Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

a jak nie to ma nakopie do d*** :P Wkurza mnie!!! Ohhh :[ Ale coż- w niedzielę 1 rocznica ślubu więc muszę być w miarę w dobrym humorze co nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne obowiązkowo:)Gadaj Gadaj co tam kombinujesz na tą niedzielę?Muszę się podszkolić bo moja w czerwcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewuchy doradźcie mi bo bladego pojęcia nie mam. Znając mojego M. wybierzemy się na jakąś kolacyję, ale hm to tak dziwnie że on mnie tam zabierze gdzieś a ja co dla niego?;> Miłe przytulanie nocne? :D I tu jest problem bo jedziemy na weekend do teściów (musowo musimy być) no i z sb-na niedziele jestesmy tam, a sypialnia M. u teściów jest zaraz za ścianą więc pełna kontrola :D hah jak za starych dobrych czasów. Generalnie chcemy ten dzień spędzić po prostu razem, ale bez fajerwerków. Obchodzić hucznie to będziemy 25-lecie itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś fajna koszulka wystarczy żeby pokusiła :)Byle Cię na kebaba nie zabrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Kebab- dobreeee :D Nie no qrde chyba na tyle go znam że nie zaprosi mnie do budki z kebabami :P (chyba że zrobi taki żart). :P Tiaa zdecydowanie bardziej podziała na niego kusząca koszulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym przeniosła na poniedziałek świętowanie :)Zrobisz kolację a potem wiadomo :)Bogu dziękuj że @ nie masz.Szczerze mój mąż to by tak zrobił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah :D / no to przeniosę "typowe"Małżeńskie świętowanie hah :D / a kto wie może mnie owulka zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
dzisiaj już 39 dzień cyklu okresu brak a cykle mam ostatnio 26- kiedyś miałam 30/31 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
szczerzę to niby nie mam objawów, może więcej jem i mam cały czas wydzielinę białą:/ na razie nie pójdę na betę poczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka zgadzam się z sabiną seksowna koszulka i ładne kuszące perfumy i mąż bedzie wniebowzięty na mojego M. to podziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obym tylko nie popadła w jakąś deprechę :P bo czasem tak może być że z rocznicy nici ..:P / bo już od paru dni huśtawka nastrojów na cienkiej nitce..;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiula to chyba na każdego działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak oni takie coś to uwielbiają:) A ty karmelka masz mysleć pozytywnie że sie wszystko ładnie uda a zły nastrój prosze zostawić za drzwiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hej Kochaniutkie. Właśnie wróciłam z synkiem i jego koleżanką ze spacerku. Moja mama dziś mi tłumaczyła,że mały mógłby mieć rodzeństwo a ja przytakiwałam ale w głębi serca chciałam wykrzyczeć JA PRZECIEŻ JESTEM :). Obiecaliśmy sobie,że jutro pójdziemy oznajmić! To już będzie 8 tydzień. Co do pracy, ok rozumiem dziewczyny które mogą pracować ale te co pracują fizycznie to uważam,że przeginają i narażają dziecko i siebie oczywiście. Moi rodzice w październiku obchodzą 30 rocznicę ślubu, 5 lat temu jak mieli 25 to też byłam w ciąży ale wtedy wylądowałam w szpitalu, mam nadzieję,że na tej imprezie będę!!! Kolejna sprawa strój !!! Ja mam taką se....ą pielęgniareczkę. Mąż jak mnie w niej widzi to "szaleje"!!! Na Boże Narodzenie chcę sobie i mężowi sprezentować Panią Mikołajową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
a jeszcze jedno pytanko mam czy, któraś miała krwawienie po między miesiączkami ja właśnie w tym cyklu miałam w 16 dniu cyklu!!!!! i trwało 4 dni prawie POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo niecierpliwa :)ja dostałam fajne widzianko na panieński i też działa jak płachta na byka :) Monia idź na bete albo do lekarza będziesz wszystko wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
właśnie byłam u lekarza ciąży wtedy nie wykrył i kazał mi czekać na @ a po tym mam iść na udrażnianie jajowodów:/ boję się bardzo .... wolałabym być już w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kochane:) Anetka od rana w pracy:)rzadko się zdarza żebym w sobotę musiała pracować..no ale będę miała dodatkowe zaskórniaki na fanaberie:) Oczywiście, że jeśli kobieta ma ciężką fizyczną pracę to nie powinna jej wykonywać w ciąży...Najważniejsze zdrowie jej i dziecka!!! moja mam..tez pracowała fizycznie..nie była to jakaś fabryka czy coś..związane raczej z chodzeniem..i bardzo sobie chwaliła...bo robiła powiedzmy j1/2 tego co przed ciążą a dodatkowo była cały czas w ruchu i przytyła tylko 8 kg:) Stój powiadacie:) Ja mam kilkanaście takich różnych zestawów - kiedyś mojego M to kręciło..więc albo sobie kupowałam sama..albo dostawałam w prezencie:)Teraz jakoś woli bez niczego:)))zboczeniec jeden:) Najlepiej było wczoraj - przyszłam taka padnięta z pracy - bo dosłownie sajgon był i jeszcze jak się dowiedziałam, że muszę dzisiaj pracować - taka zmarnowana byłam..do tego ten starczy nerwoból:)nie przechodzi..ręka drętwieje - dodatkowo po tej kolizji..tez trochę szyja nadwyrężona - już nawet nie mogę nią skręcić - jak prowadzę samochód to żeby się obrócić to muszę cała:) No i przyszłam do domu - odwołałam wino z koleżanką - bo dziś do pracy...poszłam się wykąpać patrze - jest - śluz płodny:) Wychodzę i do M - no Kochanie działamy a mój M - no ale tak Cię boli ledwo się ruszasz - nie ważne działamy:) Jakie akrobatyczne pozycje - matko - kamasutra ma na noc - bo w żadnej nie dałam rady przez tę szyję:) Ale dobrnęliśmy do końca:) Ehhh gadułą ze mnie..jak zwykle najwięcej pisze:) A co tam u Was babeczki??? Dziubas powiedziałaś rodzicom? Karmelka poświętujcie tam dokładnie tą pierwszą rocznicę:)ja na pierwszą wyciągnęłam M do wesołego miasteczka:)!!!!Uwielbiam takie rzeczy:) Niecierpliwa, Dziubas jak samopoczucie?:) Kurcze ja tez już chciałabym mojej mamie powiedzieć, że zostanie babcią:) Czymcie się:) Buziaki i miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj współczuję aneta dziś ci tej pracy :O ja w końcu się wyspałam i wyleżałam w łózku :) monia skoro masz iść na taki zabieg to lepiej to załatwić szybciej niż później. a jak lekarz wykluczył ciąże to chyba tylko pozostaje czekanie na okres - trzymaj się mocno. ja też mam kilka takich koszulek "specjalnych" - też zawsze robią swoje ;) z tymże jakoś ja sama wolę bez niczego niż je zakładać... :P my byliśmy wczoraj u rodziców - myślałam .że mi serce wyskoczy z nerwów - ale jak powiedziałam że jestem w ciąży to aż podskoczyli z radości, moja mama zaczęła wręcz piszczeć :D no i wyściskali nas za wszystkie czasy :D byli przeszczęśliwi :) już powiedzieli że wszystkie warzywa od moich dziadków ze wsi będą oddawać tylko mi [żebym nie jadła chemii ze sklepów], że będą rozpieszczali i się rozczulali nad maleństwem i oczywiście zostawali jak będziemy chcieli gdzieś wyjść, a mój tata to wogóle mówił cały czas "MAŁA" więc się śmieliśmy że już przewidział że to będzie dziewczynka ;) potem powiedzieliśmy teściowej i siostrze męża to też się ucieszyli :) także w przyszłym tygodniu powiem koleżankom a potem jak będę miała usg to już wszystkim :) niecierpliwa napisz jak u ciebie wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja staram się z mężem ok. 5 lat. Miałam robione badania wszystkie możliwe, wychodzą bardzo dobrze. U męża niby są jakieś "ale" z nasieniem. Musimy tylko się zarejestrować do profesora ginekologi w Białymstoku. Niestety dopiero w przyszłym roku, do konca roku mamy tyle wydatków, że nie da rady pojechać do niego. Mam nadzieję że w przyszłym roku uda nam się doczekać dziecka. Pozdrawiam wszystkie starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
gość- mam pytanie czy miałaś robioną drożność jajowodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Monia nie pomogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robione HSG w kwietniu, mam drożne, bo lekarz od razu powiedział że przeszedł prawidłowo kontrast. Czyli bez oporu. Zauważyłam że, mam problemy kiedy mogę mieć owulację, miałam różnie @ , teraz mam co miesiąc bo schudłam, ale nadal nie wiem czy w ogóle mam owulacje. U męża trochę słabe jest nasienie ale nie do tego stopnia żeby było aż tak żle. Zaczął jeść pestki z dyni one zawierają cynk, ale myślę że nadal brakuje selenu i potasu. Nie wiem, próbował wszystkiego ale nie naraz np. Salfazin, Maca, Androvit. Nie wiem po prostu poczekamy do końca roku, a w styczniu przejedziemy się do tego profesora w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczynki?Ja jeszcze w pracy ale już wymiękam po dwóch nockach :/Ale zamiary na pomęczenie męża mam :P bo jakoś mi teraz owulacja ma wypadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
a mogłabyś opisać jak to wszystko przebiegało, czy bolało podczas zabiegu i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×