Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliviaa1980

Herbata na jesień jaką polecacie

Polecane posty

Gość Sylwia20202
Mnie smakują herbaty Sirocco ze strony www.sirocco-tea.pl. Jest to wyższa półka, ale za prawdziwie ekologiczne, ręcznie produkowane, a dodatkowo tak ładnie opakowane herbaty to ja mogę się dać pociąć ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnichu
a dla mnie najlepsze jest grzane piwo na jesienne wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyszne sa herbaty TAZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenFROG
na moje oko to herbatka na jesień jak royal rum z teekanne z dodatkiem rumu się całkowicie sprawdza, oczywiście w pracy to się takiej herbaty z wkładką nie wypije, ale po pracy do jakiegoś dobrego filmu żeby się porządkie rozgrzać to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka989
lisciaste zaparzane w czajniku sa smaczne, nawet sie pokusilam o imbryczek z podgrzewaczem i teraz jak sie zrobi mega zimnica to sobie bede mogla siedziec w domciu i pic ciepla herbatke, a nie co chwile biegac do kuchni zeby sobie zrobic nowa i ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatkaNatka
Takiej to dobrze, moze czas pomyslec nad kupnem czajnika z podgrzewaczem bo faktycznie jak mnie dopada jakies paskudne przeziebienie to zbytnio nie chce mi sie co chwile biegac do kuchni parzyc herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa_Jurata
Dla mnie na zime, najlepsza Hot Cinnamon Spice od Harney Tea. Poszukajcie sobie jej a zakochanie gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia7474747
N a jesień uwielbiam herbaty z dodatkiem cynamonu, goździków itp. Są bardzo rozgrzewające co jest bardzo ważne w długie deszczowe wieczory. Ostatnio kupiłam "Pu erh Rozgrzewającą" w jednej z internetowych herbaciarni bardzo fajna, nawet mojej córce bardzo się spodobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezależnie od pory roku - zielone herbaty :) ja lubię z dodatkiem jakichś egzotycznych owoców -ananas, granat itp. a na jesienno-zimową porę fajne są takie z jakimiś wyraźnymi korzennymi przyprawami, ostatnio kupiłam pyszną bifixa z żeń-szeniem http://bifix.pl/nasze-produkty/bi-fix-herbaty-zielone/herbaty-ekspresowe-premium/bi-fix-premium-zielona-z-zen-szeniem-i-granatem-herbata-ekspresowa/ i na razie ma laur pierwszeństwa u mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guteckowsky
co tam herbata na jesień, browarek też się sprzeda podczas jesiennych wieczorków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionne
Jakby tak kazdy mial takie podejscie to racze hipermarkety zostalyby zastapione samymi sklepami monopolowymi, ktore oprocz browarkow oferowaly by jeszcze jakies zarelko pod piwerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
indyjska masala czaj :) moja ulubiona herbata na jesienne słoty to jest zwykła herbata z dodatkiem różnych aromatycznych przypraw - cynamony, kardamonu, imbiru itd., z dodatkiem mleka, słodka i po prostu pyszna pewnie można kupić gotową, ja zawsze robię w domu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damrotka
w sumie opcji jest bardzo dużo, jednak dla mnie herbatka na jesień to najlepsza jest z malwy, a dokładnie owoce dzikiej róży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVywrotka
Mi jesień zawsze się kojarzy z opadającymi jabłkami, śliwkami, gruszkami oczywiście jeżeli chodzi o owoce. Dlatego albo pije herbatkę gold z teekanne z dodatkiem startych jabłek, albo powidłami śliwkowymi czy musem z gruszki. Podczas jesiennych wieczorów wraz z dobrym filmiem sprawdza się idealnie taka wersja herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześka1000
z ta gruszka wyprobuje, ale za sliwkami nie przepadam moze to jakis uraz z dziecinstwa jak zjadlam sliwke robaczyke, ale coz do tej pory sie jeszcze do sliwej nie przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Herbaty
Ja lubię mocnego earl greya. Wiem, że bardzo popularny, a wręcz oklepany wybór, ale lubię. Jeśli nie earl grey to zwyczajna herbata z cytryną posłodzona brązowym cukrem. Ważne, by na dobrej wodzie zrobione to było. Od kilku miesięcy mam przyjemność picia tej samej herbaty, ale smakującej znacznie lepiej dzięki temu http://www.filtry-do-wody.info/zmiekczacze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej lubie herbaty dilmah. z torebkowych uwazam, ze sa najlepszej jakosci. w polo markecie jest teraz na nie promocja w tej akcji multilogika, wiec sobie nakupuje i bedzie zapac na zime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jeżdżę na szkolenia z firmy w okresie zimowym. W jednym z obiektów w którym bywam- dokładnie w Nicoli pod warszawą zawsze mają pyszne rozgrzewające herbatki - akurat na taką porę roku. Nie pamiętam firmy ale są najróżniejsze rodzaje: miodowo-imbirowa, żurawina z granatem, czerwona pomarańcz z pigwą itp. Herbaty są bombowe, obiekt zresztą też www.cksnicola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia333
Ja próbuję wszystkich po kolei z tej strony http://caferene.pl/wyjatkowa-herbata/. Nie są drogie, więc zamawiam kilka opakowań jednorazowo. Przede wszystkim są jednak bardzo smaczne. Nie spodziewałam się, że mniej znana marka może mnie tak zaskoczyć. :) Jak na razie chyba moim faworytem jest zielona z miętą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka32
Polecam świetne przepisy na rozgrzewające herbaty, a zwłaszcza na herbatę "Miłosny Akcent". Tutaj go znajdziecie: http://www.herbata.info/herbata-przepisy/. Jest w składzie i papryka, i czekolada pitna, i cynamon, a herbata jest naprawdę PRZE-PYSZ-NA!!! Generalnie uwielbiam gorącą czekoladę z chilli do picia, ale kiedy odkryłam ten przepis, to przebił wszystko. Jest po prostu rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KShenia
na jesien dobra opcja procz herbatki sa grzance galicyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepyszne, smakowe, aromatyczne, kwitnące, funkcjonalne, odchudzające, czerwona, czarna, zielona i biała, świetne na jesienne chłodne wieczory znajdziesz na 1000smakowswiata.pl , herbaty kwitną efektywnie pieknymi dużymi kwiatami :) robią wrażenie, dobre też na prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo imbirowa, pyszna jest też malinowa z wkrojonym pomaranczem i do tego goździki, pijam też zwykła herbatę z kardamonem, pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenqa
Taa albo grzane winko tez sie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rozgrzanie to najlepszy napar malinowy ;) w polo ostatnio dorwałam taki mega mega dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w czasach kiedy jesteśmy narażeni na wiele czynników środowiskowych. Jak z tym walczyć? Jak pomóc swojemu organizmowi na lepszą regeneracje, lepszą jakość życia. To proste, jedz zdrowo, uprawiaj sport, unikaj stresu! Jednak nie zawsze mamy czas na zastosowanie tych wskazówek.. Naturalne herbaty, oleje, zioła i przyprawy pomogą Ci utrzymać prawidłową harmonię życia. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą: 1000 smaków. To bogactwo Twojej diety, rozkosz dla podniebienia, lepsza jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×