Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
Kasiula u mnie brak objawów (odpukać):)Troszkę mi się biust poprawił i brzuch przyokrąglił ale widzę szczerze mówiąc tylko po ubraniach. Tak to chyba w ogóle nie wiedziałabym że to ciąża. Aa zapomniałam o lekkich wzdęciach ale są zupełnie nieuciążliwe:) A Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też objawów jak narazie brak:) myslałam w poniedziałek że mi sie mdłości zaczynają ale to tylko było przez pół dnia. U mnie tez troche na początku biust sie poprawił ale teraz chyba stanął w miejscu:( A tak poza tym to jedyne co to mnie od czasu do czasu brzuch kłuje jak by mi ktoś igłe wbijał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że tak będzie cały czas:PJa jutro kończę 6 tydzień, mam nadzieję, ze nic się nie będzie działo. A w sobotę mam lekarza i nie mogę się USG doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze bedzie tak spokojnie jak dotychczas ale nic nie wiadomo:P Nie dziwie Ci sie ze nie mozesz sie doczekać do wizyty:) ja mam to samo ale moja dopiero 4 listopada także jestem teraz na półmetku od ostatniej wizyty i mysle że szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze wogóle nie byłam odkąd wiem. Bo terminy bardzo odległe:) więc nie mogę się podwójnie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, staram się was czytać ale nie mam czasu nic pisać. jesteśmy w trakcie załatwiania kredytu więc mnóstwo rzeczy mam na głowie, do tego w pracy mieliśmy ciężkie 2 dni :O do tego dzis zaczął mnie strasznie bolec kręgosłup :( oczywiście nudności nadal mam straszne 😭 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek300
Witam usmiech.gif ja niestety też należę do grona tych wiecznie oczekujących na wymarzone dwie kreski. Staramy się z mężem już od ponad półtora roku. Wierzcie mam już za sobą fałszywe alarmy typu wszystkie objawy ciążowe, i cały czas nadzieja że może tym razem się udało... Chwilami już mi się wydaje że wariuje a widok wokoło dziewczyn w ciąży nie pomaga niestety. Chwilami już tracę nadzieję że uda nam się zostać rodzicami smutas.gif mam już 30 lat a mówią że już trudniej.... Po ostatniej @ też miałam dziwne objawy, obolałe i nabrzmiałe piersi. mdłości, bóle w dole brzucha, zawroty głowy itp. miałam nadzieje że jestem w ciąży.zrobiłam nawet test i faktycznie wyszła druga kreska tyle że taka rozmyta. Radość mieszała się ze strachem. w 17 dniu cyklu dostałam strasznego bólu brzucha i zaczęłam krwawić. Wylądowałam w szpitalu. Tam jednak wykluczono ciąże. okazało się że to wcześniejsza obfitsza miesiączka nie poronienie. Teraz zaczynamy znowu od początku starania. Tyle że co miesiąc jest trudniej, nadzieja że się uda miesza się z wątpliwościami i strachem, chwilami już naprawdę tracę nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas ja też mam te problemy z kręgosłupem. Pomaga mi spanie na brzuchu ale jak się zaokrągli to nie wiem jak sobie poradzę z bólem. Powiedz mi Kochana jedno, pisałaś,że nie łykasz witaminek i masz mdłości, udaje Ci się jeść tak aby maleństwo otrzymało wszystkie niezbędne witaminki? Ja wczoraj i dziś nie brałam nic poza kwasem foliowym chyba mi lepiej, pewnie na jakiś składnik jestem uczulona skoro mam całodobowe mdłości. Wymioty - może faktycznie mam tego wirusa co mały. Jest jeden problem, ja nic nie mogę jeść i boję się ,że dzidzia nie otrzymuje dość wartościowego jedzenia:( Kasiek tutaj krąży pałeczka, Ja ją puściłam i Dziubas bardzo szybko ją przejęła a później to się pogubiłam:) Zajdziesz, głowa do góry:)))!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek300
niecierpliwa84 mam nadzieje że masz racje i że szybko uda mi się dołączyć do grona szczęśliwych przyszłych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Kasiek ja przejelam paleczke po miesiacu wiec zapraszamy moze tez ja "zlapiesz"... ja po rozmowie z szefem poszlo bardzo pozytywnie wiec jestem juz spokojna.... moj brzuch caly czas jakby wzdety czasem czuje ciagniecie z boku klucie w srodku ale to chyba normalne...... wg okresu jestem w 6 tygodniu, wg usg w polowie 4 tego.... jak to mozliwe ze w 3 tygodniu na usg widzialam juz mala fasolke?????? dziwne...?? czy nie hihihihih........ nadal zero mdlosci, jem normalnie - duzo zdrowiej....co tam u was dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiek 300 jakie są przyczyny niepłodności? bo to już trzeba tak nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa u mnie to jest tak że jak mam pusty żołądek to mdłości są o wiele większe - więc efekt jest taki że jem co godzinę... może trochę za mało warzyw ale owoce jakoś bardziej mi podchodzą więc jem sporo jabłek, winogron, pomarańczy i kiwi. nie głoduje napewno, brzuch już mi wystaje ;) może jutro pojadę na pobranie krwi to będe wiedzieć czy mam odpowiednią ilość witamin. w pracy zamierzam powiedzieć w przyszłym tygdoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmelka a ogólnie jak się czujesz? Gdzieś czytałam, że w pierwszym trymestrze nie powinno się faszerować witaminami. Jedynie kwasem foliowym. Powiem Wam że mi też ciężko odpowiednie miejsce na łóżku sobie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulsujące ciężkie piersi :( mały ból brzucha chwilami, no lekko brązowe plamienie na wkładce ale minimalne...Oby nie wredna @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi lekarz polecił witaminki femibion i powiedział że nie musze zażywać dodatkowo kwasu foliowego bo w tym już jest i jak patrzyłam na skład to sporo tych witamin sie zawiera w tym:) Karmelka dobrze by było zeby te objawy były oznaką wczesnej ciąży a nie @, jutro jak bedziesz miec wyniki bety daj znać jak tam wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiadomo jak z tym plamieniem jest :/ bo nieraz spotkałam sie ze ktoś pisał na forach ze to pierwsze oznaki ciąży a mi lekarz powiedział że jak by wystąpiły jakiekolwiek plamienia to natychmiast sie zgłosić do niego. Ale temp masz w miare wiec jutro sie okaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas ja nic prawie nie jem, zmuszam się do 2 bułek dziennie. Obiad mnie odrzuca. Boję się na wagę wejść. Mam nadzieję,że dużo nie schudłam bo prawie cały czas leżę. Gdyby mi ktoś z pół roku temu powiedział,że w ten sposób przechodzi ciążę to stwierdziłabym,że wymyśla. Ja z małym czułam się idealnie a teraz to tragedia. Karm3lka czekamy na betę:) Dziewczyny,które nie mają żadnych mdłości niech się cieszą, NAPRAWDĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna niecierpliwa współczuje tych mdłości:( Mam nadzieje ze mnie one ominą jak narazie nie pojawiły sie i oby tak zostało do końca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Kasiula życzę Ci oby tak już zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jak tu cicho!!! Dziewczyny weszłam na wagę, od zeszłego czwartku 2 kg schudłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa22
czesc dziewczyny ja nietypowo w zasadzie mam pytanie do karm3elki, otoz znalazlam jej stary topic z kwietnia http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5577819 odosinie wizyty u pani dr Kucz, przypadkowo tez znalazlam ten temat Wasz (bo tez chcialabym miec dziecko ale jest bariera jesli chodzi o seks) - wiem ze zasmiecam ale to dla mnie wazne otoz karmelko - wspolzyjesz od niedawna (od wiosny) pisalas ze pani dokror okreslila twoj problem jako seksulogiczny, bylas u seksuologa \? u kogo? mozesz polecic kogos naprawde super.. widze ze sie przelamalas i zaczelas wspolzycie i sie starasz o malenstwo... mysle ze mozesz mi pomoc sorry ze tu pisze ale wiem ze tu zagladasz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malinka napisz mi swojego maila to wszystko ci opisze na prywatnym :) to fakt- był problem ale już go nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Hej karmelka no i jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×