Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mozeniejeden
Hej dziewczyny! Musze wam cos pokazać wczoraj mała tak wojowala ze to wygladalo jakby chciala wyjsc z brzusia ;D ale jakoś slaba wiec :/ chcialam dodać gdzie indziej ale tylko moglam na tej stronie i jeszcze nie moglam wrzucic zdj na kompa i musialam robić zdjęcie aparatem:/ ale wazne ze jest! Tylko linka nie mogę dać bo spam wiec hmmm...zaraz sprobuje jakoś dodać nizej linka lub cos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Ja pierniczę...ciagle uznaje wszystko za spam:/ nawet jak dodaje co litere spacje lub kropke;/ wpiszcie w g......gle chomik shimy i powinno wam wyświetlić na tej str Zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wpisuję to jakaś piosenka disco polo mi się pojawia, chyba nie o to Ci chodzi? Wstaw link w nawiasach i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja tez nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamina ale to chyba nie znaczy,że musisz isc do szpitala albo w domu leżeć,dieta i mierzenie cukru,a ruch to nawet zalecany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiasy tez nie dają nic:/ dopiszcie tam do cxhxoxmxikxuxj uzytkownik shimy bez x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możeniejeden, nie sądzę żeby to było coś groźnego, po prostu dzieciątko tak się ułożyło. Dziewczyny u mnie to zdjęcie wyskoczyło jako 4ty link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Wiem ze nie groźne ale cóż pamiątka fajna :p powiem ze to śmiesznie wygladalo i mi sie przypomnial film predator vs alien :D jak mala będzie juz trochę miala to jej to pokarze jak jej sie spieszylo by wyjsc. Najlepsza byla mina mojej mamy aż musiala dotknąć z wrazenia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z kuzynka ja lekarz położył ja z wynikiem 143 w szpitalu dlatego pytam . Zrobili jej wszystkie badania a u mnie jak i u niej nasze babcie maja cukrzycę i moja kuzynka z tej samej linii pokrewieństwa też może to mieć też jakiś wpływ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możeniejeden, ale powiem, że Ci zazdroszczę. Ja mam łożysko na przedniej ścianie i mały kopie mnie po kości ogonowej i plecach, a nie jest to przyjemne. No i niestety nie mam takich wrażeń, bo przez brzuch czuć bardzo delikatnie. Fajnie tak już mieć kontakt z dzieciątkiem przez brzuch i domyślać się czy to rączka czy nóżka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
A wlasnie wam tez takie ciemne i dlugie wioski pojawily sie na calym brzuchu?jak tak dalej pojdzie to będę wygladala jak jakas malpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Justi powiem ze to fajne..ale pod warunkiem ze nie kopie mnie tak mocno,bo juz mój pęcherz ma dosyć, a jeszcze jak sie wierci to nieraz walnie tak mocno w biodro ze sie zwijam. Sama gin na badaniu ostatnim sie zdziwila co mala wyprawia i stwierdzila ze jest nadpobudliwa ale moze gdy juz sie urodzi jej to minie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja te piękne chwile oczekiwania na narodziny dziecka mam już za sobą.:) Z tego względu wiem, że oprócz kompletowania wyprawki dla bobasa, warto pomyśleć o emocjonalnym przygotowaniu do roli mamy, bo pierwsze tygodnie życia dziecka totalnie dezorganizują dotychczasowe życie każdej mamy. Jest to też mega obciążenie fizyczne i psychiczne, o czym rzadko się mówi. Jeśli jesteście zainteresowane jak można się przygotować emocjonalnie do macierzyństwa to zapraszam na bloga, którego adres znajdziecie w mojej stopce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Mnie tez rosna ciemne wloski i troche wstyd jak pokazuje brzuch:-P a i obronilam sie wczoraj na 4 teraz dzidzia.juz nie jest narazona na stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamina, kurcze, martwię się,myślałam,że jak cukrzyca to kontrole i dieta ale moze rzeczywiście zaczyna sie od szpitala i dokładnych badan...moze to i lepiej,bo cukrzyca bądź co bądź jest groźna... ja niestety nie widzę tego filmu,wyświetla mi sie zdjęcie ale nie wiem co to jest,chyba jakiś mężczyzna:-( podpowiecie jak to zobaczyć? u mnie Stasiek tez mocno kopie,że brzuch sie wygina,ale to naprawdę takie fajne, od niedawna caly czas mowie do brzucha, jak czytam książkę to na glos,podobno dzięki temu malenstwo przyzwyczaja sie do mojego glosu i po urodzeniu będzie go rozpoznawal. idę zaraz na zakupki drobne,popoludniu basen, w końcu z ladnymi paznokciami,ciezko bylo ale patrzy sie teraz milo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Magda gratulacje:-))) witam w gronie inżynierów:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja nie mam ciemnych wloskow, ale zauwazylam malutki blond meszek bo jestem blondynką, czyli to normalne:-) hormony w nas szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
No wlasnie to jest zdjęcie miniaturka do powiększenia ale kazdemu wychodzi inaczej. Mi w Google jak wpisuje to co wam podalam wychodzi na pierwszej pozycji zaraz sprobuje jakoś linka podać chociaz do str gdzie jest miniaturka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca jak tam u Ciebie? Odezwij się jak samopoczucie i co lekarz mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
(choXmiXkuXj.Xpl/shimy) usuńcie wszystkie x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wpisałam w ten kalkulator. Badanie mialam 4.02 i mały ważył 585gram, w kalkulatorze wychodzi 584,6gramy więc wszystko się zgadza:). Ale to było 2 tygodnie temu więc teraz pewnie z 800 wazy:) nie wiem kiedy będę miała kolejne usg pewnie w przyszlym miesiącu dopiero. mi tez rosną ciemne włosy na brzuchu to normalne, a na głowie nie przetłuszczają się tak bardzo, teraz jak siedze w domu to myje co 4 dni. nie chce mi się częsciej bo mam do pasa i to wszystko trwa. Jesli chodzi o ten ból biodra to owszem coś czytałam o rwie kulszowej ale u mnie doszło mrowienie i pieczenie uda i takie drętwienie, przeczytałam że to moze byc zapalenie nerwu. dobrze ze jutro mam wizytę to powiem lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Hmmm...czasami mam ochote zgolić caly brzuch sobie bo wioski zaczynaja sie pod piersiami i w dol.. Ale hmm.. Potem znowu coraz ciemniejsze odrosty wiec tylko to mnie powstrzymuje... A jak to jest z tym farbowaniem wlosow w ciąży? Bo mam juz takie odrosty ze czas by bylo znowu sie farbnac a wszyscy mnie odciagaja od tego pomyslu ze to niby szkodzi i teraz juz nie wiem czy wolno czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi zle wage policzyla juz sprawdzalam i na roznych forach laski pisaly pomiary i mniejsze od moich a waga wieksza wiec napewno moja gin cos zamotala powiem jej to na nast wizycie :) czyli mala wazy ok 650 w 23t3d a Flavia a kt to u Ciebie byl tydzien jak wazyl 585?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia a rwa kulszowa to tez nic innego jak zapalenie nerwu , lekow ci nie da bo sa p/wskazane w ciazy niestety musisz sie z tym meczyc takie uroki ciazy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka leze i gin moj mowil ze beda mi sprawdzac cukier i jakies badanie zrobia ale nie bnede tej glukozy pic.mowil ze diete bede miec a jak gorszy cukier wyjdzie to zastrzyki z insuliny:/goraco w szpitalu ze ugotowac sie mozna.samopoczucie gorsze niz w domu ale trzeba lezec.tetno malego dzis mialam153 m jak slyszal to az zdziwiony byl ze tak szybko bije i glosno.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku ciąży zarosłam jak małpa, wstyd mi było strasznie ręce miałam takie kudłate. Ale jakoś przeszło i teraz mam normalne włoski. Za to od kilku dni mam pryszcze na dekolcie i twarzy, uroku to nie dodaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden- z racji mojego zawodu pozwole sobie odpowiedzieć Ci na to pytanie. W ciąży można farbować włosy jednak trzeba zachować pewne środki ostrożnosci. po pierwsze nie jest zalecana radykalna zmiana koloru. wiadomo,ze przy takiej koloryzacji potrzebna jest farba z wieksza dawka amoniaku. po drugie pamiętaj, aby farbowac włosy na dużej powierzchni. jeśli masz małą łazienkę to odpuść ze wzgledu na to,zebys nie wdychała amoniaku. Ewentualnie umów sie do fryzjera. i następna sprawa to przestroga przed farbami typu casting. farby które są reklamowane jako te bez amoniaku zawierają w sobie sole amonowe, które pozostają we włosach az 4 tygodnie. przez to są dużo bardziej szkodliwe niż zwykła farba z amoniakiem z którym kontakt masz wyłacznie w momencie farbowania, a pózniej on nie pozostaje ani we wlosie , ani w skórze głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam lekarza o farbowanie, powiedział, że można. Farbowałam już dwa razy i nie długo zamierzam trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik u mnie to był 22,3 tc. teraz jest u mnie 24,4 i strasznie jestem ciekawa ile przybrał mój malutki ale pewnie jutro mi go nie zważy. mysle ze z końcem lutego będzie miał kilogram. a można smarowac te bolące miejsce czymś np sudokremem bo mnie to piecze na tym udzie jakby mi ktoś ogień przykładał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia sudocrem tu nie pomoze hmm nie wiem co ci poradzic lagodząca bo na zaplenia nerów to kompleks witamin b i steroidowe leki p/zapalne a tych rzeczy nhie mozemy stosowac , obserwuj czy ci nic nie wyskakuje w sensie czy nie ma jakies pecherzykow wypelnionych plynem itp pod katem polpasca asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×