Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) No u mnie wczoraj nici z przytulasów, byliśmy po pracy tak wymęczeni że nawet nie wiem kiedy zasnęliśmy :P Ale weekend wolny więc może nadrobimy co nie co:P A jak tam u Was Staraczki ?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki:) No chyba to moje wczorajsze krwawienie to jednak pani @ przyszła... czyli mój cykl trwał 25 dni...i jak tu trafić z owulacją?skoro liczyłam koło 28 - 29?:) no trudno poczekamy az pójdzie i zaczniemy raz jeszcze... A jak tam u Was...? Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeeej!Do mnie tez niestety @ przylazła i mam taki sam "problem" jak aneta:/ Na szczescie zdążyłam sie z moim mężem poprzytulac. Zapas na 3 dni zrobiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam, że lekarze polecają tak: przez pierwsze 7 dni cyklu - mozna figlować..później następne 4 nic co by mężu miał silne plemniku:)a później co 2 dni:) wkurza mnie to....tak wiem nikt nie obiecywał, że zycie będzie łatwe..ale rozwiązane to nie jest dobrze...tyle patologicznych rodzin cieszy się licznym potomstwem - nie chce a tu bach kolejna ciąża - a tacy co chca, mają warunki..zawsze muszą kombinowac, liczyć - och może nie zawsze...ale często... do tego mam ciśnienie jak jasny gwint - 165/143 -= tabletki nie pomagają..głowa boli, kawy nie mogę wypić..aaa..chyba muszę na babską imprezę..wyluzować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj przykro mi dziewuchy ...:( no i zobaczcie jak to róznie wypada. Ja np. miałam cykl 38 dni...a tu czytam że 25 dni..Masakra, ale chyba lepiej mieć taki krótszy, bo nie trzeba tyle czekać i się męczyć tylko jak się nie uda to bach kolejny cykl...:) No tak nie wypowiadam się na temat niechcianych ciąż, patologicznych matek itd... '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hej Kobietki!!!Myslałam,że tylko ja się wyłamałam jeśli chodzi o przytulasa:) Mąż nie miał ochoty, powód? Jestem za smarkata ;) Wydaje mi się,że dziś pojawi się @ tak się jakoś czuje jakby miała się niechciana zjawić:( Dzis jest 34dc, już wcześniej pisałam,że po @ już nie będę tak się starać, same rozczarowania później są i nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj aneta a tak liczyłam na ciebie... ;) może to tylko plamienie jakieś a nie okres? sabina :( zgadzam się z karmelką ze takie krótkie cykle są lepsze przy staraniach bo można szybciej działać :D ja wczoraj poskakałam na mężu :P skoro to jedyny sport który moge teraz uprawiać to trzeba korzystać :D niestety ogromna ilość czosnku na noc nie podziałała - gardło boli jak nie wiem, w nocy się chyba z 5 razy budziłam z bólu :( jak byłam rano w przychodni to chciałam zajść do gin podpytać o kilka rzeczy ale dziś przyjmuje od 13 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wy te choróbska bierzecie...Brrr :/ z dala ode mnie! :) Dziubas każdy rodzaj sportu jest dobry :) a to jeszcze w dobrej intencji :) No ja należę niestety do tych co muszę przechodzić długie cykle..;| także co kobietki...nie łamiemy się tylko zaczynamy kolejny cykl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelko ja już się źle czuję nie mogąc za bardzo potrenować :( no ale muszę czekać... a do terminu @ jeszcze ponad tydzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh wykończę się dzisiaj - musiałam na pogotowie jechać bo ciśnienie rosło i rosło...nie wiem od czego - przecież regularnie biorę tabletki... poleżałam teraz i już ok - ale tak sobie wszystko przemyślałam - koniec z liczeniem, sprawdzaniem śluzu i innymi takimi:) Skoro cykle mam nieregularne - to choćbym nie wiem jak liczyła to się nie doliczę a śluzu mam tak mało, że ledwo da sie zauważyć - później się schizuje i denerwuje tylko:) Mąż mnie do pionu postawił..będzie częściej ale bez liczenia i nastawiania się:) Zobaczymy na ile mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no i zdrowiejcie smarkate:) Ja się czymam:)zero kataru, bólu gardła - nic:)po wizycie na pogotowiu nawet funkiel nówka jestem:)już 12 a ja się czuję jakbym dopiero wstała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze aneta to strasznie niedobrze z twoim ciśnieniem. teraz lezysz w łóżku na zwolnieniu? :P a ja mam zamiar od przyszłego cyklu zacząć mierzyć temp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aneta pilnuj się pilnuj z tym ciśnieniem bo nie ma żartów;> Może i dobrze że chcecie wrzucić na luz:) niby tak jest zalecane :P Dziubas ale to przecież nie musisz tylko ty skakać , możesz odpoczywać a mąż może się uaktywnić :D Zdrowiej zdrowiej...:) No ja mierzę dopiero drugi cykl, chcę poznać też swoj organizm po prostu jak to w tych fazach się wszystko odbywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa na zwolnieniu - dostałam tabletki poleżałam i znowu jestem w pracy:)ja od kilku lat leczę się na nadciśnienie - regularnie biorę tabletki - nie wiem co mi odbiło dzisiaj:) No i to jest na pewno @ - na bank - bo zanim dostałam tabletki na ciśnienie Pani zapytała czy nie jestem w ciąży - powiedziałam, że raczej nie chociaż staramy się z mężem - to kazała mi zrobić test bo te tabletki mogą bardzo szkodzić wczesnej ciąży - i jedna krecha... drażni mnie ta nieregularność..cały miesiąc bierze szlag - bo masz 4 dni różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam aneta że już ci jakieś badanie z krwi zrobili ;) karmelko ja celowo skacze bo skoro nie moge biegać ani żadnego fitnesu uprawiać to chociaż trochę mięśnie nóg poćwiczę skacząc na mężu :P co do długości cyklu to ja mam nadzieję ze proszki tak mi uregulowaly że wahań większych niż 3 dni miec nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta krwi to mi chcieli upuścić troszkę:)bo buzowała:))) no ja odkąd odstawiłam tabletki - to miałam każdy cykl innej długości:)to była 4 @ po odstawieniu tabletek - na pierwsza czekałam najdłużej - ponad 30 dni..póxniej to 28, 29 no i to cholerne 25 teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze o ilu my rzeczach musimy pamiętać żeby to wszystko ogarnąć...:O płodne, niepłodne, owulacja, i inne... Masakra... faceci to przychodzą na gotowe i tyle :) jak zwykle z resztą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak mnie to gardlo boli że już wytrzymać nie mogę :( pani w aptece powiedziala że w przypadku ciąży to tylko tamtum verde powinno się brać ale nawet ono niewiele mi pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wogóle nie mogłam się obudzić a przynajmniej moje oczy mi się nie chciały otworzyć:) spałam do południa hmmm to ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
dziubas no my już ponad rok się staramy... :( ciągle zastanawiam się co źle robimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka a u lekarza byliście? mój mąż dziś stwierdził że napewno w ciąży nie jestem bo tak szybko to nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
hej hej ostatnio dostałam plamień, które trwały ze 3 dni (były po dniach płodnych) ..... kiedy mogę zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hej Monia! W dzień spodziewanej miesiączki. Nie radzę wczesniej bo wpadniesz w paranoję, ja tak robiłam i teraz wiem,że nie potrzebne nerwy i robienie sobie nadziei. Laseczki u mnie nadal od soboty cisza z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
A jednak zrobiłam test... niestety negatywny jedna krecha:( teraz będę czekać na @... a wy bierzecie jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×