Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_Sza

Potrzebny naprawdę dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

Gość gość
Maestria http://maestria.clinic/ ! Zdecydowanie! Uczęszczam tam od niepamiętnych czasów, a że mieści się na Rodziny Hiszpańskich 8 to mam blisko z pracy na Mordorze ;) Zabiegi są przeprowadzone szybko, sprawnie i po bardzo atrakcyjnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraKlaris
Ja miałam leczenie kanałowe w gabinecie p. Dominiki Romanik na Powiślu. Namiar dostałam z polecenia znajomej, której syn u tej Pani ma leczenie ortodontyczne (Pani jest i stomatologiem i ortodotną). Przyjęła mnie miła i uśmiechnięta osoba, więc reszta wizyty przebiegała w dobrej atmosferze. Co do samego leczenia to oczywiście nie odbyło to się na jednej wizycie. Kanały dobrze wyczyszczone, zrobione pasujące wypełnienie. Od leczenia minął miesiąc już, bardzo dobrze się czuję i nie odczuwam np. dyskomfortu podczas zmiany pogody, na co często narzekałam. Teraz chodzę na takie normalne leczenie, bo kilka zębów wymaga już interwencji, ale na szczęście nie leczenia kanałowego. Polecam Panią Romanik jak ktoś z tej okolicy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę wam polecić centrum stomatologii www.ortodentis.pl Pracują tam świetni dentyści a centrum posiada szeroki zakres usług. Miejsce to znajduje się w Łomiankach pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DotDot
W Warszawie bardzo wielu dentystów i to takich dobrych wg należy poszukiwać w gabinecie Ratynscy Dental Clinic. świetni lekarze oraz sprzęt ;) I wystrój tez robi wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak
Przykro mi, że nie mogę pomóc w zaopiniowaniu warszawskich gabinetów stomatologicznych, bo moja rodzina od lat już korzysta z usług świadczonych przez klinikę doktora Ziemlewskiego Impladent w Gdańsku. Nie jesteśmy jedynymi osobami, które przyjeżdżają tam ze stolicy. Standardy jakie są tu zachowane i idący za tym komfort oraz poczucie bezpieczeństwa jakie towarzyszy zabiegom sprawiają, że wielu chętnie poświęca trochę czasu na dojazd do Trójmiasta otrzymując w zamian gwarancję zadowolenia z efektu leczenia. Mam adres strony kliniki doktora Ziemlewskiego. Polecam zajrzeć - http://www.ziemlewski.pl/ i dokładnie zapoznać się z ofertą. Wszystko jest opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaW
Polecam panią dr Stawczyk. Miałam dosyć poważny problem. W trakcie wypadku ułamał mi się kawałek jedynki, wyglądało to koszmarnie. Po jednej krótkiej wizycie uśmiech był jak nowy. Zapłaciłam ok 200 zł razem z przeglądem . Jestem bardzo zadowolona Tutaj jest link, wczesniej czytalam opinie na kilku potralach są naprawdę dobre https://ranking.abczdrowie.pl/d/wioletta-stawczyk-stomatolog-warszawa-81396

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina009
ja chodzę do centrum medycznego Corten Medic i raczej nie zmienię miejsca w którym leczę swoje zęby, bo czuję że jestem tam pod dobrą oraz profesjonalną opieką i nie boję się powierzyć swojego zdrowia w ręce specjalistów z tej placówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Dzisiaj wszystko się zmienia. Już nie ma takich dentystów jak parę lat temu, że od samego zapachu można było nabawić się traumy. Ja nawet ostatnio przeglądałam fora, bo chciałam dowiedzieć się jakie są metody pozbycia się diastemy. I dowiedziałam się, że można założyć licówki a do tego jeszcze upolowałam stronę do profesjonalnej kliniki, gdzie ponoć dużo osób z W-wy jeździ. Patrzcie http://www.ziemlewski.pl/ - mnie się wydaje, że warto by było pojechać, bo cenowo nie jest jakoś przerażająco a widać, że to już klinika konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corten Medic mają kilka placówek w Warszawie i naprawdę oferują fachową pomoc. Chodzę tam już chyba z rok, wszystkie zęby naprawione w bardzo szybkim czasie. Teraz tylko regularnie na kontrolę. W tym tygodniu wybieram się tam na higienizację bo mają promkę na czerwiec i jest w bardzo przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.gabinetdentystyczny.org to gabinet stomatologiczny na Saskiej Kępie, który w zawodzie dentysty już prawie 30 lat, bardziej doświadczonego i dobrego dentysty szczerze nie znam. :) śmiało mogę go polecić, jest niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Kubik
Bardzo ale to bardzo dobrzy dentyści są w Ratynscy Dental Clinic, począwszy od samego pana dr Jarosława Ratyńskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetawollls
Odkąd po wypadku musiałam wstawić 2 implanty zębowe, regularnie chodzę do Kliniki Stomatologicznej Zbigniew Kowalik na Bielanach. Implanty wyglądają naprawdę świetnie, szybkie terminy i profesjonalni stomatolodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość americasuper
kilka osób poleciło impladent, też do nich chodzę i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dentystów z grupy Lux Med. Mają dobrych specjalistów, no i teraz dla klientów z Warszawy mają promocje. Do pakietu medycznego za 49 zł można dokupić pakiet stomatologiczny Komfort i cieszyć się zdrowym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość402
Chodzę do Corten Medic na Krakowskim Przedmieściu, ale mają jeszcze inne placówki w warszawie. Nigdy nie muszę czekać długo na termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Lux Med i pakiet stomatologiczny Komfort. Dzięki dużej ilości placówek mają szybkie terminy i naprawdę dobrych stomatologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosiorJ
Dobry i skuteczny dentysta? Najlepiej szukaj w Corten Medic. Pracuje u nich wielu dobrych specjalistów, a przy tym mają krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio trafiłam do dentysty z problemem wydawać by się mogło niestomatologicznym - problemem były stawy skokowo-żuchwowe. Z polecenia znajomej udałam się do dr Ewy Jakubowskiej, która przyjmuje w Dent SM (http://www.dentsm.pl/). Niesamowite, jaką leczenie przyniosło mi ulgę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkizpiasku
Pani Monika Rokicka jest wspaniała! ja byłam w Silver Dental, ale z tego co wiem przyjmuje jeszcze w jednym miejscu (nie pamiętam). Przede wszystkim delikatna i dokładna, jak nie ma cię dłuzszy czas u niej albo chodziło się wczesniej do innego to na pantomogramie sprawa jak zęby wygladają od srodka. No i znieczulenie - coś czego sie najbardziej boję, niewiele mniej od borowania - naprawdę delikatnie się wkłuwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę dodać do tej listy świetną klinikę na Bemowie - Fabdent, http://www.fabdent.pl. Miejsce naprawdę godne polecenia, ja osobiście jestem pacjentką dr Olszak, przemiła i super kompetentna osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo widzę ze moją Panią Doktor już poleciła koleżanka wyżej :) Pani Monika Rokicka jest wspaniała! Ja akurat byłam w Piasecznie u niej, klinika jest ogólnie mega fajna, bliziutko mnie. Pani Monika tak delikatnie zrobiła mi znieczulenie że nawet tej igły nie poczułam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabnet Ferreus https://ferreus.pl/ na pradze nie raz doprowadził moje zęby do porządku. Na pewno wydaje Ci się, że Twój problem jest bardzo poważny, jednak nie masz czym się przejmować - kłopot rozwiążą w mgnieniu oka, z tego co słyszałem nie takie przypadki już obsługiwali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż Ci mogę polecić? centrum Stomapol na tarchominie. Tam mają wszystko. prawdziwa stomatologia estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim celu szukasz dentysty? Chodzi tylko o leczenie czy może jakieś inne zabiegi? Ja znalazłam swojego stomatologa, do którego od dawna chodzę podczas szukania gabinetu, gdzie będę mogła leczyć ząb kanałowo pod mikroskopem. Teraz do Medykusa chodzę na wszystkie kontrole i jestem zadowolona z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinalina
Dr Monika Michalska tyle że w Radzyminie w CM Panorama. Ja z warszawy 25 minut jadę także daleko nie jest. Ogólnie stomatologia w tej poradni to poziom wyżej od większości klinik dentystycznych, mają nowoczesny sprzęt a przy tym spoko ceny. Moje zęby bajecznie wyglądają odkąd do dr Michalskiej chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Eurodental mają dobrych dentystów. Siostra chodzi tylko tam. Mają szeroki wybór usług, i przyjmują również dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeline268
Ja chodze na NFZ do Corten Medic jak Pasaż Ursynowski i jeszcze ani razu się nie zawiodłam, mają tam naprawdę dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×