Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość poczatekczerwca
Chciałabym sie zalogować na kafe, ale nie moge bo mi wyskakuje, ze ten login jest już zajęty :o A nie chce zmieniac na inny.. buu ! Mozeniejedeen odezwij sie kiedys.. ciagle zastanawiam się co u Ciebie. Jestesmy w jednym wieku i rozumiem jak ciezko byc w tym wieku w ciazy i z komplikacjami. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje spostrzeżenie jest takie, po 20 miesiącach stosowania m.in pampersów. Są ogólnie ok, ale zdecydowanie lepsze są te produkcji niemieckiej, te produkcji polskiej są o wiele gorszej jakości i nie sprawdzają się tak dobrze jak te niemieckie (przynajmniej w naszym przypadku tak było), jedynie te najdroższe polskie nie odbiegają tak bardzo, ale nie opłaca się bo wychodzi drożej. Poza tym nie polecam za bardzo babydream z Rossmana, a o pozostałych nie mam zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
W ogole niemiecki plyny do plukania tkanin i proszki sa duzo lepszej jakosci. Wypralam ciuchy dla malego w normalnym proszku, bo nie chce zeby pozniej dostal alergi jak ewentualnie zmienialabym z loveli na 'normalny" proszek.. Moja bratowa miala wszystkie ciuszki na swoje dziecko ode mnie i prala je w szarym mydle albo loveli i az mi się plakac chcialo jak byly doniszczone te ciuszki po takim praniu. Strasznie zniszczyla tkanine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dady sa od pampersa. dady sa dobre dla noworodka potem jak niemowlak ci zsika dade to dopiero zobaczysz co to odparzona pupka. dady chłona siku ale takie jak noworodek robi a tak to wogole nie sa chlonne pupka jest caly czas wilgotna bez porownania z pampersami nawet tymi polskimi. dady 1 super ale potem poleca mpampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
A na odparzona pupke - sudocrem. Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry:)ja niedlugo bede zbierac sie na usg mam na10,20 mam taiego stresa ze szok.wiecie co tak sie ostatnio poce ze szok.ciagle mi goraco moglabym chodzic w samej bluzce po dworze.u mnie dzis zachmurzone i mgla straszna.jakas senna jestem ale od6juz niespie,dzis pierwszy raz niewstawalam siku w nocy:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Witam sie :) Chcialam wczoraj napisać, ale zanim nadrobilam wszystko to juz mnie tak oczy piekly ze nie dałam rady, poszlam spac... Asik ja sie nie dziwie ze sie wkur... bo nie rozumiem po co sie ktos czepia i to takim tonem :/ zawsze uwazam ze wszystko mozna powiedziec normalnie a nie z wyrzutami, ja sie sprobuje zaraz zrobic na niebiesko i maila wrzucic. Ale moja rada jest jedna juz o tym mowilam i ktos tu tez mowil zeby nie zwracac uwagi na jakies zaczepki bo to bez sensu, rozwija sie tylko z tego niepotrzebna dyskusja i psuje sie atmosfera. Nie odpisujmy w ogole jesli ktos pisze z 'goscia' i tyle ktorejkolwiek by to nie dotyczylo, to chyba jedyne wyjscie totalny olew :P Ktos pytal o klucie kolo pępka mnie troche tak jakby ciągnie czasem taki dyskomfort ale nje jest to jakies bardzo bolesne. Dziweczyny moje hormony szaleja :/ dzis mąż podniosl lekko glos na mnie (choc uwazam ze bez powodu a poza tym jest dzien kobiet) i od razu sie poryczalam... W ogole jakos latwo mi przychodzi placz bez sensu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Oczekujaca powodzenia na usg daj pozniej znac ciotkom z forun jak tam ;) Mi tez jest goraco a jak sie ubieram do wyjscia to cala mokra jestem :/ Musze chyba jeszcze raz przeczytac co pisalyscie przed ta klotnia bo juz nie pamietam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wczoraj byłam na spotkaniu z koleżanką z pracy, kupiła młodemu pare bardzo fajnych rzeczy, wiec tak mysle, ze narazie ciuszków już nie kupuje tylko potrzebny asortyment dla mnie i małego bo jak każdy mi cos da to sie nie pomieszcze w szafach.Ja na zaczepki nie reaguje, bo potem puszczaja mi nerwy jak i maja człowieka za wariata, lepiej ignorować.Mnie ostatnio mój tez jakoś szturchnął i zaczełam płakać :D a będziecie rodzić z mężami? ja sie boje, ze moj sie wystraszy jak bede płakać z bólu albo coś, ale sam chce. Brzuchatka Ty jestes z Bytomia, w Sosnowcu 22 marca jest darmowe usg 3d i 4d i chyba pojade zobaczyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny hasla wyslalalam brzuchatka potem wrzuce zdjecia joggera bo mi kolezanka robila to sobie zobaczysz poczatek daj bez loginu to ci wysle oczekujaca czekam na wiesci :) Agatka ja rodze z mezem jesli zdazy dojechac z pracy hehe ;p , 1 czerwca mamy urodzinki pierwsze jego chrzesnicy a zarazem siostrzenicy 160km sytad nie wiem czy jechac czy nie ? kurde znajac moje szczescie i to ze sie stresuje mocno wyjazdami roznymi itp sama nie wiem czemu to jezcze wezme i urodze .. moze lepiej nie ale jeszcze czas do namyslu zobaczymy na dana chwile jak bedzie tam sie ukladac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z mężem, o ile zdąży z pracy wrócić. Bez niego sobie nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .Ale się porobiło na forum.Jak byłam w ciąży z drugim synem,to dziewczyny na forum były ciągle wyzywane,więc sobie założyły swoje prywatne forum i już nikt z zewnątrz nie miał dostępu Z własnego doświadczenia wiem,że Dady są małochłonne.Niby fajnie wyglądają,ale pupa cała mokra.Więc dla mnie tylko Pampersy Miałam coś jeszcze napisac i nie pamiętam co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co miałam napisac.Jak rodzic to tylko z mężem.Mój mąż był przy dwóch porodach więc i przy trzecim nie może go zabraknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi wyslalam jak nie dojdzie to pozniej wysle bo sprzatamm :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a o co chodzi z tym mailem,jakieś prywatne forum?.Bo coś nie doczytałam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostanę od koleżanki taką poduszkę do karmienia w kształcie rogala.Ciekawe czy rzeczywiscie karmienie jest wtedy wygodniejsze?U nas ładna pogoda,zaczynam przygotowania do obiadu.Malutka kopie i buszuje w brzuszku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ile wazyly Wasze malenstwa w 24tygodniu sprawdzalam w necie i rozne wagi pidaja na ten tydzien od 540 do 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem ile moja ważyła w 24 tc bo ostatnie usg miałam w 21 tc, a kolejne w 27 tc za parę dni. Właśnie umyłam ostatnie piąte okno i ogólnie przez systematyczne porządki odpicowałam całe mieszkanie, wszystko lśni, został mi tylko korytarz. Ale to już po weekendzie. Niedawno teść wpadł z bukietem tulipanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK moj wazyl 620, ale wiadomo ze to nigdy nie jest dokladne. jak lekarz mowil ze miesci sie w normach to nie ma co przezywac:) moj m zabiera mnie dzisiaj na zakupy i obiad i od taty tez kaske dostalam i kupon z totka hehe :) Moj mały tez czesto szaleje, a najlepsze jest to ze jak m mowi do brzuszka to od razu przestaje i potem znowu:) My tez chcemy 'razem' rodzic, mam nadzieje ze m da rade i nie pozabija lekarzy lub poloznej, troche sie boje bo to pierwszy raz. oczywiscie w m rodzinie caly czas mu mowia ze sie nie nadaje i ze 'wymyslamy' bo kto to widzial z facetem rodzic. oczywiscie tesciowa chciala ze mna rodzic, ale w zyciu bym sie nie zgodzila wolalabym sama, ale mi dziala ostatnio na nerwy.... Milego Dnia Kobiet !! a dodam jeszcze ze jedyne moje obawy we wspolnym rodzeniu to takie ze m straci ochote na seks, ale mam nadzieje ze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż był przy poczęciu, więc nie wyobrażam sobie, żeby go nie było przy porodzie :) Oczywiście nie między moimi nogami, ale gdzieś w okolicach głowy. Mam nadzieję, że będzie wolna sala do porodu rodzinnego. No chyba, że będzie cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, wypadłam z konwersacji na dłuższą chwilę ale byłam na badaniach w szpitalu przez tydzień a potem ciężko było mi odrobić zaległości :) Asik - nie przejmuj sie trolami - szkoda nerwów Naszych i Maleństw :) Zeby było zabawniej, jesli dobrze pamiętam moja ostatnia @ zaczęła się 6.09 i mam dokładnie ten sam termin co Ty , no i też arytmie ;) Smieszny zbieg okoliczności :) My już wiemy, że będziemy mieli córeczkę. Najpewniej Hanię ale.. jeszcze trzy miesiące więc wszystko sie może zmienić. Mam pytanie do dziewczyn, które robiły już USG 4D - czy dostałyście płytkę z nagraniem? Bo my idziemy 17 marca i pan Doktor powiedział, że to nie jest film jak w USG 2D tylko zdjęcia, a ja idiotka zapomniałam dopytac czy to znaczy ze obraz skąłda sie z tych zdjęć po prostu, czy ze nie będzie płyty nagranej tylko wydruki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedawno odkryłam to forum ale chciałam Was w całości przeczytać i dopiero z Wami pisać lekturę codziennie miałam niezłą.Piszecie dużo no i na temat co mnie też bardzo interesuję.Też mam termin na czerwiec dokładnie na 20.Mam nadzieję że mnie jeszcze przyjmiecie że nie jest zapóżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satanna powiedz zeby ci nagral cale badanie. to jest tak ze podczas badanie usg 2d szuka odpowiedniej pozycji dzidziusia i robi zdjecie, a potem to zdjecie przeksztalca w obraz 4d. nie jest tak ze rusza sie w 4d, to sa tylko obrazy. Ja jak poprosilam o plytke to bylo cale badanie i tez probowal zrobic 4d ale byla za wczesna ciaza i malo wod i nie bardzo bylo widac, ale cos zawsze:) nagranie mam pol godzinki. Witam nowa mame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
an79-witaj:) wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet ode mnie i od mego synka z brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dzisiaj odwiedził mnie brat dostałam dużą czekoladę- wie co lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja po usg.chlopak na100procent.duzy wazy2kg i zdrowy jak ryba;)nogi dlugie i stopy.lekarka mowila ze sam probuje oddychac i ze gora miesiac i urodze.wiec kompletuje wyprawke.buzka sliczna usta duze mowila ze szkoda ze nie dziewczynka bo laska by byla.i flavia ja mam posladkowe ulozenie a maly po szyjce kopie a to zle.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Uff, ale mialam do nadrobienia stron;-) wszystkiego najlepszego kobietki kochane!:-) co do gości to szkoda,że nie mamy od siebie jakiegoś administratora co by porządek z nimi zrobił,bo wkurzające jest to bardzo... jolka kolka-poduszka do karmienia podobno super sprawa, kilka koleżanek bardzo chwaliło, ręce masz praktycznie wolne wtedy,bo nie trzeba maleństwa trzymać... co do malowania paznokci-ja pytałam lekarza dokladnie pojechałam nawet ze składem lakierów bo sama robie sobie manicure i pedicure hybrydowy,mówił,że to w żaden sposób nie przenika do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oczekująca. duży twój dzidziuś, mój jest tydzień młodszy więc pewnie ma z 1.5kg moze więcej. a czemu zle że kopie po szyjce coś się może od tego stac, czy zle ze ułożenie pośladkowe i cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×