Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Wczoraj zobaczyłam 2 kreseczki na teście :) To moja druga ciąża. Mam półtoraroczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was miała takie delikatne plamienie? Normalnie jestem przerażona... w poniedziałek mam USG i zaczynam się bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w poniedziałek i środę zrobiłam test i 2 kreseczki:) mogę się dołączyć? W wtorek mam wizytę u lekarza, trochę mnie kluje w brzuchu ale staram się nie wysilać, mam nadzieję, że będzie ok. To MOJA pierwsza ciążą i jestem przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po całym tygodniu nieobecność! Byłam na urlopie, odłączona od świata za to wypoczeta :-) Wczoraj miałam też pierwszą wizytę u lekarza - wg @ był to 6t i 5d i wg USG to się idealnie potwierdziło :-) termin porodu 9-11.05.2014. Widzialam moje 7 mm dzieciątka i pięknie bijące serduszko. I tyle z dobrych wiadomości. Na USG wyszła także odklejająca się kosmówka - zamiast powrotu do pracy dostalam L4 i nakaz bezwzględnego lezenia (zakaz siedzenia) a do tego 2x2 tab luteiny. Kolejna wizyta 4 pazdziernika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martussia
To ja też się dołączę. Przeżyłąm ciężki szok jak tylko zobaczyłam dwie kreseczki na teście....mam już dwóch synów 11 i 13 lat:) na razie im nie mówię, mój chłop się cieszy a ja przerażona, 37 lat, dwójka odchowana a tutaj...Radość miesza się ze strachem. Dam sobie radę? Nie jestem za stara? A może będzie wymarzona córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
xxxmyszka- a wyjezdzslas daleko? bo piszesz ze na urlopie bylas.j a mam za 2tyg prawie 3tyg ferii.i caly czas sie rastanawiam co robic.... hcielismy jechac do Włoch. samolotem czy autem, a moze w ogóle nie jechać? jesli wszystko bedzie ok to bedzie 11-12 tc. minway - smigaj do lekarza! ! moze potrzebujesz wiecej hormonow. witajcje nowe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
martussia gratulacje, na początku zawsze jest obawa i strach ale później będziecie się cieszyć być może córeczką:)co do twojego wieku to jesteś jeszcze młodziutka , ja mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża, a sąsiedzi z okzji 20 rocznicy ślubu zaplanowali sobie dzidziusia gdzie mieli wczesniej 4 chłopców najstarszy miał 20 lat i co się okazało urodziła się córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam termin na 18maja cudowny czas przed latem, spacerkowy oj czekam juz z utesknieiem chociaz na usg nic jeszcze nie widac,w Poniedzialek sie okaze mam nadzieje ze to nie pusty pecherzyk,5lat staran bym sie zalamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny;) myszko nareszcie wróciłaś;) urlop się rozumiem udał?:) niczym się nie martw proszę ładnie leżeć w łóżku i odpoczywać;) Żadnych numerów ze spacerkami do sklepu:P dasz radę, masz jakieś fajne książki do czytania dla zabicia czasu?:) Ja idę dziś kupić prenatal gripcare, kaszel nie daje spokoju, katar, załzawione oczy. Wczoraj oglądałam wózek marzenie- boski;) Jak pomyslę, że od poniedziaku do pracy to aż mi smutno. z jednej strony fajnie bo stęskniłam się trochę za obowiązkami, ale z drugiej wiem, że u mnie w praktyce oznacza to pobudkę o 6.00 i powrót do domu koło 18;/ niestety.... korki, dojazdy, nadgodziny... Z jednej strony wydaje mi się, że mogłabym już pogadać z szefem, powiedzieć co i jak....ale z drugiej....nie za wczesnie? 8 tydzien? Z trzeciej strony teraz mogą się nasilić mdłości i wymioty, moze w pracy ... nie chciałabym by szef dowiedział się z plotek....jak radzicie dziewczyny? Witamy Cię Marta;) Dasz radę! Liczymy na Twoje wskazówki jako doświadczonej mamy;) Opowiedz coś o sobie;) Czym się zajmujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martussia
zuzunia555 bardzo dziękuję za słowa wsparcia. Dobrze, że do Was trafiłam bo siedzę w domu i różne myśli krążą mi po głowie. I to prawda - maj to piękny czas na poród, przynajmniej nie będziemy musiały latem męczyć się z brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martussia
Czarna Kawa bez mleka - :) nie czuję się teraz doświadczoną mamą, chyba bardziej się boję niż za pierwszym razem ale zobaczymy. Chyba sporo się zmieniło przez te naście latek.W sumie u mnie sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Mój mąż okazał się mega draniem i chłopców kilka lat wychowywałam sama, poetm poznałam mojego obecnego i tak jakoś nam dobrze jest razem. On marzył o dziecku a ja się wahałam bo wiadomo...już wszystko poukładane. Widać los zadecydował za nas. Teraz już nie ma odwrotu:))) Dwie ciąże przechodziła spokojnie a teraz mdłości, zawroty głowy, odrzuca mnie od wszystkiego. Wcześniej tego nie miałam. Oglądam już wózki i nie mogę się nadziwić jakie teraz są cuda. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny bo przeżywam wielką rewolucję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocochannel5, no wyjeżdżalismy tez za granice - 700km i ponad 7 męczących godzin w samochodzie. Co prawda robiliśmy przerwy ale i tak dojechałam wykończona. Wydaje mi się że jeśli nie będziesz miała żadnych problemów to taki wyjazd jest ok, ale jeśli masz wybór to wolałabym samolot... x martussia, zobaczysz wszystko się fajnie ułoży- a takie dzieciątko jak już pierwsze dzieciaki dorastają to fajna sprawa - odmłodzi was, nie ma co :-) x gościu, gratuluję! Nie martw się tym że jeszcze nic nie widać ( rozumiem że chodzi o zarodek)- za tydzień powinno się już wszystko zmienić. a kiedy dokładnie byłaś u lekarza? który to był skończony tydzień? x minway, a nie możesz iść dziś do lekarza swojego i wejść między pacjentami? U mnie zawsze jest taka możliwość jeśli coś się dzieje... to może być tak jak cocochannel5 napisała niedobór progesteronu, krwiak albo odklejająca się kosmówka albo też nic się nie dzieje -ale ja bym sprawdziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe przyszle mamy:)) w grupie razniej ;) ja tez za tydzien mam podroz samolotem to bedzie 8 tydzien a potem w 12 tygodniu mam nastepny lot tez sie troszke boje ale moj maluszek tak bardzo nie moze sie doczekac wakacji ze musze byc dzielna,, chyba najbardziej boje sie przelotu bo ja taka panikara w samolocie a przeciez nie ma mowy o zadnych tabletkach:) zostaje medytacja ;) hihi. Ja tez sytrasznie duzo pracuje... 8 godzin w pracy przychodze do domu i dalej praca i czasami tak do 11stej wieczorem.. ale co zrobic przynajmniej czas szybciej leci:) xxmyszka no wlasnie zastanawialam sie gdzie Cie wywialo:)) odpoczywaj w takim razie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kawa bez mleka, wpoczełam a jak, tylko tyle godzin w aucie wymęczyło mnie okropnie! Ja też oglądam już w internecie wózki i nie mogę się doczekać kiedy będę mogła robić to na żywo i tak naprawdę wybierać. A jaki ty widziałaś? Daj link jakiś - chętnie zobaczę te cudo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się marzy ten... wczoraj go widziałam na zywo, lekki, zgrabny, tylko ta cena... Zadecyduje mój maż, on jest bardzo rozsadny, jesli on sie zgodzi to znaczy ze nie powinnam miec wyrzutow sumienia... :D najlepsze jest to ze na ten model nigdy wczesniej nie zwracalam uwagi na stronach internetowych.A na zywo jest sliczny i zgrabny ;) tu jest filmik: http://www.emmaljunga.com/pl/Obs&_322;uga_klienta/Filmy_o_produkcie/City_Cross-1451.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
dziewczyny co do zwolnienia to ja juz w 4 tygodniu poszlam.Wiem ze moze uznacie to za wczesne,ale kiedy czlowiek ma diagnoze ze jest bezplodny a po 5 latach zachodzi naturalnie w ciaze, robi wszytsko aby ja utrzymac,Po mimo tego ze nie mam dziwnych objawow, jestem na zwolnieniu zeby sie nie stresowac, byc spokojna i czekac , jesli cos sie stanie przynajmniej bede wiedziala ze zrobilam wszystko by zapewnic mojemu dziecku spokoj i spokojne rosniecie,a praca nie ucieknie jak nie ta to inna:) zycze minionych tygodni bez zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
xxmyszka no wlasnie dokladnie nie wiadomo mam nie regularne miesiaczkia zaplodnienie doszlo kiedy mialam wlasnie jej brak juz 3miesiac,wedle usg w ciazy jestesmy 5tydzien, u leakrza bylam w poniedzialek a teraz na kolejne usg ide w nastepny poniedzialek wiec juz powinno cos widac, mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a na kiedy dziewuszki macie terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
ja mam termin na 5 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
zuzunia5555 czyli wiadomo jak spedzisz dlugi weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
zuzunia5555 czyli wiadomo jak spedzisz dlugi weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
fajny wozek ja jednak bede szukala czegos na 3 kolach lekkiego co by mi bylo latwo po schodach smigac, ale jak widze te ceny to uuuu ,czego nie robi sie dla malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
gość ola oj wiadomo, wiadomo mam nadzieję że to będzie najpiękniejszy długi weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
no nic lece jakis obiadek mezusiowy uszykowac i posprzatac dom co robie kazdego dnia, bo nie umiem bezczynnie siedziec a tak czas szybciej mija,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podawajcie dane- uzupełnię braki ;) w ciąży nick................................. wiek-dziecko.....cykl.......termin porodu.....poronień 1. czarna kawa bez mleka....... 26 .............1........... 09.05.2014..........0........ 2. GoSiCi .................................30............. 2 ...........07.05.2014 .................. 3. mex2.....................................26-1..........6. ...........09.05.2014..........3......... 4. niebieski kwiat.................................................... ...................................... 5.szatynka84.................................-2......... ..................................................... 6. mimi86.................................pusty pęcherzyk ;(........................................... 7.janka24................................................... .. ...................................................8. kamii84.................................29..............1.. ........ 06.05.2014..........0...... 9. xxmyszka.................................................... ........11.05.2014.................... 10.lalestio..................................ciąża bliźniacza............................................ 11. zacieszka................................................... .............................................. 12. karolina27 maj2014..................................................... ............................. 13. Kasiagosc................................................... ............................................ 14. Jusss....................................................... ............................................... 15. Mała 20.......................................................... ....06.05.2014................ 16. oli852 .................................................................01.05.2014................ 17. saffona1986.......................................................06.05.2014................ 18. zuzunia5555.........................32...................... ......................................... 19. _aśka_..................................................... ..........01.05.2014............... 20. przy kawie....................................................... ......................................... 21. cocochanel5................................................. .....01.05.2014................ 22. ksiezniczka79........................34..................... ......................................... 23. Młodziutka123456..............................................06.05.2014............... 24. Madziowata.................................................. ........................................... 25. Samuelle.................................................... ............................................. 26. Anula1988................................................... ............................................ 27. Mona84...................................................... .......01.05.2014............... 28.anii84....................................29-1............15........07.05.2014.......0....... 29.lola88....................................25-1..............9.........01.05.2014......0...... 30. martussia.............................37-3.......................................................0......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży nick................................. wiek-dziecko.....cykl.......termin porodu.....poronień 1. czarna kawa bez mleka....... 27 .............1........... 06.05.2014..........0........ 2. GoSiCi .................................30............. 2 ...........07.05.2014 .................. 3. mex2.....................................26-1..........6. ...........09.05.2014..........3......... 4. niebieski kwiat.................................................... ...................................... 5.szatynka84.................................-2......... ..................................................... 6. mimi86.................................pusty pęcherzyk ;(........................................... 7.janka24................................................ ... .. ...................................................8. kamii84.................................29..............1.. ........ 06.05.2014..........0...... 9. xxmyszka.................................................... ........11.05.2014.................... 10.lalestio..................................ciąża bliźniacza............................................ 11. zacieszka................................................... .............................................. 12. karolina27 maj2014..................................................... ............................. 13. Kasiagosc................................................... ............................................ 14. Jusss....................................................... ............................................... 15. Mała 20.......................................................... ....06.05.2014................ 16. oli852 ............................................................ .....01.05.2014................ 17. saffona1986................................................. ......06.05.2014................ 18. zuzunia5555.........................32...................... ......................................... 19. _aśka_..................................................... ..........01.05.2014............... 20. przy kawie....................................................... ......................................... 21. cocochanel5................................................. .....01.05.2014................ 22. ksiezniczka79........................34..................... ......................................... 23. Młodziutka123456........................................... ...06.05.2014............... 24. Madziowata.................................................. ........................................... 25. Samuelle.................................................... ............................................. 26. Anula1988................................................... ............................................ 27. Mona84...................................................... .......01.05.2014............... 28.anii84....................................29-1........ ....15........07.05.2014.......0....... 29.lola88....................................25-1........ ......9.........01.05.2014......0...... 30. martussia.............................37-3.................. .....................................0......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) powiem Wam, że cieszę się że nie muszę co dzień rano do pracy wstawać ale ciężko nic nie robić jeśli dotychczas każdy dzień wypełniony był 1000 różnych rzeczy :) w każdym bądź razie ja gotuję, piekę i gotuję :) mój mąż przynajmniej jest zadowolony że każdego dnia jest ciepły obiadek jak z pracy wróci a do tego jeszcze ciasto :) ten wózek super się prezentuje, ja też myślę o czymś wielofunkcyjnym, mieszkam w bloku więc będę musiała go też kawałek po schodach znieść więc nie może być zbyt ciężki piszcie opinie :) najlepiej jak miałyście okazję 'na żywo' jakiś obejrzeć czy wypróbować :) taki wózek z jednym kółkiem z przodu to chyba średnio przy naszych podjazdach dla wózków się sprawdzi gdzie są np. takie dwie linie do podjechania? Czarna kawa bez mleka - a nie powinnaś w pracy jednak o ciąży powiedzieć? dodatkowo jak pracujesz przy komputerze to możesz tylko 4 h dziennie, lekarz orzecznik powiedział mi że jak tylko ciążę potwierdzę to powinnam przyjść i poprosić właśnie o wizytę dodatkową u orzecznika bo przy komp można tylko 4 godziny, ja mam zwolnienie więc oczywiście nie poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kawa bez mleka widziałaś może ten wózek na żywo gdzieś w Polsce? W mojej miejscowości nie dystrybutora, a zastanawiam się czy gdzieś przez internet można kupić? A i czy ten wózek w sklepie składał się z tych wszystkich części co na stronie? Możesz napisać ile kosztował? na alle widziałam bez fotelika za prawie 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×