Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_Sza

Potrzebny naprawdę dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

Gość Lomko
dobry jest w Centrum Demed - ja osobiście jestem z nich bardzo zadowolona, z tego że zawsze jestem przyjęta w miłej atmosferze, zawsze znajdą odpowiedni termin a ponadto leczą dobrze i dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.18 Leczenie kanałowe pod mikroskopem nie jest jeszcze niestety zbyt popularne i trudno znaleźć dobrego specjalistę. Ja miałam dwa zęby tak leczone i tylko jeden pod mikroskopem. Jest duża różnica. Następnym razem będę mieć na uwadze Medykus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja od lat chodzę do Stomapolu i jestem zadowolona, bo dobrze leczą i mają bardzo dobre podejście do klienta. po ludzku po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim stomatologiem jest Pani Elżbieta Górecka-Pająk, przyjmuje w Centrum Stomatologicznym Demed na Woli. Z zębami mam problemy od dziecka, jak nie jeden to drugi zaczyna pobolewać, zawsze coś się dzieje. Dzięki Pani Elżbiecie pomału wychodzimy już na prostą. Polecam jej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie słyszałam dobre opinie o Eurodental. Mają świetnych specjalistów i szeroką ofertę usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Klinika dr Tomasza Sak przy Romera na Ursynowie. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Myśliborska 18 Tarchomin, Białołęka. Fajny gabinet i płatności można rozłożyć na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.11.2018 o 10:27, Gość gość napisał:

gość 2018.10.18 Leczenie kanałowe pod mikroskopem nie jest jeszcze niestety zbyt popularne i trudno znaleźć dobrego specjalistę. Ja miałam dwa zęby tak leczone i tylko jeden pod mikroskopem. Jest duża różnica. Następnym razem będę mieć na uwadze Medykus.

Polecam ci serdecznie tę placówkę, bo nie dość, że mają tam leczenie pod mikroskopem to jeszcze można zrobić na miejscu szereg potrzebnych badań, np. tomografię komputerową, a ceny są bardzo umiarkowane. No i nie mają oporów przed trudnymi pacjentami i wymagającym leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perolka

no ja jestem zadowolona wlasnie z Centrum Demed - i myslę ze jest to całkiem niezła klinika dentystyczna, wszystko bez kolejki, odpowiednio dbrają o pacjenta i bezboleśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajawies30

Corten Medic ma świetnych specjalistów a zapisac się możesz online przez Portal Pacjenta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiana

W Ząbkach pod Warszawą polecam klinikę Flo-Dental. Gabinet robi bardzo dobre wrażenie, jest nowoczesne wyposażony i jednocześnie przytulny. Lekarze z profesjonalnym podejściem do pacjenta, no i niedrogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Piodent w Pruszkowie lub Wołominie. Mają dobry sprzęt, leczą kompleksowo, bez bólu i nie mają drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommka

ja wolę w Warszawie Centrum Demed - mają dobrą stomatologię, dobrze leczą i dokładnie! szczerze mówiąc jestem całkiem zadowolona z tego że tam trafiłam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska33

Corten Medic zdecydowanie, a z aparatów polecam wybrać kryształowy ponieważ jest bardziej estetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Krysztof Polanowski klinika STOMAPOL na Tarchominie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaSa

Ja polecam Centrum Demed na Woli. Bardzo dobrze przeprowadzili u mnie leczenie kanałowe dwóch zębów, z czego jedno było troche bardziej skomplikowane 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Polecam w ciemno Piodent w Pruszkowie www.piodent.pl Mają drugi gabinet w Wołominie. Leczę tam zęby od lat - wypełnienia się trzymają, ceny mają rozsądne, no i leczą bez bólu. Wszyscy specjaliści w jednym miejscu = kompleksowe leczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielek

Jeżeli zalezy Ci na szybkiej obsłudze i fachowym podejściu zajrzyj tutaj: http://stomapol.eu/o-nas/

Korzystałem z ich usług już cztery razy i się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśniak

Sprawdź "stomapol" tam Ci pomogą na pewno. Mi pomogli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatata

Na Ursynowie w Centrum Demed mają dobrych stomatologów. Centrum jest naprawdę profesjonalne, więc można liczyć tam na odpowiednie leczenie zębów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka

Stomapol, sprawdź sobie na stronie. Miałam robiony implant u nich, nie płaciłam dużo a i usługa wykonana szybko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka

Stomapol, sprawdź sobie na stronie. Miałam robiony implant u nich, nie płaciłam dużo a i usługa wykonana szybko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka

Stomapol, sprawdź sobie na stronie. Miałam robiony implant u nich, nie płaciłam dużo a i usługa wykonana szybko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

Współczuję.. straszne przeżycie. Polecam Ci zajrzeć na stomapol. Miałem tam robione ubytki, ale w ich zakresie usług też to znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Moi drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek

To jest jakiś rodzaj implantow tytanowych? Kto może wykonać takie implanty, sa przeciwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOGUT

@Doradca na czym polegają takie implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier z Warszawy

Polecam lek. Zuzanne Samborska młoda stomatolog przyjmuje Prywatnie i na NFZ mogę polecić z czystym sumieniem Wcześmiej bywałem w wielu gabinetach, ale z żadnego nie byłem do końca zadowolony. Zawsze musialem wrócić na poprawkę. Żeby nie było, nie poszedłem tylko do tej dentystki  i juz ją wychwalam. Leczę się u nij już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony, do tej pory żadnej poprawki nie było. Co do samego gabinetu, obsługa jest bardzo miła, sprzęt jest nowy, nawet gdybym chciał to nie mogę im nic zarzucić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×