Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliviaa1980

Herbata na jesień jaką polecacie

Polecane posty

Gość ZabieganaRenii
Hej, ja kocham białą herbatę bo latem mega orzeźwia a podczas jesieni i zimy daje dawkę energii. Zawsze możesz coś do niej dodać jak np. sok malinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachel456
aa probowaliście moze truskawkowych smaków? Ostatnio widzialam w sklepie i sie zastanawiam jak smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizaMonte71
Ja piłam z tekane i była w porzadku. Mogę tez polecić taka sypana zielona herbate dla koneserów: truskawki w śmietanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupiłam w promocji "herbatę", bo taki bardziej napój do podgrzania, Hortex - Zimowa herbata z pomarańczą, malinami i przyprawami korzennymi. Smaczna ale bardzo, bardzo słodka - dobra na mróz... W takie wieczory jak dzisiejszy, jesienne, można trochę rozcieńczyć wodą lub dodać cytrynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemysobie.blogspot. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARRIETTA
tia wy tak zachwalacie a domowych przepisów tutaj zbyt wiele nie widac, domowe herbaciane wariacje to jest to co uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaGospodyni
cytrynka to idealny dodatek do kazej herbaty:P a jeżeli ktoś woli wersje wzmocniona to niech sobie dole kapeczkę wodeczki idealnie rozgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald100power
hmm ka�dy polak tylko wodka i wodka. herbata na jesien moim zdaniem powinna rozgrzewac. dobrym dodatkiem do herbaty jest starty imbir, cytryna, pomarancza wymieniania nie ma ko�ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham różowe wino
zielona z imbirem ale świeżym plasterek, albo zielona z pomarańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WnuczKASIA
jak to by powiedziała moja babcia nie opowiadaj głupot do herbaty dolej brandy i soku malinowego lub wiśniowego hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aligat00r
wiecie ale nie każdy lubi jakies plywajace owoce czy inne p*****ly w herbacie. ja często siegam po herbate teekanne, ostatnio nawet widziałam w kauflandzie ich promocje. maja fajne smaki i nie musicie dodawać owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNAobcasach
a teraz mi powiedzcie jaka herbata na jesien zainteresuje moje dzieci? bo te to tylko by gorace czekolade pily jak tak dalej pojdzie to oba me potomki zniszcza sobie zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o herbacie matołki
mozna herbatkę parzyć w czajniczku z sitkiem koszt takiego czegoś to 10zł 15zł po co sypać do kubka i zalewać, już chyba trzeba być skończonym matołem żeby tak robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet zwykła z dodatkiem rumu, wszystkie herbatki owocowe i korzenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaZagadka
może to nie jest jakies super ekstra rozwiązanie, ale może dawaj im jakies słodkie owocowe herbaty, a czekolade schowaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jesień najlepsza będzie aromatyczna, rozgrzewająca herbata :) Przyznacie, że z miodem lub cynamonem nawet zwykła czarna, smakuje zdecydowanie lepiej! Kilka przepisów znajdziecie na stronie www.frisco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNAobcasach
Dobra chyba tak zrobie bo już można od tego dziamgolenia dzieciakow zwariowac tylko goraca czekolada im w glowie na moje nieszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BruschettaPasta
herbatek na jesien jest co nie miara wystarczy się przejsc do sklepu i jakas ciekawa wybrać. ja tam lubie taka owocowa co ma na tle pudelka jakies pseudo deski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D00nia
a czy może ktoś z was z kardamonem herbatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polećcie jakies dobre winko
ja z kardamonem to osobiście wolę kawe , jak herbata to albo z rumem albo z koniakiem , jak z rumem to nie słodzona , albo plasterek świeżego imbiru albo pigwy kawałeczek jak ktoś ma, i wszystkie herbatki owocowe, była kiedyś taka herbatka grzaniec z loyd tea ale jej nie widzę w sklepach a była przepyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajzerka80
Wydaje mi się, że piszesz o magic moments (to ta z deskami w tle) podobna jest jeszcze winter time ale jak sama nazwa wskazuje ta jest już na zimę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roiboos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYMITRIIE
szalu z tymi waszymi przepisami to nie ma ja zamiast cukru dodaje miod i szczyptę cynamonu a na koniec scieram ociupinkę jabłka. Pychaaa w smaku jak szarlotka hehe może w sumie taka herbata zastapic ciasto jeżeli ktoś jest na diecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwEliNkuSiAcZeK
lecznicza herbata na jesien to polaczenie miętowych cukierkow z herbata nie dość ze rozgrzeje to chroni organizm przed przeziębieniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonFlex
fuuuuu te cukierki sa ohydne sczegolnie eukaliptus jak to wogole można pic? Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocoloco
wiecie co byscie mogli rzucac jakimis linkami bo przeciez firmy z herbatami napewno maja strony :P ja teraz pije http://teekanne.pl/magicmoments.php na taka pogode jest idealna ale zalezy kto co lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CecyliaKRAKOW
trochę dziwnie to brzmi ale chyba sprobuje z tym cukierkiem, u mnie w domu to królują owocówki z teekanne i tylko je slodze miodem. dobra czasem dolewam jakies nalewki żeby się wzmocnic :Pja to jestem takim łakomczuchem na cale szczęście matka natura obdazyla mnie dobrymi genami dzięki czemu mogę je jesc bez końca a do herbaty do koniecznie dodajcie sok malinowy i pare owocow albo konfitur pyccha no i ciastko obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiSzcz
Ja myślę że dobrym pomysłem będzie picie w chłodne dni herbat z dodatkami owoców np. mieszanka suszonych owoców: czarna porzeczka, czarny bez, hibiskus, rodzynki, czyli herbata królewskie ogrody http://magiczna-herbata.pl/pl/p/Krolewskie-Ogrody-50g/107 Takie herbaty są smaczne i zdrowie i smakują o wiele lepiej niż taka typowa torebka z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×