Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 tydzień ciąży Niecierpliwe oczekiwanie

Polecane posty

Gość gość

Niby nie czuję się najgorzej w ciąży, ale już nie mogę się doczekać aż młoda pojawi się na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem w 30 tyg. i nie mogę już się doczekać porodu.zostało tylko 10 tygodni. często patrze w kalendarz :-) do tego wiem ze bede miala cc ze wskazaniem wiec bedzie mniej niz 10 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ci zazdroszczę tego cc, sama chciałam mieć, nawet byłam skłonna zapłacić, ale po przemyśleniach i konsultacji z koleżankami, które miały i to i to dałam sobie spokój. A chłopiec czy dziewczynka? Jak z wyprawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja gosc u góry
dziewczynka :-) ja akurat miałam miec wybór ze względu na moje przejścia wczesniej. na ostatniej wizycie lekarz powiedział ,że musze nastawic sie na cc, bo w moim przypadku to konieczne.jeśli chodzi o wyprawkę to wózek zamówiony, łóżeczko też. pozostale rzeczy dla dzidziusia tez juz praktycznie mam.a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łóżeczko już jest, nawet od tygodnia rozłożone, bo mieliśmy sprawdzić czy się zmieści w kącie przeznaczonym na nie i już tak zostało, a niech sobie stoi. większość ubranek mam, jakieś kocyki mam i tyle. Muszę ogarnąć się z wózkiem i podstawowymi akcesoriami typu wanienka, butelki, laktator i oczywiście kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja gosc u góry
ja laktatora narazie nie kupuję, zobacze jak to bedzie z karmieniem piersią. mi jest teraz ciężko już i dlatego ostatnio się mocno wziełam za zakupy , bo bedzie coraz trudniej. a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi właśnie z każdym dniem coraz ciężej, dlatego też muszę się ogarnąć i zacząć kompletować wszystko, bo nigdy nic nie wiadomo, a chce być przygotowana na wszelkie ewentualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem w 30 tyg :-) I nie mogę się doczekać porodu. My wózek kupimy po narodzinach od razu, a po za tym mamy już prawie wszystko. Qe wrześniu tylko kupię butelkę, przewijak, kosmetyki. A na początku października rzeczy do szpitala i już tylko czekanie pozostanie :D Tez czekam na córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny im mniej zostało do porodu to bardziej się dłuży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×