Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość niecierpliwa 84
Kasiula ja robiłam betę na czczo! Dziubas moje mdłości są lżejsze po kromeczce chlebka z margaryną ( wchodzi w grę tylko smokowita de lux, masła nie przełknę )i MUSZTARDĄ :) ;) Mąż się śmieje,że jestem tania w utrzymaniu:) Za tydzień idę do rodziców na tę rocznicę, nie mam fryzjera jeszcze umówionego ( dziubas Ty już masz jeden kłopot z głowy) i nie mam kiecki:( W poniedziałek pojadę na jakieś zakupy.) Oglądałam na allegro fajną tunikę ciążową ale na ciążówkę to chyba za szybko. Teraz szykuję się i jadę sobie poprawić jesienna chandrę zakupami w Ikea. Papa laseczki, trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmelka ja testuje jutro, właściwie to już dziś, odezwę się jak się wyśpię po pracy bo jeszcze w niej trwam pewnie gdzieś do 5. Paskudnie się dziś czułam, bolała mnie głowa i strasznie mdliło nie mogłam wogóle wrócić do życia :/ ale potem mi jakoś przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim nie ma się co martwić na zapas. Wiem, że się dobrze mówi, ale wiem też, że im bardziej się czegoś chce tym trudniej jest to dostać. Na pewno też nie ma się co załamywać. Za wszystkie trzymam mocno kciuki, żeby się udało. A jak będziecie miały jakieś wątpliwości możecie zaglądać tutaj czekajacnabobasa.blogspot.com dużo ciekawych informacji, na temat ciąży i starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!Mam 2 kreski na teście !! :D:D:D::D Jestem prze szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sabina łezka mi poleciała ze szczęścia!!!!!!!!!!!!! BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Sabinka moje gratulacje!!!!! Ale się cieszę!!! Kiedy idziesz do gin? Pałeczka działa dziewczyny!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Kar3lka pałeczka działa i do Ciebie też dotrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba ta pałeczka działa parami:P Ja robiłam test dziś rano i mam upragnioneeeeeeeeeeeeeee dwie kreski:):):):):):):):)ale sie ciesze :) jak zrobiłam i wyszły dwie kreski mocno widoczne to ze szczescia az sie popłakałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Kasiula, Sabina - Gratuluję dziewczyny z całego serca:)!!!! Karmelka - jak parami to nastepny cykl nasz:) Ja dzisiaj odbieram wyniki hormonów - i mam wizytę u gina:) Trzymajcie się ciepło:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...........NASTĘPNY POZYTYW!!!!! AAAAAAAAAAAAAA Dziubas jak to zobaczy to chyba padnie :D:D:D:D ... No też bym chciała ...:(( Aneta daj znać jak wyszły badania-jakie wyniki. O której wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki do was tez sie szczescie usmiechnie i mysle ze juz niedługo w końcu pałeczka działa:):)ja tez mam dzis wizyte u gina mam nadzieje ze mi potwierdzi mój wynik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa dziewczyny gratulacje!!!!!!!! tak się cieszę :):):) może nie tylko ja będę tu narzekać na wszystko :P :D :P robicie betę? kiedy idziecie do gina? idąc dziś do pracy się zastanawiałam jakie wiadomosci tu zastanę ;) super że aż dwie pozytywne :) karmelka, aneta wasz czas tez napewno przyjdzie :) może wystarczą wspomagacze od lekarza i szybko pójdzie :) a ja gdybym mogła to zdecydowanie bym poszła na tydzień zwolnienia - w weekend było mi o wiele lepiej jak pół dnia mogłam leżeć w łóżku - i teraz też z chęcią bym dalej poleżała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to ja najmocniej ze wszystkich trzymałam pałeczkę i widocznie dziewuchy mi ją wyrwały ..:(( heh :P nie no trzymam Kciuki dziewczyny za całą ciążę :) Za wasze przyjemne i mniej przyjemne dolegliwośćii - po prostu ku szczęśliwemu rozwiązaniu :) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero 26 mam wizytę.. a jak nie wytrzymam to w tygodniu pójdę ale nie bardzo chcę do babki...Betę zrobię w sobotę rano dopiero bo nie mam kiedy się z pracy wyrwać.Kasiula gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam bete dzis rano robić przed pracą ale z tego wszystkiego to tak mi sie zeszło że ledwo do pracy zdążyłam:) Zobacze co mi gin dziś powie wizyte mam o 18.30 ale już sie nie moge doczekać:) a bete najwyzej zrobie jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmelka Wam napewno też sie uda :) i to niebawem :)Ja test robiłam już w sobotę, ale nie byłam pewna tej drugiej kreski :)W niedzielę już wyszła dużo wyraźniejsza nawet mojego męża się pytałam czy mi się nie przywidziało:)A w sobotę może to był faktycznie objaw :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam Ci że to dobry objaw te mdłości :)) Ja dzisiaj kolejny dzień cyklu (37dc)... no temp. rośnie ale pewnie przez Duphaston... Jedna dziewczyna mi mówiła że miała owulkę w 40 dniu.... stąd poleciła mi serduszkować bo może owulka dopiero nastąpi... A zawsze się przyda dostawa świeżych żołnierzyków. Jedyne co to mam bardzo wrażliwe sutki-nie piersi całe ale sutki.... No ale tak jak mówie- wszystko pewnie przez tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja też staram się o dziecko powiedzcie mi ile najdłużej może trwać faza luteinowa ale nie tak ksiązkowo tylko z doświadczeń jestem w 12 dniu tej fazy dziś tempka mi spadła na 36,6 ( linia najniższych na 36,5) troche martwi mnie ten spadek z 36,8;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sabina teraz już wszystkie objawy możesz interpretowac odpowiednio ;) kasiula wiem że się nie możesz doczekać :) trzymam kciuki za dalsze dobre wieści :D ja się nie mogę doczekać kolejnego usg ale to dopiero po 11 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc-taki spadek jest jeszcze do przyjęcia :) Jeśli jutro spadnie jeszcze bardziej to może czasem czyhać za rogiem wredna @. --- dziubas ale data wizyty :P A lekarz przyjmuje w taki dzień :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie doczytałam że po 11 listopada :P Sory ...:P ---- gosc- moja faza lutealna w/g programu trwa dzisiaj 18. dzień ale to tylko program i u mnie owulacji raczej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karm3 a skąd wiesz ze owulki nie było ja mierze tempki i skoczyła do góry 12 dni tem o 2 stopnie i tak trwała cały czas to domyślam się ze u mnie ta owulka była ale już sama nie wiem to mój pierwszy cykl pomiarów a kolejny starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelko - dobrze doczytałaś ze po 11 listopada - czyli między 12 a 18 :) wtedy mam mieć usg na którym juz mąz będzie mi towarzyszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc-bo badałam progesteron niby po owulacji i bbył na zerowym poziomie także owulki nie było... może nadejdzie? Gdyby po tak zwariowanym cyklu okazało się że jestem w ciąży to na prawdę wierzyłabym w cuda ! Dziubas-to musi być piękne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie :) mam nadzieję że nie będę miała jakiegoś nawału mdłości, od kiedy one się zaczynają ? Na razie jedynym objawem jaki mam jest lekki ból i ciągnięcie brzucha. Hehe mój mąż już pytał kiedy będzie mógł iść ze mną na USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×