Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_Sza

Potrzebny naprawdę dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

Gość Arnold

Polecam dr. Krzysztofa K. w CMP Ochota przy Grójeckiej 132. Wyjątkowe podejście do pacjenta, zwłaszcza do kobiet (im robi nie tylko zęby). Można się dogadać cenowo (głębokie kieszenie w fartychu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łonna

W Warszawie Centrum Demed jest dobrym i sprawdzonym miejscem leczenia zębów. Ja tam chodzę od roku i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona ze zmiany. Czuję komfort i bezpieczeństwo. A do tego warunki naprawdę są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ub40_pawel

Polecam Centrum Stomatologiczne Kołodent: https://www.kolodent.pl/ na Warszawskiej Woli.
Super kadra lekarska, leczą kompleksowo i bezstresowo, mają także chirurgów więc z poważnymi problemami też pomogą. Oferują naprawdę szeroką gamę usług, można od razu sprawdzić: https://www.kolodent.pl/uslugi-stomatologiczne-warszawa-wola/. Na stronie jest też dostępny cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limaa

ja jestem zadowolona z Centrum Demed - mają doskonałych stomatologów, dokładniych i mają znakomite podejście do pacjenta! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja polecam Varsovia Dental. Jestem w trakcie ortodoncji i chwalę sobie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka

Zarówno jeśli chodzi o stomatologię, jak i ortodoncję to mogę polecić klinikę Villa Nova, leczę się tutaj od prawie roku i jestem zadowolona. Miła atmosfera, zero bólu czy stresu, jak mnie coś zaniepokoi to zawsze mi wytłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Polecam Ci Annę Olender z Dental Fraternity. Bardzo dobry stomatolog. Miła i delikatna pani (co dla mnie bardzo ważne). Bardzo dobrze poradziła sobie z moimi problemami stomatologicznymi. W ogóle bardzo dobra klinika. Nigdzie indziej nie dbają tak o pacjenta (a przeżyłam już kilka gabinetów stoatologicznych).  Dodatkowy plus za lokalizację łatwo można do nich dotrzeć nawet podczas przerwy w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettwor

polecam lek.stom Katarzynę Górską z kliniki Demeter na Żoliborzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lombinka

W Centrum Demed ma doskonałych ortodontów. I lubię tam chodzić bo mam kompleksowe leczenie w jednym miejscu. Dla mnie to super wygodne rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka

Bez dwóch zdań Klinika Villa Nova w Warszawie, najlepsze miejsce do którego mogłam trafić. Lekarze mają świetne podejście do każdego pacjenta, pracują na bardzo nowoczesnym sprzęcie i znają się na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie jednych z najlepszych specjalistów posiada Dental White. Byłam i korzystałam z ich usług. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin K.

Ja polecam dwa gabinety [link=Uśmiech Zdrowia]https://goo.gl/maps/Gg8viRdxWvavyS5f8[/link] oraz [link=Risorius]https://g.page/Risorius-Stomatologia?share[/link]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Engis

ja jestem zadowolona z Centrum Demed - i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona. Dokładnie i bezboleśnie. Bardzo profesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira

Z całą rodziną jesteśmy pod opieką stomatologów z gabinetu www.ferreus.pl. Dobra opieka i wysoka kultura. Ogromne doświadczenie i delikatność to dodatkowe atuty tamtejszych stomatologów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirażka

ja z kolei mam z całą rodziną wykupiony pakiet stomatologiczny w Eurodental, ja z mężem mamy pakiet za 49 zł a dzieciaki mają swoje pakiety. Mamy sporo zniżek, rabató i darmowych usług, naprawe opłąca się mieć u nich pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

W Dental Fratenity przyjmuje bardzo dobry stomatolog - Piotr Lipnicki. Jak mam jakiś problem z moimi ząbkami to uderzam do niego. Ma bardzo fajne podejście do pacjenta jest dokładny i fachowy. W ogóle cała klinika na wysokim poziomie i dodatkowo mają bezpłatny parkin w centrum. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adda2

Ja jak mam jakiś problem z zębami to chodzę na Ursynów do Demed.  Tam przyjmuje Pani Katarzyna Deszczyńska. Już kilka zębów mi wyleczyła i jestem zadowolona. Do tego miła kobieta, no i całe centrum jest przyzwoite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusinka

Centrum Demed to jeden z lepszych gabinetów - mają sprzęt nowy, dobrze leczą i dokładnie. Nigdy nie spotkałam sie z odmową pomocy w nagłym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulkanka

Bardzo dobrej jakości sprzęt mają też w Eurodental, ja mam u nich apkiet stomatologiczny i korzystam z ich usług, dobry sprzęt, wykwalifikowana kadra to jest powó dla któego wybrałam właśnie to miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksi

Centrum Demed ma dobrych lekarzy i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu kompleksowo można się u nich wyleczyć. Jestem zadowolona bardzo z tej opieki i nie zamierzam w najbliższym czasie zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorka

ja korzystam z eurodental w Warszawie, mają sporo placówek w całej polsce, poza tym jak ma się pakiet u ich wykupiony to dają jakieś zniżki i promocje na kolejne usługi, no ipracują na nowoczesnym srzęcie z najnowszymi metodami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usik

W Wawie to bardzo dobra stomatologia jest w Centrum Demed - doskonale leczą, dokładnie i bez bólu! w sam raz dla mnie - a jestem wielką panikarą jeżeli chodzi o leczenie zębów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziczka

ja w warszwie korzystam z pakietu komfort, mam nieograniczoną ilosc wizyt w stomatologa do tego w ramach pakietu jest sporo zniżek na leczeni ząbkja korzystam z eurodental w Warszawie, mają sporo placówek w całej polsce, poza tym jak ma się pakiet u ich wykupiony to dają jakieś zniżki i promocje na kolejne usługi, no ipracują na nowoczesnym srzęcie z najnowszymi metodami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarantuska

Leczyć zęby chodzę tylko do  kliniki Villa Nova. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu oraz efektów leczenia. Pełen profesjonalizm i kompleksowe zaopiekowanie się moim uśmiechem 🙂 Wizyty są w miłej atmosferze, zupełnie bez bólu, dobrze się czuję w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Jak na Pradze to tylko Demeter. Mają tam naprawdę wszystkie usługi od stomatologii dla dzieci, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii aż po ortodoncję. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teethfreak

Ja też chodzę do Demeter z całą moją rodziną i bardo sobie chwalę. Miałam plombowane 3 zęby i nic nie bolało, nawet raz nie wzięłam znieczulenia i na prawdę pani doktor jest tak delikatna, że nic nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiltka

ja mam doświadczenie z Eurodental w Warszwie, to placówka przejęta przez Lux Med, mają dobrą kadrę no i leczą najnowszymi metodami a na tym zależało mi najabrdziej, warto zwracać uwagę na tego rodzaju szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia W

Ja polecam dr Mielecką z kliniki przy Romera 4b - najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilitka

W Warszawie polecam Villa Nova Dental Clinic. Jeszcze nie trafiłam na tak fajnego dentystę jak tam. Miła atmosfera, zero bólu i zęby leczone profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwóch przychodniach chciano usunąć mój złamany przedni ząb. Na szczęście trafiłam do gabinetu www.ferreus.pl. Stomatolog podjął się odbudowy jedynki. To prawdziwy mistrz w swoim fachu. Znów mogę się uśmiechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×