Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

dziewczyny bo nie spytalam gina z tym obnizonym lozyskiem mozna normlanie cwiczyc bp wybieram sie nast tyg do szkoly rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Hej dziewczyny. Wiem ze to wgl nie na temat ale tyle tu jest was ze moze ktoras pomoże. Moja psinka ma wiecznie pchly i nie mogę ich wytepic niczym. Wyczytalam gdzieś ze tak jest z maltanczykami ale nosz kurde.. Codziennie jej wybieram minimum 6 tych gnid a i tak ma je wiecznie. Zadne szampony,maści, obroze tabletki nie pomagaja.. Nawet probowalam z nafta starego sposobu i nic,te cholery wiecznie wracaja.. Nawet dzien po kąpieli juz ma pelno nasrane...juz nie wiem co jeszcze robić. Slyszalam cos o zastrzykach ale znajduje sprzeczne opinie .. Znacie moze jeszcze jakieś sposoby by sie pozbyc na dluzej tych gadzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie pomoge , a przebywa w domu , czy masz podworko kontakt z kotami piwnica itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Typowy kanapowiec,na dwor wychodzi 2 razy dziennie tak na 15 min i ciagnie do domu. Spi normalnie w lozku bo robi mi za mamy grzejnik w nocy a latem podsypia na poslaniu przy grzejniku. Wiec nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiaczek, milo ze jestes :-D Asik, mi lekarz zabronil jakiegos wytezonego wysilku fizycznego, w tym moich biegow na srednie dystanse :-D Ale jak po paru tygodniach zapytalam o joge dla ciezarnych to nie widzial przeciwskazan. Ale wiadomo, co lekarz to opinia. Mozeniejeden, niestety nie mam psa, wiec nie pomoge. Ja wlasnie wrocilam z pracy I sprobuje zlapac chociaz ze 2 godzinki snu, wiec chlopcy szaleja, bo maja okazje pograc na wii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, witaj gosiaczek:) flavia powodzenia na wizycie, daj potem znać, asik, nie wiem, czy z tym łożyskiem można ćwiczyć, tam będzie położna więc jej powiedz o tym łóżysku i ona napewno sie orientuje, czy można wykonywać ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po wizycie na NFZ.Szyjka zamknięta,tętno dzidzi prawidłowe.Nie robił mi USG.Wszystkie wyniki mam prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny spytam poloznej :) a mnie moj gin teraz nie bada wiec nawet nie wiem jaka mam szyjke i usg dopochw. tez nie mam wiec nie znam jej dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możeniejeden może powinnaś iść albo ktoś inny ze swoim pupilem do weterynarza mają specjalistyczne krople i na pewno dopiero po kąpieli można krople stosować aby potem wyczesać :) ja mam swojego psiaka jest u rodziców i ma 16 lat i niestety sądzę, że to będzie jego ostatni rok bo ślepy się robi oraz głuchowaty ale straszna pociecha z Niego. Wiem , że w przyszłości jak dzieci podrosną to będziemy mieli psa o! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku mojej ciąży miałam innego lekarza dla niego wszystko było ok. Gdy poczułam bóle w podbrzuszu pojechalam do szpitala i okazało się ze krwawie. Dali mi luteine. Gdy zmieniłam lekarza okazało się ze mam stan zapalny pochwy i podwyzszona glukoze od razu zwolnienie. Tamten lekarz zabilby mi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik wydaje mi się ze nie można cwiczyc, ale zapytaj. mozeniejeden- ja mam 2 boksery- suki mieszkające w domu i mogę ci napisac, że jesli któraś przyniesie pchły od sąsiada (sąsiad ma takiego burka z którym one się witają przez płot:D) to polewam je tym płynem od pcheł, trzeba na kark i nasadę ogona i one giną moment. U mnie trzeba szybko działac bo jedna z nich ma straszne uczulenie na pchły i pózniej aż ma ranki więc mogę ten płyn polecic z czystym sumieniem. Ja na swoje muszę miec 2 duże buteleczki bo wazą po 30-35kg, ale na maltańczyka wystarczy kilka kropel. A swoją drogą to skąd te pchły u twojego? moje to na prawdę rzadko mają, tylko jak przyniosą od tego burka a tak to nie. A swoją drogą to one są takie śmieszne, ja im mówie ze będzie dzidzia malutki dzidzius bo one uwielbiają dzieci, to jak usłyszą słowo "dzidzia" to tak się ciaszą że szok:D. ciekawe co będą robic jak pokaże im malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Oj chyba będę musiała. Moja to taka przybleda. W sierpniu ktoś w nocy ja podrzucil do ogródka wychudzona,zmarznięta i zaniedbana. Od razu sie w niej zakochalam i teraz wlasnie domaga sie miziania leloch maly:) miala szczęście ze bylo cieplo i nie padalo bo nie wiadomo nawet ile siedziala tam. Wczoraj porownywalam sobie ze zdj z tego dnia jak sie zmienila i nadal w sumie nie mogę tego zrozumieć. Najlepsze ze tydzień przed jej pojawieniem sie szukalam na ogloszeniach lokalnych psa tej rasy bo chcialam takiego psiutka a tu proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ktotrs z waszych dzidzi ma dlugie kosci udowe ? bo zastanawiam sie czy to pozniej przelozy sie na dlugosc po porodzie moze kupowac odrazu ciuszki na 60cm hmm moja mala ma ciagle o 2tyg dluzsze nogi niz termin porodu teraz wypadaly na 25t3d a dl wynosila 46,7mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Mozeniejeden nie wiem co stosowalas na te pchly ale wychodzi na to ze te preperaty w ogole sobie nie poradzily z problemem nawet na chwile bo przeciez pchly by z nikad same nie wracaly ja kiedys mialam taki preparat ze najpietw sie kapalo psa potem po wytarciu pryskalo cala siersc i zawijalo w reczniki i pies tak lezal iles czasu i pchly sie dusily w tych oparach i wszystkie wychodzily z siersce na zewnatrz i zdychaly jeden raz i problem zniknal ale moja psina to znajda wiec nie wiem jak jest z maltanczykami mose rzeczywiscie trzeba do weta sie udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
No wlasnie nie mam pojęcia,chyba z dworu przynosi. Gadalam kiedyś z kumplem ojca bo on hoduje maltanczyki i tez nie moze sobie z tym poradzić ;/ hmm...a jaka nazwa tego plynu? U mnie w sklepie maja z 50 różnych i tylko firma sie roznia. Probowalam kilku ale efekty malo widoczne. Najbardziej sie boje lata wtedy będzie tego wysyp, to zamiast biala przyjdzie czarna cala do do domu, juz raz tak bylo po wiekszym spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik mój też ma długie kości udowe, termin wychodził na 10 dni wcześniej niz termin z OM. 4 lutego miał 4,1cm więc chyba będzie wysoki. Mąż ma 190cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
No wlasnie maltanczyki maja wlosy zamiast sierści i nie wiem czy to wlasnie to nie stanowi problemu. Bo w sumie jak czlowiek zlapie mendy to tez je ciezko wytępić wiec sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Kurcze juz nie pamietam jaka nazwa bo to bylo 5 lat temu :/ ale to bylo cos taniego chyba nie jakies wymyslne firmy czy cos zapytaj w sklepie o taki wlasnie preperat ktory sie naklada i zawyja potem psa powinni wiedzieć ktore tak dzialaja mi sie wydaje ze wlasnie lepiej dziala cos co jest dlugo trzymane na calej powierzchni i te pchly sie wlasnie dusza bo jest ciepło wilgotno i nie maja gdzie uciec ;) zawsze uciekaja na glowe wiec tam tez polac i owinac tylko tak zeby psa nie udusic heheh. To sie tak polewalo calego psa nie tyko kropelki tak ze byl mokry z tego tak wmasowalismy w cala siersc i siedziala w recznikach chyba jakos z 15 min ale pamietam ze te pchly bardzo szybko zaczely z niej wylazic i je zbieralismy fuj i do kibla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Hmm a moze problem w tym ze pchly sa nie tylko na niej? Moze tam gdzie spi? Moze jak ja pryskasz preparatem to one uciekaja z niej a potem wracaja? Nie wkem czy pchly moga zyc iles poza psem.. np w kocu czy cos? Wypierz dokładnie jej poslanie tez i moze sa jakies przeparaty do pdryskania w mieszkaniu? Tylko Ty raczej sie nie bierz za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Flavia to u Ciebie chociaz ma po kim, ja jestem niska maz normlany 180 , wiec nie wiem po kim te nogi ale zeby az 2 tygodnie hehe ciekawe jaka sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja kiedys stosowałam takie coś na kark, kropla na kark, rozetrzeć i pomoogło, koszt 20zł około i stosuje sie jednorazowo :) asik ciezko powiedziec, jesli chodzi o ubrania, bo niektore dzieci z tych 56 wyrastaja po 2 tygodniach, inne po 2 miesiacach, takze jak kupisz wieksze to i tak uzyjesz, ja bym i tak pare na 56 kupila, a ogladałam ostatnio program i połozna mowila, ze nawet jak małe ma 60 cm to nie ma problemu i zmiesci sie w to 56, ale ubranko ubranku nierowne, ja mam spioszki 56 wieksze od tych 62 wizualnie takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jestem,jestem.Cały czas was czytam tylko jakoś ostatnio mało się udzielam. Gosiaczek witaj Patrzę w tabelke ,że prawie wszystkie znacie płeć,a ja w dalszym ciągu nie wiem jaka płeć. W piątek idę do lekarza więc może się dowiem. Wszystkie tu prawie po badaniu glukozy,a ja tego jeszcze nie miałam.Boję się tej cukrzycy.Nie chce mieć diety,bez słodkiego to ja żyć nie mogę ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
No wlasnie po każdym kapaniu (czyli raz w tygodniu)piorę jej koc,swoja pościel i dupa. Zazwyczaj to wygląda tak, wieczorny spacer,kąpiel ok 30 min,przeglądanie czy żadna gadzina sie gdzieś nie schowala,smarowanie lub psikanie. Rano przed spacerkiem jest czysta a wrócimy i juz sie kilka znajdzie.. No po prostu juz mam dosyc..miejsca spaceru tez nie zmienie,bo potem najblizsze miejsce gdzie jest dużo trawy to jakieś 20min drogi od domu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ja tez jeszcze nie miala krzywej robionej a duzo jem slodkiego heh ale mierze sobie cukier w pracy to jest ok wiec powinno byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden wez ja zetnij na krotko tak jak to sie robilo kiedys jak dzieci mialy wszy :) i wtedy moze zwalczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×