Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość niecierpliwa 84
Renia bardzo mi przykro. Jakie to życie jest niesprawiedliwe, Napewno będziesz cudowną mamusią. Aż się popłakałam jak przeczytałam,że tę kruszynkę pocałowałaś,że ją widziałaś. Mam koleżankę, która była w podobnej sytuacji, długo nie chciała mieć dzieci a teraz ma 6 letnią córeczkę i też chce mieć jeszcze jedno dziecko. Teraz to tylko musimy wierzyć w to ,że NAM się uda! A uda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, mój przypadek wygląda następująco: w sierpniu kochałam się z chłopakiem w dni płodne (tak sądzę po obserwacji śluzu), w terminie pojawiła się "miesiączka", no właśnie, tylko była jakaś inna. Trwała dokładnie 2 dni (w pierwszym umiarkowane krwawienie, w drugim jak na końcówkę @). Mniej więcej od maja kochamy się bez zabezpieczenia, ale się nie udaje... Mierzyłam sobie temperaturę rano po przebudzeniu i 36.5, więc trochę się rozczarowałam... Miała któraś z Was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renia napewno będzie dobrze! Trzymamy za Ciebie mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia strasznie współczuję :( ja teraz będąc na tym pogrzebie tylko się utrwaliłam w mojej determinacji do posiadania dzieci jak najszybciej... podły mam nastrój :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
i znowu ten znienawidzony okres przyszedł... Trzeba dziś chyba odreagować... nie mam już sił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas musisz przeżyć tą chandrę:( pogrzeby to coś strasznego, i często skłaniaja własnie do takich refleksji że nie ma na co czekać bo życie jest krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, kobitki:) normalny okres miałam od 20 do 24 sierpnia, dostałam plamienie i krwawienie brázowe 14 września (w 16 dniu cyklu) jak myslicie jest mozliwosc zajscia w ciaze, staramy sie z mezem juz przeszlo pol roku napiszcie co myslicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szwagerka namawia mnie do zrobienia testu z krwi?co myslicie?jak to sie fachowo nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babki:) Ehhh tyle pracy, że nawet napisać nie miałam kiedy:) yyyy myślałam, że będa juz jakieś nowe wieści z frontu starań - znaczy pozytywne wieści, że którejś udało sie dogonić uciekające dwie kreski..a tu dalej batalia:) Ja czekam na @ w niedziele, góra poniedziałek termin:) Duzo białego sluzu i szyjka macicy miękka - znaczy bardziej miękka niz zwykle.. I bez smutów laski:)nie dajemy sie jesiennym nastrojom:) Zdrówka życzę wqszystkim zasmarkanym:) Odezwę się jutro:) Trzymta się:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina to jest badanie Beta hcg. koszt 30-50 zł a wynik pewny. Ale chyba zaczekaj jeszcze kilka dni :) Aneta nie przepracuj się tylko, bo to wpływa na starania. Tylko relaks dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia23
ja to stwierdziłam z narzeczonym, że teraz to chcemy mieć z czwórkę dzieci, dużo zwierząt. chcemy mieć super rodzinkę:) kotka już mamy, urwis z niego niezły. Czekam z niecierpliwością do soboty, dłużej już chyba nie zdołam. @ ma przyjść 17ego jakoś. Więc chyba w sobotę mogę ze spokojem zrobić test, czy jeszcze nie> chciałabym kupić taki, co wykrywa ciąże 4 dni przed spodziewaną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia pewniej będzie jesli zrobisz po weekendzie. No chyba że chcesz zrobić kilka razy :)) Niby są takie testy co wykrywają bardzo wczesną ciążę ale ja bym nie ufała do końca :P Zyczę dużo cierpliwości no i pomyślnego zakończenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia a co ty w innej strefie czasowej mieszkasz że o takiej godzinie piszesz? ;) mi dziś rano mąż poprawił humor - tak wymownie pocałował mój brzuch... mam nadzieję że ma dobrą intuicję że tam już jest nasze maleństwo :) aneta ty tu najszybciej pretendujesz do pierwszych dwóch kresek więc tak jak karmelka pisze - nie przepracowuj się :) sabina nie za wczesnie na te badanie krwi? kiedy ci wypada okres? dziewczyny oglądaliśmy wczoraj z mężem top chef na polsacie - i stwierdziłam że ja nie moge oglądać tych programów kulinarnych bo cały czas jestem głodna! :P no i naobjadałam się na wieczór, a że dodatkowo niewiele moge cwiczyć to już zauważam że zacynam tyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki!Uhuhu drogie to badanie :)Coś mnie od rana jajnik pobolewa nie wiem dlaczego a oznak @ dalej brak i czekam cierpliwie;p i chyba faktycznie poczekam jeszcze bo coś mi mówi żebym poczekała. Renia- fajne plany :) ja bym chciała mieć trójkę brzdąców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas, i tak planujesz przyytyć dzięki Fasolce więc co się przejmujesz?;) Jak przytyjesz w ciąży 20 kg to dopiero będzie coś:P Tylko pamiętaj o w miarę zdrowym odżywianiu póki co ...:-) No ja w ten weekend zaczynam ponowne starania...<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Ehh łatwo powiedzieć - trudniej zrobić:)do końca roku raczej będę miała takie cyrki:)no chyba, ze sie uda - to wyluzuje:) A wczoraj wieczorkiem miałam takie baaaardzo delikatne ślady krwi w sluzie a częściowo taki brązowy był..to 10 dzień po ostatniej próbie:) czyżby?:) Już dzisiaj chciałam normalnie robić test - ale się wstrzymałam - ćwiczę cierpliwość:)a to nigdy nie była moja mocna strona:) Ja to mam 3 koty:) Miłego dzionka Kochane:)zdrówka dużo:)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie karm3lka :) dzięki fasolce można tyć. Ja zauważyłam że mojemu mężowi te starania coraz bardziej zaczynają się podobać:)Mówi mi dziś, że on będzie badał czy mi piersi nie rosną:)Dziubas powinnam mieć 9.09. wiem za wcześnie więc tą betę odpuszczę jak narazie. Ja dziś ostatni dzień w pracy, jutro wolne:) i wybieram się z teściową na rejs po ciucholandach:P żeby się odstresować, a za dużo kasy nie wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz misję Sabina :)) co za dobre układy z teściową.. :P Aneta normalnie podnosisz adrenalinę, aż sama zaczełam się Tobą stresować:P Czekam na pomyślne wiadomości od Ciebie...:P Aneta ty też jesteś debiutantką w staraniach?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka podnosi poprzeczkę- trzymamy kciuki:)Czasem węszący nos mojej teściówki się na coś przydaje:P a czasem jest beznadziejny. Mieszkam z nią więc jakoś się musimy dogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj no tak te teściowe... Ja gdybym zaszła teraz w ciążę to prawdopodobnie też musiałabym zamieszkać u teściów ze względów hm..ekonomicznych. No ale na szczęście na razie mieszkamy sami no i też szukamy rozwiązania żeby znaleźć coś własnego i mieszkać po swojemu bez kontroli któregoś z rodziców :D heh :P Brzmi jakbyśmy byli parą zakochańców którzy zrobią wszystko żeby tylko uwolnić się od rodziców i żyć na własną kartę :P a tu za chwilę rok po ślubie stuknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debiutantka jak sie patrzy!! od maja bez tabletek - to takie pierwsze prawdziwe starania:)!! właśnie wróciłam z toalety - brązowe plamienie..większe niż wczoraj - 26 dzień cyklu - 11 dzień po owulacji... chyba umrę ze stresu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to chyba tak jest u wszystkich . My od wiosny zaczynamy remont poddasza, właściwie to robienie go od 0. Mam nadzieję że się z nim szybko uwiniemy i będziemy mieć "swoje".Widzę, że starających się pierwszy cykl jest dużo:) fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zauważyłam że większość z nas to Debiutantki :P Przynajmniej się rozumiemy :D Aneta ale nas nakręcasz....:P a siebie to już w ogóle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Witam Dziewczynki!!! Choróbsko mnie na maxa dopadło. Teraz jeżdżę na ćwiczenia rehabilitacyjne więc dziś chyba zadzwonię i sobie odpuszczę. Nie dam rady ćwiczyć z zatkanym nosem i bólem gardła nie wspominając o kaszelku i psikaniu:( @ jak nie ma tak nie ma. Czekam do jutra i pojadę po test. Zrobię w sobotę albo w niedzielę. wcześniej to co 2 tygodnie robiłam teraz Was słuchałam i tak nie szaleję. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta tylko spokojnie wdech wydech wdech wydech :D ale spostrzeżeniami dziel się dalej ;) dziewczyny doskonale wiem że jak już będę w ciąży to przytyję ale ostatnio jakoś jem same beznadziejne rzeczy (typu słodycze czy chipsy) i jakoś źle się z tym czuję :O ech pobiegałabym po prostu :) a tymczasem nawet z naszą sunią nie moge wychodzić na spacer bo przez jej cieczkę psy by nas atakowały :O dla mnie też największym marzeniem jest przeprowadzi się już do naszego domu - z naszym maleństwem rzecz jasna :D sabina ja bym się nie odważyła iść z samą teściową na zakupy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Wczoraj fizjoterapeuta mi powiedziała,że najlepiej płukać gardło wodą z solą i tutaj niespodzianka 3 łyżeczkami wody utlenionej. Kolejna rada kawa z cynamonem i syrop z cebuli. Tak się kuruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas i mąż Cię potem kocha po tym czosnku ?:D bleee:P Kurujcie się Dziewczyny, choć ciężko bo pogoda za oknem nie powala na kolana... Dziś rano było 8 st.C ;/ Mnie tylko zastanawia czy ten cykl będzie tak samo długi jak poprzedni, bo utrafić z ta owulacją... W przyszłym tyg. wizyta kontrolna... może babeczka mi podpowie na jakim etapie jestem :P bo z tą obserwacją śluzu słabo mi idzie, jedynie mierze temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×