Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_Sza

Potrzebny naprawdę dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

Gość Mixa

W Warszawie polecam Centrum Demed - dokładnie i dobrze leczą zęby. jestem zadowolona z tej kliniki i opieki. Dokładnie wyleczone ubytki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Najlepsza klinika stomatologiczna w Warszawie to Demeter na Białostockiej. Korzystamy z ich usług razem z mężem. Czy to leczenie zębów czy kontrole - wszystko bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porika

W centrum Demed można dokładnie i dobrze wyleczyć zęby. Ja jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania i szczerze mówiąc nie planuję zmieniać dentysty bo jestem z tego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amuszka

Ja osobiście polecam klinikę Villa Nova w Warszawie, mają świetne podejście do pacjenta, serdeczni ludzie, miła atmosfera, o ile wizytę u dentysty można tak określić. No ale serio polecam, poradzą sobie nawet z najbardziej spanikowanym pacjentem, ja robiłąm u nich implanty i wyszło naprawdę rewelacyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amuszka

Ja osobiście polecam klinikę Villa Nova w Warszawie, mają świetne podejście do pacjenta, serdeczni ludzie, miła atmosfera, o ile wizytę u dentysty można tak określić. No ale serio polecam, poradzą sobie nawet z najbardziej spanikowanym pacjentem, ja robiłąm u nich implanty i wyszło naprawdę rewelacyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masolka

W Wawie polecam Centrum Demed - klinika jest jedna z lepszych, ma dobrych lekarzy i przede wszystkim cały sprzęt na miejscu wiec na żadne prześwietlenia itp nie trzeba jeżdzić gdzieś daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najleczka

ja polecam klinikię Villa Nova, sama do nich chodzę trafiłam w sumie z polecenia ale jestem bardzo zadowolona z efektów, pracują tam mega specjaliści do tego miła obsługa i leczeneinajnowszymi metodami, robiłam leczenie kanałowe którego bardzo się bałam, jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminka

Centrum Demed w Wawie jest dobrym miejscem do leczenia ubytków. Chodzę tam od dłuższego czasu i szczerze mówiąc nie boję się już borowania. Naprawdę bezboleśnie i w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja polecam Eurodetnal. Pracują tam naprawdę dobrzy specjaliści, zapewniają też kompleksową opiekę, a to też ważne przy bardziej skomplikowanych problemach. Mi poleciła ich koleżanka i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska

Centrum Demed jest godne zaufania, ja leczę tam zęby od dłuższego czasu i nie mam powodów żeby sie stresować u nich. Na prawdę dobre miejsce z kompetentnymi lekarzami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja chodzę do przychodni państwowej i tam robię prywatnie.Wg mnie nie partaczą jak w tych prywatnych klinikach,gdzie naciągają na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent

Ja bardzo polecam dr Ludwikowską z gabinetu Better Dent na targowku na Płosa, pani doktor przemiła, bardzo delikatna, wszystko wytłumaczy i dokładnie opowie tak ze można to zrozumieć, dla mnie numer jeden, gabinet nowoczesny, czysty, polecam wszystkim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia

Tak jak ktoś tu wcześniej wspomniał, to naprawdę dobrych i doświadczonych lekarzy stomatologów mają w placówkach Enel-Med. Ja i wielu moich znajomych od lat korzystamy ich pomocy. Mają swoje gabinety w całej Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niqa

Korzysta ktoś z Was z pakietów stomatologicznych w Lux Med ? Znalazłam ich ofertę i wydaje się spoko. Dokładnie chodzi mi o pakiet komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niqa

Korzysta ktoś z Was z pakietów stomatologicznych w Lux Med ? Znalazłam ich ofertę i wydaje się spoko. Dokładnie chodzi mi o pakiet komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Jeżeli chodzi o pakiet medyczny i stomatologa, to tylko i wyłącznie w Enel-Med. Bardzo dużo ludzi z niego korzysta w tym moich znajomych i nigdy nie słyszałem złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmowa

Najlepsza jak dla mnie klinika to Villa Nova Dental w Wilanowie. Cudowny personel, ludzie z podejściem do człowieka dla którego wizyta u dentysty to prawdziwy dramat. Profesjonaliści w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursula87

Ja chodzę do dentysty w Fabdencie na Bemowie. Polecam 🙂 Miła pani doktor, bardzo kompetentna, dokładnie ale delikatnie prowadzi leczenie, nigdy mnie nic nie bolało, a atmosfera jest miła więc czuję się naprawdę komfortowo 🙂 Robiłam tam leczenie kanałowe pod mikroskopem, ten zabieg uratował mi ząb, ale poza tym także standardowe leczenie i zawsze mam bardzo dobry odbiór i wrażenia po wizycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olita

Ja chodzę do DENT SM i jestem zadowolona z opieki. Lekarzy mają tam super. Zęby mam wszystkie wyleczone, teraz tylko na przeglądy pozostaje chodzić, aby utrzymać efekty leczenia. Klinikę polecam, bo mają świetny personel, a gabinety są nowoczesne. To wpływa na komfort pacjentów, wiem z doświadczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja napiszę od siebie ogólnie, że każda nowoczesna klinika dentystyczna, posiadająca najnowocześniejsze sprzęty, mikroskop jest dobra, ceny też mają wszędzie na podobnym poziomie. Teraz dają takie znieczulenia, że nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika

jeśli chodzi o sprawdzone miejsca w Warszawie to ja polecam klinikę Villa Nova w Wilanowie, sami profesjonaliści, sprzęt na najwyższym poziomie, najnowocześniejsze metody leczenia, warto udac się do nich jeśli liczysz na wysoki poziom usugi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłek

W Warszawie bardzo dobrym stomatologiem jest Pani Taida Gajewska z EnelMedu. Bardzo długo już chodzę na wizyty i jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Centrum Demed w Warszawie leczą moim zdaniem kompleksowo i dokładnie. Bez bólu, bez kolejek, bardzo ok. Jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z usług gabinetu Dental Nobile przy zakładaniu implantów, obsługiwał mnie dr n. med. Paweł Głębowski świetny specjalista. Piaseczno koło. Warszawy ul. Wojska Polskiego 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie byłam w Centrum Demed i serio całkiem fajnie tam leczą, bezboleśnie i tak dokładnie. Także jak dla mnie to się okazuje super rozwiązanie. jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei leczę się w Centrum Demed. I także polecam to miejsce bo jest miło, terminowo i bezbolesnie. Dobra robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularnie chodzę do kliniki Villa Nova Dental,  jest to świetne miejsce, wspaniali fachowcy. Do gabinetu trafiłam z bardzo skomplikowanym leczeniem kanałowym. Mój przypadek  został wyleczony wzorowo. Wasze zęby na pewno  będą zadowolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Miła atmosfera, dentyści ze świetnym podejściem, no i nic nigdy nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chodzę z dzieciakami do Centrum Demed- mają fajne podejście do dzieci, bezboleśni i dość sprawnie leczą. jestem bardzo zadowolona z takiej opieki bo przynajmniej nie ma awantur przed wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na zakup pakietu stomatologicznego dla dziecka w Eurodental, plan opieki stomatologicznej dla dzieci kosztuje na rok 228 zł a obejmuje 19 bezpłatnych usług, zniżki na różne usługi,a do tego palcówka gwarantuje szybkie terminy, praktycznie z dnia na dzień można umowić bez problemu wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×