Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
Tak powiedziałam mu dopiero dziś. Gratulował i kombinuje jak mi chorobowe podwyzszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzieli mi obydwoje, że się tego spodziewali. Szefowa powiedziała nawet, że to lepiej teraz bo ma się więcej cierpliwości. Ona rodziła jak miała koło 40stki. :)Szef nawet mężowi mojemu pogratulował jak się z nim widział. Także bardzo się cieszę:) martwi mnie jedynie fakt, ze szybko chce się mnie pozbyć na chorobowe i zwiesić firmę na zimę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas mam pytanko do Ciebie? Dostałaś może skierowanie na badania prenatalne, ja tak i jakoś się boję.Z małym nie miałam takich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina to bardzo dobrze że się cieszą i cię wspierają :) na szczęście moja szefowa tez sie cieszy, szef tylko do tej pory nic mi na ten temat nie powiedział. niecierpliwa - dopiero 12 listopada mam wizytę, na której odbiorę wyniki krwi i moczu, poza tymi rzeczami jeszcze nie miałam żadnych badań więc zobaczymy czy mi coś zleci. no i będe miała w końcu usg na które i mój mąż będzie mógł ze mną iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę jutro na badania. Jak na razie ogólne krew mocz cytologia. Później lekarza ma mi zrobić usg genetyczne. Mój mąż mógł być już na 1 usg. Tylko niestety nie dał rady przyjechać. Może jutro mu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił że będzie sprawdzał czy płód nie ma żadnych wad i czy wszystko się poprawnie wykształciło. Podobno jest bardzo podobne do 3D ale bardziej dokładne i na NFZ a nie prywatnie. Zobaczymy co mi dziś powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze pierwszy raz o czyms takim słyszę. na najbliższej wizycie bede tez miała wynik cytologii i mam nadzieję że sprawdzi co z tą moją infekcją bo po prostu pływam w żółtym śluzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pływam w śluzie tylko, że białym. Ale powiedział mi że to normalne więc jakoś to znoszę... Podobno to usg nie jest jakieś obowiązkowe w moim wieku. On to sprawdza dla większego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo a gdzie wszystkie? u mnie standardowo mdłości i mega niewyspanie... oby naprawde z końcem pierwszego trymestru te wszystkie dolegliwości mi przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po męczącym molestowaniu M. w nocy :P Dziubas ja chętnie przyjmę te mdłości byle tylko Fasolka się pojawiła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie naszło na słodką bułkę z budyniem - właśnie zjadłam i zrobiło mi się lepiej :D może to oznaka na dziewczynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hej!!! Karm3lko nie czytaj tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś na usg maleństwo wzięło rączkę do buźki :))))) Ma już prawie 5 cm!!!!!!!!! moje wyniki super ale waga nadal spada:( Mam jeść tak jak dziubas, często a mało a ja nie mam apetytu. Mąż jak to usłyszał to co chwilkę coś mi podsuwa pod nosek!!! Nie mam zapaleń, wszystko w normie. Rodzina się śmieje,że to na bank dziewczynka bo daje mi w kość. Synek oszczędza mamusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie poczytam niecierpliwa :P Nie jest aż tak źle ze mną :* Spokojnie, gratuluję jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Już to widzę jak napiszesz Kochana,że test wykazał 2 kreseczki jakie ożywienie nastąpi:) Bo teraz to to kilka wpisów na dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa to super :) ja już się nie moge doczekać wizyty z mężem na usg, ale to już tylko kilka dni :) dziś strasznie mnie zaczął boleć kręgosłup :O ale tak że nie mogę się w żadnej pozycji usadzić, tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Wiem co czujesz bo ja kręgosłup to cały czas odczuwam po tym wypadku. Damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwne jest to że wcześniej bolał mnie na dole, a teraz boli mnie zdecydowanie wyżej - pod zapięciem od stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda-wcześniej pełno wpisów a teraz jak już większość ciężarnych to słabo z odzywaniem się...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasia393
Czesc dziewczyny! Ja dziś odebrałam wyniki progesteronu i chyba jest ok. Badanie robiłam jakieś 5 dni po owu i wyszło mi 16,4 więc chyba oki. Niecierpliwa, aż się wyruszyłam jak przeczytalam to, co napisalas o twoim mężu :-D Karmelka, mam nadzieję, że listopad będzie dla nas szczęśliwy i owocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasia393
Dziubas, niecierpliwa tez mam problemy z kręgosłupem :-( Aż się boję co to będzie, jak wkońcu nam się uda i pojawi się fasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję że mnie nie opuścisz i wspólnie zasilimy grono listopadowych mam 2013 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczynki jakie ożywienie:)Ja też dziś byłam u lekarza. Mój mały ma 15 mm i ma już główkę i zaczątki rączek i nóżek:) a 30 następne usg, a teraz przede mną jeszcze badania w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Sabinka jakie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia1992
witam. mi sie udało po 3 latach staran lecz niestety we wtorek musialam miec łyzeczkowanie malenstwo nie dalo rady;( mialo 13tyg ;( mam nadzieje ze wam sie uda ja dopiero za 4 miesiace moge znowu sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isiu oj nie strasz :( strasznie współczuję :( niecierpliwa myślę ze sabina mówiła o tych badaniach prenatalnych - swoją drogą to sama jestem ciekawa na czym one będą polegać. a ja od dzisiaj chodzę już w spodniach ciążowych :D bo już się nie mieszczę w żadne swoje ;) i dziś jeszcze jadę kupić sobie rajstopy ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo dziubas to zaczynasz rosnąć:)Ja kupiłam sobie ostatnio jeansy na gumce i liczę że trochę dłużej w nich pochodzę:)nie, mam badania krwi oprócz morfoligii tokso różyczkę i kilkanaście innych. USG Genetyczne o którym mówiłam mam mieć koło 11 tygodnia. No i dostałam jeszcze od lekarza skierowanie na echo serca maluszka. Profilaktycznie bo według lekarza wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale to każda kobieta ma usg między 11 a 13 tygodniem... ja właśnie to usg będę mieć we wtorek (12 listopada). oj sabina ja rosnę od samego początku - ale do tej pory jakoś dzinsy na gumkę jeszcze w miarę się sprawdzały ale wczoraj już mnie tak cisnęły że nie było opcji żeby męczyć się w nich dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie tak ma być i potem 2 około 21 tygodnia.Powiem Ci że ja też zaczynam zauważać że rosnę po podkoszulkach bo ciasnawe. Dobrze, że wcześniej lubiłam bluzki odcięte pod biustem to nie będę musiała kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×