Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość echhhhhhhhhhhhhhhhh

JESTEM LES I JEDYNE DZIEWCZYNY KTÓRE MI SIĘ PODOBAJĄ SĄ

Polecane posty

Mam znajomych gejow i to sa w porzadku ludzie, i jak lesbijki nie robia jakos na mnie wrazenia, tak meska milosc mnie obrzydza niestety (mam poczucie winy teraz)...moze dlatego ze jestem hetero. Nie chcialabym miec w domu dwoch ojcow, patrzec jak sie caluja albo co gorsza uslyszec jak uprawiaja seks albo cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
jestem homo,ale nie chcialbym miec takich rodzicow.sam siebie nie potrafie zaakceptowac a mialoby to zrobic dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
ale to nie jest temat o tolerancji,bo w polsce wszystko co odbiega od normy jest gnębione,więc w polsce NIGDY,za granicą może tak.ale mając rodzicow homo też masz świadomość,że masz mamę i tatę,tak samo jak dziecko,które ojciec zostawia przed jego narodzinami,z tą różnicą że dziecko z rodzicami homo ma jednak oboje rodziców,dwie bliskie mu osoby,a dziecko wychowujące się samo z mamą lub tatą ma tylko tą jedną osobę,z którą czasem się pokłóci,nie zgodzi i czuje samotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
mówi się,że jak sam siebie nie akceptujez,to inni ciebie też nie zaakceptują.może troche jest w tym prawdy,ja nie do końca się akceptuję,ale w pewnym stopniu jednak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiazujac troche do tematu, co do podrywania hetero przez les, wydaje mi sie, ze wiekszosc kobiet hetero ma czasem lesbijskie fantazje, ja mialam kilka razy, ale jednak moje 'lesbijskie' doswiadczenia wolalabym przezyc z kobieta hetero, ktora tez jest po prostu ciekawa. Co ciekawe, kobiety generalnie mnie nie pociagaja, nie moglabym kochac kobiety i byc z nia w zwiazku, tylko czasami (choc rzadko) mam takie fantazje. Z les bym sie bala ze sie zakocha albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
jezeli dziecko wychowuje tylko ojciec bo matka ich np. zostawila to ludzie go podziwiaja,ze daje sobie rade.wiesz przez jakie szykany przeszlo by dziecko rodzicow homo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
ja zakoc**ję się w kobietach i tylko je potrafię kochać tak naprawdę,faceta nie pokocham za żadne skarby,nie jestem w stanie poprostu,ale od kobiet aż mi serce mięknie.kilka razy byłam zakochana na zaboj,z jedną myślałam że to miłość mojego życia.mi nawet nie chodzi o sam seks,tylko o związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
O szykanach wiem.ale napisałam,żeby narazie odłożyć temat tolerancji bo to temat rzeka.próbuję wczuć się w sytuację danego dziecka,chodziaż mi jako dziewczynie dziwnie byłoby mieć dwoch ojcow,ale dwie mamy byłyby super:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wlasnie to mnie dziwi w homo, bo przeciez przeciwienstwa sie podobno przyciagaja, slaba kobieta chce silnego mezczyzny, ktory bedzie oparciem, nie jest az tak emocjonalny jak kobieta, ma 'chlodna' glowe, mezczyzna szuka w kobiecie delikatnosci, wrazliwosci, cieplego uczucia, po prostu sie uzupelniaja. A u homo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
akurat cie rozumie,bo mnie rowniez bardziej brakuje bliskosci tej drugiej osoby niz sexu.dobra ide spac bo i tak nikt nie chce ze mna rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
jeszcze do ciasteczkowej.myslisz,ze to nasz wybor?myslisz,ze chce byc homo?jak to ludziom wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
przecież rozmawiamy z tobą :) mogę ci powiedzieć czego szukam.ja sama jestem dość delikatna,z poczuciem humoru,czasem zbyt wulgarna,impulsywna,wrażliwa.szukam w drugiej kobiecości,drapieżności,stanowczości,siły takiej typowo kobiecej,takiej typowo 'b***h',pociągającej,magnetycznej,charyzmatycznej...żeby mnie uzupełniała i była dla mnie piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
i szczerze wolałabym być hetero,im jest łatwiej bo to przecież większość,mogą iść spokojnie przez miasto za rękę,pocałować się w parku.my nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
ja nie szukam partnera,ale oczywiscie zakoc***e sie w facetach w ktorych nie powinienem,nawet nie moge im o tym powiedziec.wiesz jaka to meczarnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
ja kiedyś byłam zakochana w znajomej les...ale zanim jej powiedziałam znalazła sobie dziewczynę,nie mam z nią dziś kontaktu nawet bo tak mnie to bolało,że musiałam się totalnie odciąć.wiele kobiet złamało mi serce,ale nigdy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
no raczej kobieta serca mi nie zlamie,ale przez nieszczesliwa milosc do facetow nacierpialemsie duzo,zreszta swoje lata mam,i zawsze mowilem,ze wiecej do tego nie dopuszcze,a tu znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
wiem,tak samo jak mi facet serca nie złamie.masz powyżej 30?nie da się powiedzieć sobie,że więcej się do tego nie dopuści.to się dzieje i już.tak samo ja próbowałam wmówić sobie,że podobają mi się faceci i chcę z nimi być,obiecywałam sobie że już nigdy nie zakocham się czy nawet nie zauroczę się w kobiecie,myślisz że to cokolwiek dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
mam40,tutaj wszedlem,bo chyba chcialem sie troche wygadac,niczego nie udajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
40 to jednak sporo,ja dopiero 18 ale też weszłam tu żeby szczerze pogadać,bo nie mam z kim tak naprawdę na 'te' tematy,nikt nie wie i nie mam zamiaru mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heineken_lbn
Jestem hereto i choć sie nikomu do tego nie przyznaje to chciałabym pocałowac sie kiedyś namiętnie z kobietą. Musi to być niesamowite przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
18?wszystko przed toba.moze za kilka lat cos sie zmieni,bo dla mnie juz za pozno.wiem jedno bylem samotny jestem itak juz pozostanie.brak mi odwagi by co kolwiek zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
dzieki za rozmowe,ide spac jutro do pracy,moze kiedys sie natkniemy na siebie,bylo by milo pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
dzięki wzajemnie,zawsze dobrze jest pogadać,jutro też będę tu zaglądać w mojej niedoli.cała nadzieja w tym,że jeszcze jestem młoda,ale też samotna. google-kurde,ta aktorka która tak mi się podoba (http://www.imdb.com/media/rm2021889792/nm0791226?ref_=nmmi_mi_all_pbl_16) ma 43 lata teraz,ta sama różnica byłaby między nami co między tobą i twoim facetem :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się czytać całego tematu, bo jest nudny i autorka pierdzi cały czas o tym samym. Dziwie się, że jesteś 100% homo a w ogóle nie wiesz na czym to polega. Homoseksualizm to nie tylko pociąg do płci przeciwnej... Homoseksualizm polega naprawdę na zupełnie czym innym. Nie wiem czy wiesz ale nie tylko ciało ale też mózg ma płeć i jeżeli płeć mózgu nie jest taka sama jak płeć ciała... Mamy homoseksualizm. Dlatego kobiety homoseksualne upodobniają się do mężczyzn, ich mózg ma po prostu inną płeć niż ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
to o czym mówisz to transseksualizm :o i nie masz ŻADNEGO pojęcia o czym piszesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×