Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

oj rosnę rosnę wzdłuż i wszerz :P już się nie dopinam w część bluz, najgorzej z kurtką zimową bo już jest na styk a cała zima przed nami :( i cały czas intensywnie działamy na budowie, strasznie dużo rzeczy do załatwiania a kasa z kredytu idzie jak woda... no ale mamy nadzieję że sierpień - wrzesień się przeprowadzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Karmelko gratulacje:) cierpliwosc poplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mi się strasznie chce spac :( większosć z was ma wolne a ja dziś i jutro w pracy do 16... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajnie jest miec dzieco wiec zebys sie rozwiodla i zmienila se zycie znalazla jakies hobby czlowieku ❤️ www.youtube.com/watch?v=EqOI81uH7eQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki moje kochane!Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam i Waszym rodzinom dużo zdrówka, pomyślności, rodzinnej atmosfery przy Wigilijnym stole i najważniejsze bezproblemowych ciąż i zdrowych maluszków :)Wszystkiego dobrego:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, ja dziś jeszcze w pracy do 16. chyba nie ominą mnie zadne dolegliwości ciążowe - przeszła rwa kulszowa to teraz mam hemoroidy i ledwo siedzę :(:(:( - dziewczyny a tak w ogóle to z okazji świąt dużo zdrowia, spokoju i szczęscia, łagodnych porodów i cudownych maluszków :) ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziękuje za życzonka!!! Teraz moja kolej: Kochane mamusie, przyszłe mamusie i tatusiowe. Życzę Wam aby te święta były cudowne, pełne miłości, radości i zdrówka. Nie zapomniałam o prezentach:) Bo tego w dużych ilościach powinno być ;) Nie przejedzcie się tylko!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak po świętach? my dostaliśmy kilka rzeczy dla maluszka, a wczoraj byliśmy na zakupach i na 99% zdecydowaliśmy się na wózek :) o taki: adbor.pl/pl/22,BARTOLINO-Super-B któraś może zna tą firmę? czytam opinie i generalnie mają dobre, a za nowy wózek 3 w 1 jest 1200 zł, więc cena super. powiem wam szczerze że dobrze że już kończą się te święta bo już mam dosyć siedzenia za stołem... jeszcze dziś odwiedzamy rodzinkę i jutro, więc weekend nadal w rozjazdach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też już zdecydowaliśmy. Wybraliśmy bardzo podobny i o podobnych [parametrach a wczoraj zdecydowaliśmy sie na granatowy kolor. https://www.google.pl/search?q=verdi+sonic&client=firefox-a&hs=CTd&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=rvi-Us3DK4Ov4ASO44HgCQ&ved=0CCwQsAQ&biw=939&bih=403Ja na szczeście pojadłam tylko w wigilię. Potem już z dużym umiarem:) a teraz się byczymy z małym w wyrku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Synek kopnął tatusia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Przeczytałam wszystkie Wasze wpisy i aż zazdroszczę Wam radości, i skoro ta wasza PAŁECZKA dwóch II działa ze każda z Was zaciąża to prosze przekażcie mi ja!!!! Bardzo bardzo prosze przekażcie wszystkie... Oto po krótce moja historia...W maju tego roku poroniłam swoją pierwszą ciążę zaszłam szybko bo jakos chyba dwa cykle solidnie sie obserwowałam i robiłąm testy owulacyjne i w drugim cyklu sie udało, niestety w 8-9 tgodniu diagnoza ciaża obumarła, serduszko nie zabilo, ani razu go nie usłyszałam i niestety zabieg:-( dałam sobie czasu i tak od wrzesnia liczę na niespodzianke w postaci kolejnych II kreseczek jednak testy owulacyjne robię od października i w pazdzierniku i listopadzie miałam monitoring czy owulacja prawidłowo występuje. Ucieszyłam sie ze mam owulację i wszystko wrociło do normy, jednak jak na razie ciąży nie ma:-( od wrzesnia miałam tak bardzo załamke jak dostawłam okres, tak bardzo myslałam zeby juz byc znow w ciązy, jednak teraz odpusciałam i tłumacze sobie co ma być to będzie... Wygadałam się trochę o smutach, a teraz teraźniejszość czyli jestem w 28 dniu cyklu, cykle mam 30-31-33 dniowe zazwyczaj, owlacja raczej wyszłą mi w tym miesiacu na testach owu, seksik był co dwa dni, ale jakos sie nie łudzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Dodam że bardzo przezyłam to poronienie, tak bardzo chcieliśmy juz dzidziusia, a ja boję się że mój wiek to już też mnie goni bo mam 28 lat, w przyszłym roku 29. Bardzo załuje że wcześniej sie nie zdecydowaliśmy na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Niuńka głowa do góry!!! Skoro sobie życzysz dostać pałeczkę, to bierz ją Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Biorę ją całym sercem;-* podziękuję jak zobaczę upragnione II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Nareszcie karmelko:*:*tak się cieszę z Tobą!!ja dostałam znowu,odpuszczam. Nie chce mi się o tym już nawet myśleć. Gratuluje wszystkim i powodzenia życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa zazdroszczę :) tez już bym chciala poczuć małe ;) anax musisz nie myślec cały czas o poczęciu, wiem że łatwo powiedzieć ale zobaczysz że jak zajmiesz myśli czymś innym to uda sie raz dwa ;) karmelko jak wizyta u gin? niunia witamy - mogę sobie tylko wyobrazić jak strasznym przezyciem musi poronienie, współczuje strasznie :( ale zapraszamy do pisania o róznych pierdołach :) sabina ale chyba jeszcze nie kupujecie wózka tak wczesnie? my jeszcze mamy propozycje wzięcia wózka od mojej cioci, ale najpierw musimy go zobaczyć. ale jezeli nie bedzie nam odpowiadal to pewnie kupimy ten z linku, szary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wiem że to nie ten temat ale czy któraś mogła by pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mianowicie to z tym że od jakiegoś czasu z sutka po ściśnięciu wypływa mi przezroczysty płyn czy któraś mogła by coś doradziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
gość to siara, taki płyn. Dziubas a Ty jeszcze nie odczuwasz ruchów?Ja poczułam pierwszy raz 30 listopada a mężuś wczoraj:) My wózek kupimy w komisie albo od kogoś bo zależy nam tylko na głębokim bo spacerowy mam po małym i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiem szczerze dziubas mamy zamiar kupic go po wrześniowej wypłącie bo jest najdroższy z naszej wyprawki. A teraz okazało się jeszcze ze szwagierka jest w ciąży, ma termin 2 miesiące po mnie to na ubranka nie mam co liczyć:)Może bobas się już rusza a Ty nawet nie wiesz że to on:)Podobno pierwsze ruchy to takie delikatne głaskanie, a nie jak my nieświadome oczekujemy małe kopnięcia:)Niuńka bierz pałeczkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
To prawda, pierwsze ruchy to bardzo delikatne są. Ja najczęściej odczuwam pod brzuchem. W drugiej ciąży szybciej są odczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nic nie czuję poza rozciągającymi się więzadłami, tym cholernym hemoroidem i zgagą :/ mam prawie wszystkie dolegliwości ciążowe równo z książką :O wyczytałam że pierwsze ruchy dziecka zazwyczaj czuje się w 20 tyg, więc zostało mi jeszcze kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was babeczki :) Dawno mnie tu nie było ale nieraz was podczytywałam żeby zobaczyć co was i w ogóle co słychać na tym wątku :) Ciesze sie bardzo że wam ładnie maleństwa rosną i że jest wszystko w porządku. Szkoda tylko że i ja nie mogę cieszyć się tym stanem ale mam nadzieje że już niedługo dołącze do was. Widze że praktycznie same najwytrwalsze zostały tu no i witam nową koleżanke :) Niuńka ja również poroniłam w 8 tygodniu i też miałam zabieg póki co teraz czekam do lutego (jeszcze dwie @) i zaczynamy starania mam nadzieje że w miare szybko sie uda. A po poronieniu robiłaś sobie jakies badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no Kasiula pora na ciebie :) Dziubas-> to już za chwilę 20 tc? :O Jak ten czas leci ! Ja byłam ostatnio na USG ale jeszcze nic niestety nie było widać -za wcześnie. Mam zamiar iśc po 6 stycznia, może wtedy już zobaczę migający punkcik :) Piccolo na jutro już zakupione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasiula dobrze że jestes :) karmelko jutro zaczynam 19 tydzień, więc usg połówkowe powinnam mieć miedzy 7 a 14 stycznia- może poznamy juz płeć :) oj leci czas leci szybko, chociaż z drugiej strony wszystko związane z posiadaniem dziecka wydaje mi się tak odległe, że aż nierealne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
dziubas o Ty jak liczysz tygodnie??? bo ja wg miesiączki jestem w 21 tygodniu, tzn 20 skonczony i 2 dzien a wg usg w 20 tygodniu tzn 19 skończony i 2 dzień , pierwszy termin mam na 18 maja i drugi na 25 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×