Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość echhhhhhhhhhhhhhhhh

JESTEM LES I JEDYNE DZIEWCZYNY KTÓRE MI SIĘ PODOBAJĄ SĄ

Polecane posty

Gość sylwia 79pp
Przewaznie kobiece są te hetero ale masz opcje zeby znaleść kobietę bi.Bedzie kobieca,ale zawsze jest ryzyko ze pozna faceta i odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczenie przy środzie
ja jestem bi. jestem bardzo kobieca, myślę, ze bym Ci się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhh
wszędzie szpiedzy :) frustrujace to strasznie,bo podobają mi się tylko te kobiece czyli hetero.a bi zawsze może odejść do faceta,bo okaże się że woli z nimi być. zmęczenie przy środzie - jak kobieca :)?nie szukasz faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jestes kobieca autorko? Jestes chociaz ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandora88
Jeszcze nie poznałam nigdy kobiecej lesbijki. Wszystkie robią się na facetów, mają krótkie włosy lub ogolone głowy, ubierają po męsku. W jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhh
wydaje mi się,że tak,ubieram się normalnie,maluję się ,nie mam wygolonej głowy ani męskiej figury.też nie spotkałam nigdy ładnej les ,wszystkie są męskie,albo ukrywają się po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
Pandora, to jest działanie patriarchatu. Miałem w grupie dziekańskiej, dwie dziewczyny, śliczne jak marzenie, bardzo kobiece, ale niestety nieosiągalne, les 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhh
skąd wiedziales że są les ?ale ci zazdroszczę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
chyba nie byłem ślepy, tworzyły parę, razem mieszkały i z było widać,że mają się ku sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
a u mojej żony w pracy były takie dwie i jedna przypominała chłopa małorolnego niż kobietę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhh
teoretycznie mógł to być tylko eksperyment z ich strony ns reakcję grupy ...ale jeśli nie to jestem ciekawa jak się odnalazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhh
chłop malorolny :D dobre określenie.dlaczego kobiety deklarują się jako les jeśli szukają męskiej kobiety ?nigdy tego nie zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
nie sądzę by eksperyment, odnalazłem na fejsie są razem w UK, a pamiętam dobrze, bo jedna z nich cholernie mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
rany ale im zazdroszczę :( gdzie są te ładne les,gdzie nie zastanawiam się czy to chłopak czy dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
autorko wiesz dlaczego tak jest? jeśli weźmiesz pod uwagę że kobiety nie mają poczucia estetyki a faceci tak to wszystko wyjaśni lesbijki są niezadbane i męskie bo łatwiej łazić w luźnych ciuchach i byle jak, są leniwe i na wyglądzie im nie zależy, nawet dla nich samych tak samo byłoby z normalnymi kobietami ale one muszą się podobać facetom a ci mają duże wymagania. faceci są zadani a geje dodatkowo się stroją już łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
łapię,ale ja jakoś jestem les i nie chodzę zapuszczona,a raczej nie jestem jedyna taka na świecie i zastanawiam się gdzie są te inne ,oraz dlaczego te zapuszczone mają powodzenie?czasem się widzi taką zapuszczona z śliczna dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotyk  zmrożonych  rzęs
Ja jestem bi i ponoć jestem atrakcyjna. Coraz też bardziej kręcą mnie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
ja się tylko czasem obejrze za jakimś facetem ale tak naprawdę szaleje za kobietami i teraz myślę o tej mojej przyjaciółce co mi przypomina helenę z the l word :p bo ona i ta aktorka oczywiście hetero ,to tylko pomarzyć moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
jeśli gej szuka sobie partnera, przypominającego kobietę, to coś wątpię w to jego gejostwo i vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
moje marzenie :D 1.fwcdn.pl/ph/93/02/109302/175402.1.jpg to forum się stacza ,nie można żadnego linka wkleic bo każdy uznaje za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
facet a jak rozumie :) :p jestem tego samego zdania ,coś wątpię w bycie homo kobiet ,które szukają babochlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
jestem bosko rozkojarzony, miało być nie vice versa tylko dotyczy to tez kobiet. Jeśli jest się już homoseksualnym, to myślę, że w pierwszym rzędzie podobają się ładne osoby tej samej płci i czuje się do nich ten cudowny ścisk " w dołku". A jak facet homo szuka sobie kogoś kto przypomina kobietę, to pewno po to by mieć pewność, że nie będzie bachora, jak mówi Jerzy Urban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
jak wrócę do domu to the l word wlacze bo nie wytrzymam :D images2.fanpop.com/image/photos/9700000/Beautiful-Helena-Peabody-the-l-word-9784306-600-337.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
dokładnie ,ja właśnie tak się czuję jak na nią patrzę,chodzący cud mimo że mogłaby być moją mamą :p jest zjawiskowa mytvseriesapp.com/actor-72477-18043-rachel_shelley.jpg ale mogę tylko sobie pomarzyć bo każda ładna jest zajęta przez ...babochlopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
no muszę przyznać śliczna kobieta, choć moim ideałem Jennifer Lopez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. ja jestem biseksualna ale lubię dziewczyny. nigdy nie bylam w stalym zwiazku z dziewczyna poniewaz troche sie wstydze 'podrywac'. Zauwazylam ze lesbijki to same chlopczyce. mysle ze jestem kobieca choc mam małe piersi. jestem szczupla 20 lat. jesli masz ochote pogadac ze mna, daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
no cudowna jest :) jlo też fajna i nawet w podobnym wieku są :D a helena w serialu też była z krótko obcieta i niekobieca laską :o nie znoszę krótkich włosów u kobiet ,totalnie aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dlugie blad włosy, szczupla dziewczynka ze mnie :* piszcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
skąd jesteś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszta na Berdycóffff i f kakó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×