Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliviaa1980

Herbata na jesień jaką polecacie

Polecane posty

Gość kalinqqqAA
Herbata na jesień - malinowa mój faworyt. Nawet jej nie trzeba słodzić. Chyba, że ktoś lubi mega słodkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka789
No w sumie ja pije fruit love. Wanilia i maliny aż się prosi o jakieś wielkie ciacho do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauri90909
Koleżanka w temacie powinna jeszcze o jakiś ciastach wspomnieć, bo my tu w komentarzach się rozwijamy kulinarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuska989
Zwykła earl Grey bez niczego idealna :D na każdą okazję do śniadania i kolacji no i oczywiście do książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedRibbons2
A dodaj sobie do zwykłej herbaty żurawinki albo jakiś konfitur. Palce lizać ! Naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna z imbirem i cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara8090
ja dosyc czesto siegam po herbaty od firmy teekanne. maja dosyc spora baze owocowych. nie moge ci niczego konkretnego polecic bo nie okreslilas ulubionych smakow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaczek78
Hej, herbata na jesień moim zdaniem powinna być spożywana z kieliszkiem jakieś domowej nalewki na pewno rozgrzeje od środka i uchroni przed czekaniem w kolejce u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siekam imbir do czarnej herbatki Eternal. koniecznie liściastej, bo ma intensywny smak i aromat. Jeśli zdecydujesz się na taką rozgrzewającą herbatkę z imbirem, pamiętaj by dodać imbiru po lekkim przestudzeniu herbaty, bo we wrzątku traci swoje cenne właściwości. Lubię też do herbatki dodać konfiturę z pigwy lub malin. Pyszności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbata Saga ta pomarańczowa :))) obowiązkowo co roku w październiku ją kupuję i tak aż do marca :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandzia
figura detox! moja ulubona ostatnio. albo zwykla czarna z miodem na wieczoryzimne, pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadzioZet1
noo jako herbata na jesieenń to z pewnościa najprostsza czarna odmiana bez niczego. klasyka to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Rossmannie sa pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaMisiak78
herbata na jesien to z pewnoscia herbata zielona z wyciskanymi owocami jak jablko, gruszka, pomarancza. Moze być tez zurawina. dziewczyny wy sie nie martwcie wasze dzieciaki kiedys podrosna i beda jadły i piły wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrico90
jaa niestety jestem słodyczoholikiem dlatego nie dość, że herbaty słodzę, to jeszcze pije owocowe. A jeżeli chodzi o polecanie jakieś konkretnej herbaty na jesienne wieczory to z pewnością będzie to fruit love od teekanne. nuta malin i wanilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DavidMotto2
na rynku herbat naprawde jest tego pełno, ale osobiscie polecam picie tradycyjnej herbaty z sokiem malinowym oraz cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbyszekZaba67
eeejj no ludzie, wszyscy by tylko to herbaty dolewali alkoholi. a pracowacć nie ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina19803
hmm, ja mam trojke dzieciakow i cięzko jest je uchronic od przeziębien. Wiecie jak to dzieci wszedzie biegaja i się czyms upaskudza, a zeby je jeszcze przekonac do jakies herbaty to naprawde wyczyn. Musze kombinowac i tak dosysc często w domu pijemy własnie smaki z dzika rozą i wit C. Dzieciaki myslą, że to zwykła owocowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaKot56
Chłopie, musisz uspokoić cukrową rządze. Jeszcze się cukrzycy nabawisz. Herbata na jesień powinna być prosta, czyli dodaj cytryny i z problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojjtek344
NOo a ladnie tak dzieci oszukiwac? Hehe nie no osobiscie tego na rynku jest sporo wiec wystarczy tylko probowac i kosztowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaDzwoneczek23
oojj tam, nie kazdy lubi szalec. niestety nie jestem ryzykantka i wrecz uwielbiam sprawdzone receptury. A jako herbata na jesień to jablkowa z cynamonem polecam z cala pewnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeterPan1920
wystarczy wkroic cwiartke pomaranczy i dodac szczypte cynamonu i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka78
kurde felek. a znacie moze jakies dobre przepisy na herbate? Bo tego w Internecie jest naprawde sporo, a bym chciala cos na urodziny meza przygotowac dla jego rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga1809
Cześć, ja mam dokładnie ten sam problem. Nie cierpię zimna, dla mnie lato mogłoby trwać cały rok i sami możecie stwierdzić, że życie stało by się z całą pewnością piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOliwka2308
Droga koleżanko czy też kolego może powinieneś czy też powinnaś pomyśleć o przeprowadzce do jakiś tropikalnych krajów? A jeżeli chodzi o herbatę to dodaj mleka w tak banalny sposób powstanie bawarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryspin687
e tam, a ja piłem bawarkę i szału nie ma. jako herbata na jesień na pewno nie daje rady. właściwie zawsze nam dziadkowie zwozili z niemiec teekanne zimowe smaki i sentyment został. teraz już się je dostaje u nas bezproblemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaPomarancza34
taa herbata na jesień powinna rozgrzewać. za oknami tak brzydko a wy tu jakieś banalne przepisy dajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix2409
siemanko, green tea zurawinowo malinowa od teekanne jest naprawde pyszna. pije podczas kazdego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BananowaJusia2
na urodziny meża wystarczy żebyś podała herbate w jakiś fajnym dzbanku z podgrzewaczem. Dodatkowo obok mozesz ustawić miseczki z dodatkami jak cytryna, borówki czy żurawina i tak każdy sobie wybierze to co lubi najbardziej. bazą może byc coś standardowego: dobra nero tekane albo earl grey Liptona. W kazdym razie herbata o głebokim smaku. Wtedy dodatki jej nie stłamszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×