Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_Sza

Potrzebny naprawdę dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

Gość patsy

Moja szefowa dała mi namiar na klinikę Bodent i pana doktora Bogdana Dmochowskiego. Co prawda przyjmuje w Łomży, ale to wybitny specjalista. Miałam ogromne problemy z uzębieniem po ciąży, a pan doktor mi bardzo pomógł. Ma nowoczesny gabinet i urządzenia, szybko doszłam do siebie nawet po leczeniu kanałowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

@DoradcaDentalFratetniry  a w jaki sposób wygląda zabieg? Jesteśmy pod znieczuleniem całkowitym czy miejscowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek
Dnia 10.04.2019 o 16:43, Gość Mia napisał:

@DoradcaDentalFratetniry  a w jaki sposób wygląda zabieg? Jesteśmy pod znieczuleniem całkowitym czy miejscowym ?

Ciekawe czy wgl to za jednym razem się wszystko wykonuje? Bo jeżeli tak to pewnie jest to pracochłonne i czasochłonne jeżeli chcemy zrobić więcej niż jeden implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara
Dnia 10.04.2019 o 16:43, Gość Mia napisał:

@DoradcaDentalFratetniry  a w jaki sposób wygląda zabieg? Jesteśmy pod znieczuleniem całkowitym czy miejscowym ?

Wydaje mi się, że raczej miejscowym, ale nie jestem pewna 😕

@Jurek pewnie nie, w końcu nie będziemy cały dzień siedzieć u dentysty 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmam

Nadłamany ząb, to raczej stomatolog odbudowuje. Mnie taki zabieg robili w Warszawie na Myśliborskiej 18

Dnia 22.02.2019 o 23:22, Gość Daria napisał:

Krysztof Polanowski klinika STOMAPOL na Tarchominie!

OO potwierdzam. Fachowiec przez duże F!! Stomatologia to nie tylko jego zawód, ale również pasja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterson79

Jeżdzę na Wilanow do Cinis Medu. Stomatologia na najwyższym poziomie, dawno nie miałem tak ładnie zrobionych zębów nie tylko pod względem estetycznym ale i "zdrowotnym" bo ich stan baaardzo się poprawił. Szczerze polecam panią stomatolog Magdalene Chojecka-Koper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amka

@doradca a czy po zabiegu zostają nam jakieś blizny? I jak długi jest okres leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amka

@doradca a czy po zabiegu zostają nam jakieś blizny? I jak długi jest okres leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogurtova

W Wilanowie klinika http://wellnow.pl - mają super nowoczesny sprzet i bardzo dobrych specjalistów. Byłam u doktora na dość rozległym leczeniu ubytków, plus zabiegach takie jak skaling, usuwanie osadu - one również wpłynęły na komfort jaki teraz czuje po leczeniu. Dobra klinika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Centrum stomatologiczne www.ortodentis.pl w Łomiankach pod Warszawą zatrudnia świetnych specjalistów.  Sam tam się zgłosiłem z zębami, które były w nie najlepszym stanie. Tam mi je uratowali i wyleczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2019 o 00:31, Gość jurek napisał:

To jest jakiś rodzaj implantow tytanowych? Kto może wykonać takie implanty, sa przeciwskazania?

Witaj Jurek

Implanty zygoamtyczne to implanty tytanowe. Jest to materiał, który w pełni dostosowuje się do naszego organizmu. Na dzień dzisiejszy specjaliści uważają, że nie ma przeciwwskazań do tego typu zabiegów, za wyjątkiem stanów pourazowych bądź chorób onkologicznych twarzy.

Dnia 8.04.2019 o 11:47, Gość KOGUT napisał:

@Doradca na czym polegają takie implanty?

Witaj kogut

Zabieg polega na wprowadzeniu implantów zygomatycznych do kości policzkowych. Warto wspomnieć, że implanty te wykorzystywane są najczęściej u pacjentów, u których wykryto znaczne zaniki kości i nie ma możliwości wprowadzenia korzeniowych implantów.

 

Dnia 10.04.2019 o 16:43, Gość Mia napisał:

@DoradcaDentalFratetniry  a w jaki sposób wygląda zabieg? Jesteśmy pod znieczuleniem całkowitym czy miejscowym ?

Witaj Mia

Zabieg wszczepiania implantów nie wymaga użycia znieczulenia ogólnego. Aczkolwiek w naszej klinice dobrze rozwijają się zabiegi pod narkozą.

 

Dnia 11.04.2019 o 18:17, Gość jurek napisał:

Ciekawe czy wgl to za jednym razem się wszystko wykonuje? Bo jeżeli tak to pewnie jest to pracochłonne i czasochłonne jeżeli chcemy zrobić więcej niż jeden implant

Witaj Jurek

Być może na początku to brzmi bardzo skomplikowane, ale jeżeli specjalista jest dobrze wyszkolony i ma doświadczenie to czas trwania zabiegu automatycznie się skraca. W naszej klinice zabieg wszczepiania zygom trwa do 2 godzin.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2019 o 17:05, Gość kociara napisał:

Wydaje mi się, że raczej miejscowym, ale nie jestem pewna 😕

 

Witaj kociara

I masz rację. W klinice Dental Fraternity zabieg wszczepiania implantów zygomatycznych wykonywany jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego.

 

Dnia 15.04.2019 o 22:42, Gość Amka napisał:

@doradca a czy po zabiegu zostają nam jakieś blizny? I jak długi jest okres leczenia?

Witaj Amka

Jeszcze do niedawna proces leczenia po takim zabiegu wymagał mniej więcej 2 lat. Aktualnie dzięki implantom zygomatycznym ten czas zdecydowanie się skrócił i wynosi maksymalnie 4 miesiące. 

 

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Edytowano przez DoradcaDentalFratetniry
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja polecam Varsovia Dental. Fachowo, miła atmosfera i centrum Warszawy, co jest dla mnie bardzo dużym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

W Warszawie dużo dobrych opinii słyszałam o Eurodental. Podobno współpracują teraz z LuxMed. Ktoś z Was korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopek
Dnia 27.04.2019 o 11:35, DoradcaDentalFratetniry napisał:

Jeszcze do niedawna proces leczenia po takim zabiegu wymagał mniej więcej 2 lat. Aktualnie dzięki implantom zygomatycznym ten czas zdecydowanie się skrócił i wynosi maksymalnie 4 miesiące. 

ale ogromna róznica ! Jestem zaskoczony! Długo czekamy na taki zabieg?

3 godziny temu, Gość Nattiii napisał:

W Warszawie dużo dobrych opinii słyszałam o Eurodental. Podobno współpracują teraz z LuxMed. Ktoś z Was korzysta?

a ja wrecz przeciwnie. Znajomemu tak spartolili zęby, że dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candyshop

@doradca czy istnieje możliwość wstawienia implantów zygomatycznych na fundusz zdrowia? Jeśli nie to czy cena jest zależna od ilości implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimis

W Warszawie jestem zadowolona z opieki stomatologicznej w Centrum Demed. Mają kompleksowe usługi, dobrą opiekę i przede wszystkim dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia

 

ja szczerze polcem . Ewe Knorr przyjmuje w luxmedzie na szernera na pakiet medyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna28

Miałam niedawno przeprowadzane leczenie kanałowe. Ogólnie b. się bałam, było to w gabinecie betterdent na Płoska. Pani dr. nie dość, że b. dokładnie tłumaczyła co będzie robione to wszystko było przeprowadzone fachowo, bezboleśnie i bez stresu. Wielki ukłon bo dla kogoś kto panicznie boi się dentystów od dziecka ta bariera została przełamana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2019 o 10:30, Gość szopek napisał:

ale ogromna róznica ! Jestem zaskoczony! Długo czekamy na taki zabieg?

Witaj szopek

O tym kiedy będzie wykonywany zabieg decyduje specjalista. Wszystko zależy od stany zdrowia pacjenta i oczywiście czasu naszego fachowca. Warto dodać, że w naszej klinice zostało wykonane 7 zabiegów w ciągu kilku miesięcy 🙂 Zachęcam do kontaktu drogą telefoniczną z naszą kliniką w celu umówienia się na wizytę. Można również zarezerwować sobie wizytę na naszej stronie, dzięki czemu możesz sam wybrać dogodny termin. 

 

Dnia 29.04.2019 o 16:47, Gość candyshop napisał:

@doradca czy istnieje możliwość wstawienia implantów zygomatycznych na fundusz zdrowia? Jeśli nie to czy cena jest zależna od ilości implantów?

Witaj candyshop

Leczenie implantoprotetyczne nie jest refundowane. No chyba, że mówimy tutaj o sytuacjach gdzie osoba utraciła zęby podczas okolicznościowego wypadku. W tym przypadku człowiek może starać się o pokrycie kosztów takiego leczenia.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warsi

Dla mnie jedną z lepszych klinik leczenia zębów jest własnie Coral Travel. No i nie mam zamiaru jej zmieniać bo sie czuję tam bezpiecznie i zaopiekowana odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalela

Polecam stomatologów z grupy Lux Med. Mam u nich pakiet Komfort. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Jeżeli nagła sytuacja i trudne przypadki to w Cinis med powinni dać radę, bardzo porządna klinika. U mnie uratowali zęba, którego nikt nie chciał się podjąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Bardzo cieszyłem się z wizyt w dentalwhite, a czemu w czasie przeszłym? Bo naprawili mi tak, że nie muszę już tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaboo

najlepsza stomatologia i implantologia jest w klinice DEMETER na Pradze , dzieciaki też tu chodzą do dentysty , super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2014 o 10:39, OliwkaM85 napisał:

Podbijam wątek, ale ja z kolei szukam dobrego dentysty (koniecznie mężczyzny), który szybko i sprawnie wyrywa zęby. Mam do usunięcia ósemki. Jak słyszę historie znajomych o suchych zębodołach, bólu i opuchliźnie mam ciarki na plecach... Najlepiej jeśli gabinet byłby w okolicach Bemowa lub Centrum, ale lokalizacja nie jest najważniejsza. Będę bardzo wdzięczna za odzew;)

Ja polecam bardzo dobry i fajny stamatolog Maciej Zaremba przyjmuje w kilka klinikach Żoliborz ul Jerzego Popiełuszki6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Polecam Eurodental. Pracują tam dobrzy specjaliści z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrylouuus

http://wellnow.pl/pl/ to dobra klinika, mają wyposażenie, która pozwala na zrobienie większości badań na miejscu. Do tego miły zespół stomatologów :) i leczą bez strachu i bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindzi

Ja sobie chwalę Centrum Demed – jest miła atmosfera a to daje bardzo dużo do komfortu, spokojnie i dokładnie. Nie boję się tam borować zębów bo wiem ze za każdy razem będzie znieczulenie. I to jest naprawdę fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz cinis med? To na Wilanowie, leczy tam moja dentystka dr Emilia Majewska, którą mogę Ci polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×