Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość echhhhhhhhhhhhhhhhh

JESTEM LES I JEDYNE DZIEWCZYNY KTÓRE MI SIĘ PODOBAJĄ SĄ

Polecane posty

mozna bylo tu pogadac, ale widze, ze zlot malolat sie zrobil z tymi wszystkimi <3 i xd. Co do plci mozgu...do tej pani co mowila 'drogie dziecko' do autorki, to autorka niestety ma racje, to o czym ty mowisz to transseksualizm. Ja np jestem w 100% hetero, ale moim zdaniem moj mozg jest bardziej meski. I co ty na to? Facetem sie nigdy nie czulam. Po prostu mam wiecej meskich cech charakteru, ale tez te dobre kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta11
jesli cos takiego ma swiadczyc o moim wieku i to w jakim stopniu jestem dojrzala to ok, kazdy ma swoje zdanie. lecz zanim mnie z gory ocenisz to najpierw ze mna porozmawiaj a nie badz kolejnym malostkowym czlowieczkiem ktory z gory ocenia ludzi. Skoro to robisz w sieci to nawet nie chce myslec jaka jestes w realnym swiecie. pozdrawiam dzieciaczek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
z tym się jeszcze nie spotkałam,dyskryminacja z powodu emotikonek :D no przecież o tym mówiłam,bo jak kobieta przebiera się za faceta i odwrotnie i robi to na serio,bo lepiej się tak czuje,to możliwe że jest trans,a to nie ma nic wspólnego z homo :o rozdarta-miałam na myśli to,że trochę ma ograniczone horyzonty,mówiąc że zle samopoczucie to tylko i wyłącznie wieczne imprezowanie ;) carmen jest świetna,właśnie obrzuciła shane pizzą :D i wreszcie doczekałam się heleny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
zaraz zwariuję z tą heleną.tak na mnie działa,że jestem cała w skowronkach,jak na nią patrzę przeżywam dosłownie ekstazę i czuję że zaraz mnie rozsadzi!:D http://www.youtube.com/watch?v=LZ3gp-RZPvk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety was zdziwie ale te emotikonki w WIEKSZOSCI swiadcza, ze ten ktory ich uzywa ma niewiecej niz 20 lat / jest dziecinny. I nie pisze tego zlosliwie. po prostu obserwacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta11
ehhhhhhhhhhhhh moze ma albo powiedziala tak bo rzeczywiscie czesto imprezuje nawet z nia xd no to milego seansu Ci teraz zycze tylko nie wzdychaj za bardzo do monitora xd a Pania Ciasteczkowa zadziwie bo otaczam sie ludzmi grubo po 20 i problemu z tym nie maja i nie szufladkuja tak ludzi. to napewno nie swiadczy o dojrzalosci. sa tematy na ktore owszem trzeba wypowiadac sie powaznie a sa tez takie ktore mozna potraktowac na luzie i cos wtacic jesli ktos lubi cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
używane emotki nie świadczą o wieku.osoba po 50 jak się uprze też może dawać xd co drugie słowo,bo ma taki kaprys ;) seans z heleną zawsze miły ❤️ aż nie mogę uwierzyć że na początku jej nie lubiłam,nawet sama nie wiem dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anus90
Stul pysk bog ci dal p**de zeby cie w nia facet jechal a nie druga baba wsadzala wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrazenie ze ciasteczkowa to jakis hejter xd Helena jest najlepsza gdy mama jej kase odcina i nie wie co ma ze soba zrobic xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz rozmawiacie(miedzy innymi) o The L Word,to powiem ze ja swojego czasu oszalalam kompletnie na punkcie Shane(Katerine Moenning) wiem,wiem ze zaraz napadniecie ze wlasnie meska itd ale ka ogladalam ja w wielu filmach i z dlugimi wlosami w kobiecych rolach i dla mnie ten typ urodu(ona) sprawia ze mam cieeeeplo...... A w The L to juz calkiem,smierc Dany mnie kompletnie rozwalila a koniec filmi jak ktos juz napisal Do D**Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,powiedzcie mi na jakim programie leci THE L WORD ta 3 seria bo skonczylam ten serial jakies 2 lata temu i z checia bym do niego wrocila.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta11
powiem tak o gustach sie nie dyskutuje, kazdy ma inny:) Tobie sie podoba tako typ urody a mi zdecydowanie inny taki jak Carmen albo Marina ktora uwielbiam za akcent. Gdy mowila to moje cialo przeszywaly dreszcze. a co do zakonczenia to jestem taka ciekawa kto zabil Jenny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna009
ja jestem les i przyznaje sie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu dużo mówic tez mnie to zastanawia, że połowa tych lesbijek bierze sobie za partnerke wannabe chłopa. Znam taką jedną co na siłe stara się być mężczyzną, ubiera się skrajnie niechlujnie, przeklina i (uwaga uwaga) zdarza jej się "napierdalać" z jakimiś dziewczynami które jej podpadły. No prawdziwe męstwo nie ma co......... Jeśli miałabym już zakochać się w kobiecie, to tylko takiej delikatnej i kobiecej własnie ;) męskich cech szukam u mężczyzn. ________________ http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/section?Category=SWIETOKRZYSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdarta,niestety sie nie dowiemy kto ja zabil bo to byl ostatni odcinek i nastepnej serii nie ma,kretynskie zakonczenie,szlag mnie trafil.Napisze mi ktos na czym leci ta 3seria?Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
nie wiem,gdzie leci l word w tv i czy wogóle leci,bo oglądam w necie ;) ale przydałoby się,żeby jakaś polska stacja wyemitowała ten serial,żeby pokazać że homo to nikt inny jak normalni ludzie,mający swoje troski,zmartwienia,radości,chorują,mają sukcesy i porażki,że to nie są żadne wymalowane w tęczę cyborgi.można byłoby tylko powycinać kilka pikantniejszych scen bo polska publiczność zdecydowanie nie jest na to gotowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
uuu helena zostaje bez kasy :D?a to się porobilo :D na szczęście i tak nic nie zmieni jej zniewalającej urody :D co do shane,to nie jest ona całkiem męska,bo jednak się maluje i dba o siebie,jej ubiór jest wbrew pozorom dość przemyślany :P shane to nie mój typ,ale trzeba przyznać że jest niesamowicie charyzmatyczna i magnetyczna,ma 'to coś'.ale wolę helenę,bo to totalnie mój typ i jest dla mnie taka HOT że ja cała też robię się hot :D ja też szukam kobiecości,bo albo facet albo dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrze do netu i wroce do tego serialu,ja ogladalam na Fox Live ale tak jak napisalam ze 2lata temu sie skonczyl,co do Shane to juz tyle czasu a ja ciagle jak ja widze,w tym serialu szczegolnie to mam mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
na zalukaj jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Anglii i z zalukaj mam problemy,nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
może ściągnij z torenntów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta11
wystarczy wpisac w google i wejsc w jakas stronke, akurat dostepnosc tego serialu jest duza:) wiem wiem ze juz sie skonczyl ale mogli by to przynajmniej jakos wyjasnic xd moze robily zaklady kto zabil Jenny xd kazda miala motyw. i tak najbardziej urzeka mnie Piper z gier weselnych i z zagubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dlaczego każda miała motyw by zabić jenny ? :p aż tak zalezie wszystkim za skórę?póki co jestem na etapie,gdzie wszyscy ją lubią ;) boska helena podbiła moje serce :D http://www.youtube.com/watch?v=6jb2MNDpe9E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta11
hoho Jenny potem odbilo od tej ksiazki a raczej od filmu ktory miala.krecic, taka sula.sie z niej zrobila xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhh
ooo niedawno właśnie przyszła do jenny babka z wydawnictwa,czyli to nie blef :p aż jestem ciekawa.jenny i tak już jest zdzirowata,najgorzej było z timem-kazał jej powiedzieć marinie,że nic dla niej nie znaczy.potem gdy on ją zostawił to jenny poleciała do mariny ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym się spodobała jakiejś lesbijce to bym się chyba porzygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhh
no to przykro mi,że masz takie problemy żołądkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta11
ja znam ten serial na pamiec xd Jenny ma takie problemy ze soba ze nie wiem czy by ja dobry psychiatra ogarnal i jest msciwa xd dlatego ja zabija xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×