Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość malinkaaa22
mikimouse1990@wp.pl to moj adres napisz w wolnej chwili ja odczytam dopiero w poniedzialek prawdopodobnie bo dzis wesele i jutro poprawiny :) dziekuje karmelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Karm3lko jak beta??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmelko czyli pokawil sie okres?? skoro nowy cykl wiem co to znaczy nieregularne i dlugie cykle- ja musialam uregulowac te sprawy bo cykl w caly swiat i planowanie dziecka za chu**** nie wychodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam kobietki?Coś tu strasznie wszystko ucichło :/Niecierpliwa dziubas jak się czujecie?Karmelka jak tam cykl?Ja w sobotę wreszcie widziałam moją kuleczkę i serduszko :) Wszystko jest w porządku, za 2 tygodnie mam wykonać serię badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sabina :) ja nadal mam mega mdłości, prawie cały weekend przeleżałam w łózku :O kasiula i jak u ciebie? mam nadzieje że te krwawienie to nie było nic poważnego :( karmelko dostałaś już okres? aneta gdzie znów uciekłaś? niecierpliwa powiedz mi czy ty też masz tyle tego śluzu? u mnie jest on zółty :( wizytę mam dopiero na 12 listopada i nie wiem czy powinnam iść z tym wczesniej do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziubas ja też mam upławy. One podobno są normalne. Pytałam lekarza o nie w sobotę bo mnie też męczą troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ostatni:)Mamy dla Ciebie tyle pałeczek, że z tego trojaczki powinny być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bliźniaków to bym się ucieszyła :P Ale wystarczy póki co jedno-zdrowe- chciałabym po psrostu zostać mamą... Biorę wszystkie pałeczki od WAS :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że mąż kupił mi na dziś jakieś inne bułki i jakos mi lepiej trochę :) a do tego okazało się w piątek że koleżanki z pracy już coś podejrzewają więc mam dziś zamiar powiedzieć w pracy, o ile atmosfera będzie sprzyjająca. agatita a ty już się wybierasz na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz chciał już wlepić zwolnienie ale nie chciałam. Byłam w sobotę ostatnią nockę i koniec z drugą pracą:)Ja też miałam dziś szefowi powiedzieć ale go nie będzie to nich spada:pTrafiłam na naprawdę fajnego lekarza dziewczynki, wygląda na bardzo kompetentnego, nie chce ze mnie kasy zdzierać. Na badania chce mnie wziąć do szpitala bo to duży koszt. Więc jestem zadowolona:)Termin porodu z USG na 19.06 a z miesiączki na 20.06:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczyny,a ja dostałam okres:(eh,zaś zostaje tylko nadzieja:(chyba kupię sobie testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
dziubas mam ostatnio bardzo obfite upławy, żółtawe i zobaczyłam lekko zielone, obawiam się,że grzybica powróciła i zaczyna swędzieć :( Ja większość soboty wymiotowałam a od wczoraj naprawdę dobrze się czuję:) Kto wie może od 12 tygodnia ma być lepiej i tylko lepiej:) Mam dziwne zachcianki, od 2 dni wcinam chlebek z ogórkiem kiszonym albo śledzie w occie!!!A owoce mogę jeść bez końca. Nie mam ochoty na słodycze. Cieszę się jak dziecko,że nareszcie JEM bo 2 bułki dziennie tylko byłam w stanie wcisnąć w siebie. Karm3lko i Anax teraz się uda:) Sabinka miałaś wczoraj imieninki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuu dziewczyny ja się najbardziej chyba tych mdłości boję:( ale na szczęście jest jak narazie ok, odpukać w puste, niemalowane itp. Ja też wsuwam śledzie ale zaczyna mnie już od nich odsuwać no i pierniczki glazurowane białym lukrem mogę jeść tonami:DMiałam imieninki zgadza się, zrobiliśmy małą imprezę z mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam w pracy, uff cieszę się że mam już to za sobą :) wszyscy zareagowali pozytywnie, cieszą się i gratulują :) tylko szef nie wie ale to jeszcze z tydzien poczekam. dziewczyny mi powiedziały że już ponad tydzień temu sie domyślały ;) i jakoś dzisiaj mdłości mam mniejsze :) tylko te upławy mnie martwią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczany mdlosci w ciazy,to dobry objaw:) badania dowiodly ze wystapienie takich objawow zmiejsza wystepow. pronienia i rokuje dobry dalszy przebieg ciazy,jak i rozwoj dziecka:) tak ze glowa do gory,lepiej sie poswiecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggybrown66987
Witam! Mam dość poważny problem, a mianowicie od kilku miesięcy staram się o dziecko. W maju zaczęłam brać kwas foliowy i nie dostałam okresu przez kolejne 2 miesiące! Testy były negatywne.. Oczywiście udałam się do ginekologa, wykonałam badanie krwi i wynik wyszedł negatywny. Lekarz przepisał mi luteinę i po ponad 30 dniach dostałam znów okres i od nowa zaczęłam brać kwas foliowy.. Teraz cała sytuacja się powtarza, biorę kwas a okres się już spóźnia 2 tygodnie, robiłam test - i nic. Nie wiem o co chodzi, zaczynam myśleć, że po prostu nie mogę mieć dzieci, do lekarza oczywiście pójdę jak najszybciej, ale mam pesymistyczne podejście- na pewno znów powie, że to nic takiego i przepisze mi luteiną na wywołanie smutas.gif Czy to możliwe, że nie dostaję okresu przez kwas foliowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że kwas foliowy nie ma zupełnie na to wpływu a lekarz powinien zlecić serię badań i poważnie podejść do tematu. Może zmień lekarza? Mój cykl trwał teraz 49 dni...;/ ale teraz rozpoczynam od nowa- badania hormonów i do tego Duphaston/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z dziewczynami..Ciężarne bierzecie luteine? bo ja dostałam 2 pod jezyk, a 2 dopochwowe. zeby organizm w progesteron wzbogacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggybrown66987
Dziękuje dziewczyny za poradę, muszę zmienić lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Dziubas, ja na zwolnienie wybieram sie z koncem listopoada - poczatek grudnia...mam nadzieje ze lekarz mi da.... dziewczyny ja mam usg 12 listopada... najsmieszniejsze jest to ze nie czuje sie jak w ciazy i czasem kurcze sie zapominam, cos dzwigne, gdzies pobiegne itp......to chyba jedyny minus braku mdlosci i zygania.... co do tego co napsal gosc; mdlosci i wymioty to normalny objaw ciazy i jak to z objawami bywa jedni maja inni nie - nie ma zaleznosci miedzy mdlosciami a iloscia poronien czy torem ciazy - to sa bzdury wiem bo pytalam lekarza i troche poczytalam o tym..... znam duzo kobiet ktore szczesliwe porodzily po 3-4 dzieciaczki i w zyciu mdlosci nie mialy......... wspolczuje tym ktore to przechodza wiem ze to ciezkie i meczy....ale moze porod bedzie latwiejszy hihihihihih aczkolwiek ja narazie obstaje za CC:) milego wieczorka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak karm3lka-zaczynamy starania od nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasia393
Witam Was kobietki! Mogę się do Was przyłączyć? Też staramy się z mężem o dzidzię. Co prawda do tej pory jakoś szczególnie się nie staraliśmy- poprostu zrezygnowaliśmy z zabezpieczenia, ale od kolejnego cyklu weźmiemy się poważnie do dzieła :-) Mam nieregularne cykle, dlatego jedynie poprzez obserwacje swojego organizmu mogę ustalić kiedy są te dni :-) Póki co kiepsko mi to idzie, bo nigdy się nie obserwowalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasia393
Witam Was kobietki! Mogę się do Was przyłączyć? Też staramy się z mężem o dzidzię. Co prawda do tej pory jakoś szczególnie się nie staraliśmy- poprostu zrezygnowaliśmy z zabezpieczenia, ale od kolejnego cyklu weźmiemy się poważnie do dzieła :-) Mam nieregularne cykle, dlatego jedynie poprzez obserwacje swojego organizmu mogę ustalić kiedy są te dni :-) Póki co kiepsko mi to idzie, bo nigdy się nie obserwowalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasia zapraszamy :-) jak widzisz większość dziewczyn już są w ciąży, zostałam ja i kilka innych dziewczyn... Na początku proponuje badania hormonów...to ważne. cykle nieregularne to zmora...:-/ życzę owocnych staran :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasia też proponuję od razu robić badania hormonów. kurcze ile dziewczyn ma z tym problemy a lekarze sami z siebie nic z tym nie robią :/ sabina - ja nie biorę. wogóle poza kwasem foliowym to lekarz nic nie kazał brać. agatita - cc? a czemu? dziewczyny a mi się dzisiaj śniło że już się dobrze czułam i poszłam do sklepu kupić sobie batonika :D ech marzenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Dziubas.....cc bo mam kolo siebie pare przykladow ze naturalny porod spowodowal tragedie.... zatem wole dmuchac na zimne......jednakze narazie sie na tym nie koncentruje i zbaczymy co bedzie daej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×