Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kasia2014
Tu nikt nikogo niekrytykuje ale trochę kultury... Dajmy spokój to sobie pójdą;-) Patrzyłem na stronę lidla i tam piszą że te pampersy są junior,maxi ,midi to znaczy że nie ma tych małych tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to juz mi se odechcialo kasuje tego meila i tyle :) w nic tu juz sie nie bede angazowac bo tak napawrde widze ze wiekszosc z nas przestala pisac wlasnie przez te ataki goscia ktory de facto ciagle jest wsrod nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta_mamowa@interia.pl Stworzyłam sobie nowego maila do pisania z Wami , bo mam tylko jednego , którego używam służbowo w sumie i jest tam moje nazwisko. Asik olej to. Forum ma prawo czytać każdy, ale nie każdemu powinno się dawać do tego dostęp. Po co te szarpaniny nie rozumiem. Jak ktoś nie chce to maila podawać nie musi. Proste. Nikomu niczego sie tu nie narzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa. Miało być dobrze..... wyszło jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meil jest spokojnie nie dam sie w sumie zastraszyc jakies zaburzonej osobie ale duzo mozna na kafe sie dowiedziec wystarczy wrzucic sw google login i wzystki posty sie pokazuja ..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumie tego jak komus nie pasuje to forum to po co je czyta?! i odzywa sie tylko wtedy zeby kogos powkurzac... ja mysle ze to jest ciagle ta sama osoba co pisze pod 'gosc' i zauwazcie tez ze ostatnio jak sie pojawiaja nowe osoby to ciagle ten sam tekst 'nie pisalam ale podczytuje was czesto' ktos naprawde ma w sobie duzo nienawisci, wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
My po wizycie, lekarz potwierdzil ze to dziewczynka jestem w 23tygodniu i 5 dni dzidzia wazy 700gr. lozysko mam wysoko osadzone na tylnej scianie, z szyjka wszystko ok dluga na 3,2cm. niestety heboglobina mi spadla i musze brac zelazo ale raz na 2 dni i musze magnez lykac na te moje dretwiejace w nocy dlonie. kiedys pisalyscie ze jest Wam niedobrze ale to po braniu zelaza czy magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Aik a zaczęła się ruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik to chyba tez duza bedzie dziewczynka?ciekawe czy jutro mi powie wage dziecka.kurde boje sie ze wyjdzie jakas wada czy cos:/ asik nie daj sie sprowokowac nowym osobom,jak komus nie pasuje to niech niezaglada na watek:) kasia a twoja mala bardziej *****iwa?a te pampersy midi to chyba te najmniejsze ale niewiem zobacze jutro co na moich pisze.ja sie wykapalam juz:) teraz bede ogladac barwy zjem jabluszko i spac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik olej gościa i tą drugą koleżankę. Szkoda słów normalnie, ktoś się stara, udziela i takie chore ataki! U mnie zmiana imienia na Pola :) Mój mail ilonawig@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , az mnie brzuch rozbolal tak sie wkurzylam ;/ Ilonek Pola ladnie sama sie zastanawialam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za jakas nowa afera? Chyba jakies pechowe jestesmy, bo ja sobie czasem czytam inne fora I jakos nie maja takich problemow. Asik, nie stresuj Milenki, szkoda dziecka ;-) Naprawde, ignorujmy glupie zaczepki, to tzw goscie sami sie znudza I pojda precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czym ty sie wkurzylas asik? to ty zaczelas wyzywac! jutro sie obudz i przecyztaj co napisałaś i zobacz jak na mnie naskoczylas wkurzylas sie o nic atakujesz kogos i nie umiesz sie przynac do tego a kolezanki nie stac na sczerość ze jednak cie ponioslo bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny na serio nie miałyście takiego uczucia szczypania przy pępku? martwi mnie to , bo od południa tak czuje,że aż czasami muszę sie skulić lekko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu haha :) po co ty do mnie piszesz nie wiem nie chcesz korzystac z meila to nie korzystaj i daj sobie dziewczyno spokoj ja ci odp nie bede tak jak radza dziewczyny a ty dalej sie produkuj jak dorosniesz to sie podpisz i tyle gadki mojej z Toba na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz zaraz naskoczycie na mnie ze zasmiecam forum takze uciekam powodzenia a milenka calkiem ładne imie. mnie stac było przeprosić ale sika nie bo po co ktos cos napisze nie po mysli i odrazu jest zrownany z ziemia. ide na kawke do marcinkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamowa ja nie mialam wiec ci nie pomoge ide sie polozyc bo brzuch boli dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze cie urazilam a teraz juz idz i nie zasmiecaj masz racje , jednak chcialam bym wiedziec kim jestes wiec jak masz godnosc to napisz do mnie meila ja nie powiem innym dziewczynom ale porpostu nie bede z toba dyskutowac i tyle , moj meil ax00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak ci jeszcze nawiasem powiem ze zalozenie meila to minuta doslownie wiec nie musialas sie rzucac i podawac swojego na codzien uzywanego meila wystarczylo zalozyc nowy do korzystania z forum i tyle byloby po sprawie ale cóz widac nie wpadlas na to niestety i wolalas rozwizac to w inny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mamowa nie mam tak. Miałam kolczyki w pepku i czasem mnie skóra ciągnie w miejscu dziury:-) Oczekujaca , chyba jest tak jak było choć dziś w ciągu dnia mocniej kompała ale nie wiem czy częściej,ale widocznie tak mam bo na badaniu zawsze się wierci jak szalona a janie czuje:-) Często się wypina tak że w jednym miejscu mam twarda górkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
87 asik- olej i nie denerwuj się, dziecko najważniejsze najlepiej olać gości,wiadomo,że dziewczyny,które się logują są od nas. Tak na marginesie-musiałam 3 strony przeczytać jakiś kłótni.To się zaśmieca wątek. - co do szczypiącego pępka- ja nie miałam tego, może on się wywija albo coś w tym stylu, bo czytałam ,że tak się dzieje,ale o szczypaniu nie było mowy. Byłam dziś w Biedronce i były tam naklejki na ścianę- mi się spodobały robociki, one badziewne,ale dla dzieci;p Wy będziecie dekorować jakoś ściany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
aha i spytałam dziś lekarza, czy to zle jak dziecko się rusza,bo u mnie czasami tak jest jak dzikus skacze.Powiedział,że prawdopodobnie mu może być niewygodnie i temu tam się wierci. hmmm....to nowa teoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synuś będzie Adam U nas jest akcja 22 marca i robią za darmo usg 3d i 4d, myślę, czy warto iść bo to w centrum handlowym i pewnie będzie dużo osób. unitra@wp.pl AIK duża dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik mój e-mail: paliinkka@o2.pl ;) będę wdzięczna o hasełko :) ale dzisiaj dajecie czadu :D najlepiej nie zwracać na to uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hmm, pewnie czasami nie wygodnie,ale nie wierzę,że cały czas hehe:) a co będzie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
u mnie to czasami taki dzikus, zwłaszcza jak jestem głodna albo jem:)jeszcze ma dużo miejsca,jestem w 25 tyg i pół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ogólnie powinnyśmy olewać anonimowych gości jeśli psują atmosferę. Jeśli ktoś chce się liczyć w rozmowie i nie być pomijanym, to z założenia powinien pisać pod loginem wg mnie. Asik, nie denerwuj się, bo i Milenka się denerwuje, aha, no i mam prośbę hehe ;) nie mieszaj w to Macierewicza, bo niektórzy (np. ja) człowieka szanują mimo tej całej nagonki :) Już on by tutaj wszystkich gości do pionu ustawił haha :) Mój adres email to: justip222@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
AIK to powiem Ci, ze duza z niej dziewczynka :) Moj maly pod koniec 25tyg tyle mial, ale w sumie sie nie dziwie bo chłopak tez nie jest za duzy ani ja :) Dziewczyny slyszalam, ze pampersy z Pampersa nie sa za dobre.. jak dziecko go zesika to opada tzn robi sie ciezki i te tasiemki sie odklejaja. Natomiast slyszalam, ze z Dady sa fajne i nie tak drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×