Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliviaa1980

Herbata na jesień jaką polecacie

Polecane posty

Gość devlin
bardzo fajna jest Mate ale tylko ta palona taka jak tutaj mają http://herbit.pl/herbaty/97-yerba-mate-palona.html Na pewno żadne smakowe bo to mi nie smakuje zupełnie. Ale taka mocna Mate w tykwie to coś cudownego, w ogóle nie musisz wtedy pić kawy bo jesteś nakręcony cały dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio próbowałam z cukierni Zapiecek herbatki, szczególnie przypadła mi do gustu Arktyczny Ogień, przepyszne! :))) W składzie: pieprz czerwony (cały), wiórki czekolady, kardamon, skórka pomarańczy... <3 świetne!!! polecam. p.s Kupuje się ją na wagę, dość małe opakowanie 7 zł ale warto! Ja dodaję trochę soku z pomarańczy (sama wyciskam) i np. trochę owocu granatu... pyyycha! :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temida727
Musi być pyszna. Ja piję dużo herbaty, smakują mi te z Sagi, najbardziej chyba z czarnej porzeczki. Piję nawet12 szklanek, z racji wlaśnie tego muszę mieć dobrą wodę, ta z kranu mi nie smakuje i ma masę kamienia, zawsze kupowałam mineralną , ale czasem nie chce mi się po nią iśc , poprosiłam chlopaka żeby mi na gwiazdkę jako prezent kupił dzbanek z filtrem , no i kupił Dafi, w końcu jakiś dobry prezent mi kupil bo w zeszłym roku kupił srebrny naszyjnik, wydał kupę kasy, a takie cudeńko to idealny prezent dla mojej babci, a nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy- nie rozumiem jak można napisać w jednym zdaniu, że jest się wielbicielem herbaty, a później podawać ulubione herbaty, które są w saszetkach nawet "najlepsza" firma, ale w saszetkach, to herbaciane popłuczyny, więc jeśli nie robimy z liści to..... no herbaty na wagę są już łatwo dostępne i nie są drogie, a ich smak diametralnie się różnie od tego, co jest nam wciskane w postaci torebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nomen omen najbardziej lubię jesienią pić herbatki owocowe. Szczególnie teraz jestem fanką herbat Celmara i piję teraz we wrześniu ich herbatę o smaku śliwki i cynamonu. Up to date jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaurkaaaaB
Jesienny wieczór z kubkiem owocowej herbaty na balkonie to mów must have! Kto też tak ma ? :D maniacy herbaty łączymy się :D Ja polecam smakowe od Teekanne ! :) są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw herbatek love z Teekanne :) polecam... smak herbatki wiśni z czekoladą to coś niesamowitego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowaewa33
Polecam herbaty ze sklepu www.twoje-hygge.pl, są bardzo fajne :D ostatnio robiłam zamówienie bo zapasy niestety mi się już wyczerpały ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×