Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smokopies

1 września

Polecane posty

Dziś 1- go września ja człowiek po trzydziestce odwiedziłem jedno z miast wojewódzkich (mniejsza o to jakie). Jest początek roku szkolnego więc na chodnikach, skwerach,dworcach pełno młodzieży szkolnej. Otóż ze zdumieniem stwierdziłem że połowa młodych dziewcząt (jeśli nie więcej), zaprezentowała się pedagogom w strojach mocno wyzywających, by nie powiedzieć d****arskich. Jakim cudem te nieletnie panny stwierdziły że styl za przeproszeniem burdelowy będzie najlepszy na taką okazję. Przesadnie krótkie spódniczki, głębokie dekolty, jakieś gorsety, wysokie szpilki w których duża część dziewczyn nie potrafiła dobrze chodzić. Ludzie no bez przesady!!!! Jako nie stary facet nie jestem jakoś szczególnie pruderyjny i nie przeszkadza mi eksponowanie przez kobiety ich walorów cielesnych. Ale do diaska po pierwsze są to osoby nieletnie (jaka matka pozwoliła wyjść tak córce na ulicę), po drugie szły jak by nie było do szkoły (dobrze że nie jestem nauczycielem) a nie na disco. Ręce opadają, dziewczyny skoro wy się nie szanujecie i wywalacie od młodych lat wszystkie swoje atrybuty kobiecości w sposób wulgarny na wierzch to nie dziwota potem że ci młodzi mężczyzni których potem poznajecie nie mają do was za grosz szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×