Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

I moja chyba przez kilka dni bym skakała z radości:) ale narazie trzeba czekać i mysleć pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ale ja juz sobie cały czas zakładam zeby nie mysleć ale to jest silniejsze ode mnie :/ w domu jako tak nie mysle bardzo bo zawsze sie czyms zajme, ale za to w pracy jak nie mam co robić to przychodzą te myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tak już mamy Kasiula :)) Taka nasza natura, przychodzi pewien czas-instynkt macierzyński bierze górę i Ciach. Ma być dziecko i tyle :) I się zaczynają starania. Są i krótkie starania i niestety dłuższe. Ja się wpisuje do grupy tej pierwszej- i chcę tam zostać :)) Wpisowe już zrobione ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka dobrze powiedziane i to sie sprawdza:) jak sie nie chce dziecka to nie ale w pewnym momencie nachodzi ta chwila i instynkt macierzyński włącza sie z dnia na dzień :)taka już nasz natura:) Ja też zapisuje sie do tej pierwszej grupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski nakręcacie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina my tylko wymieniamy się poglądami:P nie nakrecamy sie i wogóle o tym nie myslimy :) a przynajmniej trzeba sobie tak to wmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odpuściłam bo zaczynałam się czuć jak wariatka:) No a poza tym jakieś przeczucie mam że tym razem też się nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jestem cały czas głodna :( moge jeść i jeść a i tak za godzinę już mi burczy w brzuchu :( będę gruba jak beka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jakieś zdrowe ciasteczka zbożowe albo wafle ryżowe będą ok :) w ramach przekąsek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie tylko jak chce Ci się jeść to jedz i odżywiaj się :) wkońcu teraz to musisz jeść za dwoje:P jak urodzisz maleństwo to schudniesz na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ma się jeść dla dwojga a nie za dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście nie chce mi się żadnych niezdrowych przekąsek - tylko przez cały dzień jadłabym obiad co godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chociaż tyle pocieszenia :) Moja koleżanka miała gorzej ale też się nie pilnowała i zostało jej 10 klio, które do tej pory jej nie zeszło. Teraz się sama na siebie złości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staram pilnować ale jak już mi burczy w brzuchu i zaczyna wręcz głowa bolec z głodu to nie da rady żeby nie zjeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, wiem ja mam tak bez ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
1.10.2013r zrobiłam test ciążowy jedna krecha gruba i wyraźna a druga prawie nie widoczna, tylko ją widać jak się ktoś przypatrzy, jak myślicie co to może być ciąża? wczoraj miałam dziwną wydzielinę jasnobrązową, było jej bardzo mało, a dzisiaj tylko rano tyciu tyciu, na papierze zauważyłam jedną niteczkę krwi i myślałam że dostanę okres a wszystko minęło.... napiszcie mi proszę co o tym myślicie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie powtórz jutro test, to pewnie ciąża:) jutrZejsza krecha będzie pewnie tłusta :-) gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
jutro rano zrobię test:) mam nadzieję,że to ciąża:) dzisiaj już nie mam żadnej wydzieliny, wkładałam dzisiaj palec w pochwę i zauważyłam, że jest jakby spuchnięta, ciasno jest w niej czy ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja "paluchów" nigdzie nie wkładałam,więc nie pomogę. Co do testu poczekaj z 3 dni. Ja też tak miałam, nie wytrzymałam i powtórzyłam test następnego dnia druga też była słaba a po kilku dniach jak zrobiłam test = 2 krechy!!! Laseczki byłam w ZUSie, miałam wziąc od gina zwolnienie, zaświadczenie o ciązy i dostarczyć do zakładu pracy. Tak też zrobiłam i w ten sposób oznajmiłam,że jestem w ciąży:) Dostałam skierowanie do laboratorium mocz, krew, cukier(a boję się bo z Fifim miałam cukrzycę ciążową), toksoplazmoza i coś jeszcze. Pobrał wymaz do cytologii i zobaczymy 17.10:) Maludę pod serduchem mam 6,5 tygodnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
też bym nie wkładała, ale byłam ciekawa:) jutro idę do lekarza i napiszę jutro co i jak :) gratuluję tych 6 tygodni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz niecierpliwa, wszystko się ułożyło :) ja za to mam mega nudności na zmianę z wilczym głodem :O rano myślałam juz że naprawdę będę wymiotować ale na szczęście trochę przeszlo, choć nie do końca :( moja mama tak jest przejęta że wczoraj zrobiła mi całą litanię co mogę, a czego nie mogę, kupiła mi specjalnie naturalny miód, porobiła soków z aronii z własnych krzaków... zaczyna się :P a jak tam u was nastroje? ja dziś muszę zacząć przygotowania do jutrzejszego panieńskiego i powiem wam że strasznie mi się go nie chce :( najchętniej bym cały dzień przeleżała w łóżku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
niestety dzisiaj rano zrobiłam test i negatywny wyszedł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ci radziła tak jak niecierpliwa poczekać jeszcze ze 3 dni i wtedy zrobić test. a który to dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
31 dzień cyklu, a zazwyczaj mam tak co 26-28, nawet miałam kiedyś 31 wicie może czy lekarz może dzisiaj wykryć ciąże na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje że to za wcześnie. ja byłam u gin 36 dnia cyklu i powiedział że jeszcze prawie nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą
już jestem umówiona, może da mi skierowanie na badanie krwi... a to trzeba być na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziubas niestety musisz się zmobilizować bo jesteś świadkową :) nie ma lekkoJa od rana w dobrym humorku ale jak sobie pomyślę że dziś do 22 w pracy a jutro i w niedziele od 6-13 to mnie trzęsie w środku :(Ale cóż...Niecierpliwa to fajnie możesz już spokojnie siedzieć sobie w domku a ZUS będzie Ci płacił bez żadnych 'ale'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×