie mam siły na kolejną 1 kreskę. Chcę 2!!! :) Zresztą po tempce dopiero 18 dni podwyższonej można sugerować się, że to ciąża, ja na razie ma 16 dni podwyższoną więc czekam. Z wizytą u gina też poczekam do 7 tygodnia bo chce to serduszko na 100% usłyszeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_mama
a do cierpliwych nie należe:) siedze i się zastanawiam, uspokaja mnie tylko widok podwyższonej temki rano:) i zaczynam powoli rozkminiać co moge jeść czego nie, co może zaszkodzić dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
nie pij nie pal reszta dozwolona tylko z umiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja wlasnie bede wcinala makaron z sosem pomidorowym napoli wlasciwie wasnej roboty a na deser ciasto jogurtowo -brzoskwioniowe zakrapiane szampanem,Wiec i wam zycze smacznego obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja leże jak kołek... sama... myślałam że to będzie atwiejsze ale nie... łapie dół... mąż w pracy a ja sama w domu... zwariować idzie jeszcze ten brzuch mnie boli , myśl że nie wiem co tam się dzieje jest przerażająca a dowiem się dopiero za mc .... zwariuje do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2 to lezymy razem jak dwa kołki- masakra takie lenienie, a jak plecy bolą.... Ja też dosratałam L4 na 4 tygodnie i wizyte mam zaplanowaną na 15 pazdziernika, ale do tego czasu chyba zwariuje więc ide prywatnie za 2 tygodnie, tj. 04 pazdziernika. Może też tak zrób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny współczuje leżenia, ja nawet jak mam grype to leże w maksie 2 godziny bo cholery dostaje. Ale tak sobie myślę że tu chodzi o dzidziola więc jest dla kogo leżeć. Zaopatrzyć sięw książki i gazetki i najlepiej kilka kablówek opłacic ;) bo na jednej to nigdy nic nie ma. Ja własnie wróciłam z moja pierworodną ze spacerku, wsunęłyśmy kaszę z sosem podejście drugie i teraz się będziemy lenić. Na szczęscie na słodycze nie mam ochoty, a to była moja zmora hehe. Gośc ola...7 kg to bardzo mało, w zasadzie to tylko dziecko + łożysko + wody. Nie słyszałam żeby ktoś tylko 7 kg przytył przez całą ciąże. Ja sobie myślę że 2 kg w te czy w tę różnicy nie robi i tak trzeba będzie zarzucić dietkę po ciązy bo zawsze coś zostanie. Ja mam w środę gina...i mam nadzieję na serduszko, bo ostatnio był sam pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka ja mam 16 pażdziernika nie idę nigdzie wcześniej bo mam dobrego lekarza- tak myślę ;p. więc ufam mu i wychodzi na to że ma sensu wcześniej iść. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy mi też kosmówka się odkleja. nic mi lekarz nie mówił może żeby mnie nie straszyć. bo kształt tego pęcherzyka nie był całkiem okrągły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka a boli Cię podbrzusze? pachwiny .. ja mam takie bóle, spina mi się te podbrzusze... kurcze boję się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2, tez mnie pobolewa-mam takie klucia w jajnikach ktore przechodza wlasnie na pachwinach. A jak twoje objawy ciazowe? Bo u mnie kiepsko z tym, piersi bola ale mdlosci mialam tylko kilka dni... kurde ja mam takiego stresa ze masakra. Ciągle się martwie ze coś nie tak :-( A masz zdjęcie z USG? Wrzuc prosze, ja tez spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
kłucia w jajnikach podobno są całkiem normalne lekarz mnie uprzedzał zwłaszcza przy zmianach pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
o jajniki sie nie ma co martwic ja od samego poczatku mam taki bole a nawet dochodzilo do tego ze na noge stanac nie moglam, lekarz powiedzial ze to normalne wszytsko sie przygotowuje na dzidzie, chyba ze sa to wyrazne skurcze, ja bylam u 3 lekarzy i wybralam jednego poki co mi odpowiada, ale mysle ze warto czasem zaczerpnac konsultacji u konkurencji, wtedy mamy pewnosc .W koncu chodzi tu o nowe zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
z tym udaniem się do konkurencji chyba masz racje ja w przyszłym tyg też się wybiorę żeby sprawdzić czy jest ok, czy jest serduszko, zarodek bo wg mojego ginekologa mam mieć wizytę dopiero za miesiąc wtedy będę już w 11 tyg a serduszka do tej pory nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane !!! ja dzisiaj mialam pracowity dzień ,wiec kompa nie włączałam,bo by mnie rozpraszał:D:D Robilam male przemeblowanie w kuchni ,bo jest mala i ciezko mi sie w niej zmiescic. Przeczytałam co pisałyście,co do wagi: otyłe osoby nie powinny przytyć więcej jak 7 kg (to ja) Jak z jedzeniem? chyba jem duzo,ale nie sa to tresciwe posliki,jadłabym wazywa ,owoce ,jogurty ,sery...nie mam ochoty na slodkie ,z czego bardzo sie ciesze.Smakuje mi serek z rzodkiewka i ogórkiem mniam... sama nie wiem co bym pila...nic mi nie smakuje,wiec pije wode mineralna i herbaty ,ostatnio nawet z imbirem i powiem ,że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
GoSiCi dla tego nie moze przekroczyc 7kg,a co do przemeblowania domku oj poszalalabym ale lekarz zabronil dopiero po 3 miesiacu no i zadnego mycia okien kategorycznie, wiec nametnie prosze mojego meza o to ale jak widze moje slowa musza nabrac mocy w jego glowie hehe,Co do slodyczy tez nie mam na nie ochoty ale za to salata, oliwki i wszelkiego typu salatki- za to oddam nerke, z tym ze musi byc przyprawione na czosnkowo lub winno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_mama
Witam w nowym dniu, dziś 31 dzień cyklu tempka nadal 37,0, @ brak, lekkie nudności z rana i uczucie pustki w żołądku. Dziś kupie test i jak @ nie przyjdzie to jutro rano go zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucamy te zdjęcia a prawda jest taja że i tak nic nie wiem z tego.... u mnie ta linia pokazuje właśnie krwiaka. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×