Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość echhhhhhhhhhhhhhhhh

JESTEM LES I JEDYNE DZIEWCZYNY KTÓRE MI SIĘ PODOBAJĄ SĄ

Polecane posty

Gość echhhhhhhhhhhh
strasznie się w l word wciągnęłam,na dodatek pomaga mi w tym zniewalająca helena :p jenny mściwa?cóż,mogę jedynie wnioskować że to przez te wszystkie traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa.szkoda,że nie będzie kontynuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta11
owszem jej dziecinstwo strasznie odbilo sie na jej zyciu doroslym. Ale pomimo jej zachowania i tak ja lubie xd ma ladne oczy, najbardziej odrzucilo mnie od niej to gdy wziela psa ze schroniska zeby dobrac sie do kobiety od babki co napisala recenzje jej ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta11
prostsze? nie wydaje mi sie zeby moje zycie bylo prostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Bi i mam dziewczynę również Bi ale ona jest troszkę chłopięca znaczy tak się ubiera. Sama troszkę jestem taka delikatna, kobieca, lubię kusić itd. Ludzie trochę odwagi!! My się nie kryjemy nawet w galerii chandlowej pocałuje ją w usta idziemy za rękę mam gdzieś opinie innych. Jestem z nią szczęśliwa tu i teraz! Nie martwcie się, jak to są prawdziwi przyjaciele to nie odwrócą się dlatego że macie inną orientację ;-) JA JESTEM BI OD 8 LAT, A MAM 16!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D1313
Też jestem les od dzieciństwa. Skąd to wiem? Bo nienawidziłam sukienek itp. Uważałam się za chłopaka i tak się ubierałam. W podstawówce miałam obsesję na punkcie starszej ode mnie dziewczyny. Później w gim zakochałam się w hetero. To była masakra. Teraz mam 18 lat i wcale nie wyglądam na chłopczyce. Mam włosy do pasa. W lato lubię chodzić w sukienkach. Też mam ten problem, że podobają mi się dziewczyny hetero. Chociaż w sql jest jedna bardzo sexowna i kobieca les. Niestety zajęta. Strasznie ciężko jest mi znaleźć wolną i kobiecą les.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia32123
A jest tu jakas les ,ktora umowilaby sie na niezobowiazujaca randke z hetero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D1313
A skąd owa hetero jest i w jakim wieku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie ma tu dziewczyn które lubią jednak te chłopięce les? Mogą być nawet BI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem trans i trmat mnie poniekąd dotyczy, bo właśnie jestem takim babochlopem jak to ładnie określiłyście. I myślę, że większość tych 'męskich' les to też transy, które nie chcą się do tego przyznać.. bo jako męska les żyje się łatwiej. Albo po prostu mają w sobie takie cechy które nawet po przemianie zdemaskują ich 'poprzednią płeć'. Ja mam to szczęście w nieszczęściu, że mam cechy typowo męskie. Niski głos, niezły wzrost, duże dłonie i stopy. Chłopięce rysy twarzy. Często ludzie mylą mnie z facetem mimo braku przyjmowania hormonów i długich włosów. Jest mi z tym zaje/biście. Jeśli poddam się zmianie płci nikt nigdy nie pomyśli że byłam/em kobieta. I tak jak Wy uwielbiam kobiecr dziewczyny, jedną kocham na zabój sle jest dużo starsza i hetero. Mimo to ona ze mna często flirtuje i chyba się domyslila że mam bzika na jej punkcie. Ale ja się z tym kryje, jest mi trudno ale nie chce by czuła się przeze mnie osaczona. Czekam na jej znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D1313 -Ty masz 18 wiec troszke za mloda jestes dla mnie -ja mam 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lesbijką i chciałabym mnieć dziewczynę ale boje się że jak będę podrywać dziewczyny to pomyślą że jestem jakaś nienormalna.. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 28 sierpnia 2013 roku. Bredzisz od rzeczy! Polska jest nowoczesnym i rozwiniętym krajem. Polska jest Zachodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 sierpnia 2013 rok. Ale ty pie prysznic głupoty! Polska jest tolerancyjnym krajem. Polska to rozwinięty, bogaty kraj Zachodu, tak samo dobry jak zagranica. Zaprzeczają temu robisz z siebie debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, znalazlas dziewczyne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anciaa69

Hey jestem lesbijką i szukam dziewczyny tyle razy dostałam kopa w dupę od chłopaków więc twierdzę że chłopaki są poje***i przepraszam was ale to prawda. któraś chętna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice

aaaha i zostałaś lesbijką, bo nie wyszło ci z żadnym chłopakiem? nie na tym rzecz polega, moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×